Philips 9705 wszystko o serii

accu

New member
Bez reklam
Witam. Wynika z różnych źródeł , że "nasi bracia" Węgrzy mają opóźnienia w produkcji Philips 40"9705 i 46"9705 i coś nie tak z akcesoriami do 3D.
Pozdrawiam,
 

cypher0

New member
To szkoda bo jedynie 37 mi pasuje . Teraz nie wiem czy brać tą 32 ,czy starszy model 37PFL9604H ,czy te dwa telewizory dzieli duża przepaść?

 

accu

New member
Bez reklam
To szkoda bo jedynie 37 mi pasuje . Teraz nie wiem czy brać tą 32 ,czy starszy model 37PFL9604H ,czy te dwa telewizory dzieli duża przepaść?


Absolutnie nie ma przepaści. 37"9604H to sprawdzony , bardzo dobry model Philipsa.Bas ma lepszy niż 32"9705H. Pobiera jednak większą moc od 32"9705H, który jest super energooszczędny.32"9705H ma znakomite, naturalne,soczyste kolory.W tej dziedzinie jest prawdziwym mistrzem.Różnią się również rodzajem podświetlenia wyświetlacza, ale podświetlenie CCFL(lampowe) 37"9604H jest także jednolite.
Pozdrawiam,:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sprawa wyboru

Absolutnie nie ma przepaści. 37"9604H to sprawdzony , bardzo dobry model Philipsa.Bas ma lepszy niż 32"9705H. Pobiera jednak większą moc od 32"9705H, który jest super energooszczędny.32"9705H ma znakomite, naturalne,soczyste kolory.W tej dziedzinie jest prawdziwym mistrzem.Różnią się również rodzajem podświetlenia wyświetlacza, ale podświetlenie CCFL(lampowe) 37"9604H jest także jednolite.
Pozdrawiam,:)

Witam na razie to jest tylko 32 cale do wyboru i 40 cali w rtv agd gdzie tak naprawde tez go nie ma zeby od tak zamowic przynajmniej tak mi powiedzili w jednym ze sklepow, a co dopiero mowa o 46 calach moze pod koniec roku znajac mozliwosci philpsa.... A z innej bajki Kiki pokazal oleda 31 cali lg oleda masakra, ciekaw jestem jak sie czuja inzynierowie od philipsa, bo jeszcze na dobre nie mozna kupic modelu 9705, a juz Lg zje go na sniadanie co prawda pewnie kolo 10 - 12 tys bedzie kosztowal na poczatek ale warto mysle poczekac i najpierw kupic jakis model nizszy philipsa, a za jakies 3 latka oleda ktory nie bedzie wiedzial co robic z takimi modelami jak 9705 i podobnymi jemu... A wy jak myslicie na ten temat ? Pozdrawiam
Lolek
ps. http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/56357-oled-lg-31-prototyp-na-targach-ifa-w-berlinie.html
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam. Myślę, że inżynierowie z firmy Philips również pracują nad nowymi technologiami wyświetlania obrazu i jeszcze nie raz zadziwią świat wideo
nowatorskimi rozwiązaniami. Oczywiście , że technologia oled to krok milowy
w odtwarzaniu obrazu tj.naturalnego ,plastycznego odwzorowania pełnej palety kolorów i ma przyszłość przed sobą. Ja żyję jednak dniem dzisiejszym i cieszę obrazem z 32"9705H.
Pozdrawiam,:)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do Accu

Witam. Myślę, że inżynierowie z firmy Philips również pracują nad nowymi technologiami wyświetlania obrazu i jeszcze nie raz zadziwią świat wideo
nowatorskimi rozwiązaniami. Oczywiście , że technologia oled to krok milowy
w odtwarzaniu obrazu tj.naturalnego ,plastycznego odwzorowania pełnej palety kolorów i ma przyszłość przed sobą. Ja żyję jednak dniem dzisiejszym i cieszę obrazem z 32"9705H.
Pozdrawiam,

Witam zgadzam sie z toba pewnie ze masz powod do cieszenia sie obrazem ze swojego lcd, A tak na marginesie to jestes spoko bo jestes obiektywny w stosunku do innych marek i to mi sie podoba u ciebie, a nie jak co niektorzy ze lg czy samsung to dziadostwo itd. A jak popatrzymy to zanim krok robi philips to " dziadostwo" lg czy samsung juz robi 2 kroki nie mowiac o tym ze jak cos u nich wchodzi nowego to od razu to jest w sklepach, a nie ja w przypadku philipsa ze praktycznie nigdzie nie mozna tego kupic, a juz kompletnie nikt nic nie wie gdzie i kiedy i za ile mozna bedzie kupic transmiter :) nie uwazasz ze to smieszne jest ? A propo 3 d w 32 calach prawda jest taka "podobno" ze nie oficjalnie dowiedzialem sie, nie moge napisac skad bo gosc prosil o animowosc ze philips nie poradzil sobie z obrazem 3d na 32 calach i stad nie ma go tak jak to bylo w zapowiedziach. A badziewie lg w oledzie w 31 calach bedzie mialo 3d :) to samo badzie potrafilo zrobic transmiter w tv czy samsung, a philips trzeba niemalze dvd kupic jako transmiter zeby moc odtworzyc ten obraz... komentowac nie bede tylko chodzi mi o to zeby wszyscy byli bardziej obiektywni i tak jak ktos wczesniej pisal ze za jakies 3 lata oled juz bedzie naprawde dostepny i to w takich cenach jak teraz sa wlasnie najwyzsze modele lcd. Oczywiscie nie mowie tez ze lg czy samsung jest lepsze od philipsa poprostu uwazam ze kazda z tych firm ma cos do zaprezentowania i kazdemu cos sie spodoba( albo sie pisze ze samsung c 9000 nie mial ogaldania na jakiejs wystawie - dziwne bo tak jak pisalem wczesniej w Warszawie w MM ludzie naprawde ne mogli odejsc od tego lcd :)ale jak si enei sprzedaje samsunga to wszystko mozna napisac ;;;;, a sam jak bede kupowal w przyszlym roku lcd to chyba kupie nizszy model philipsa czy np samsunga i poczekam tak ze 3- 4 latka i kupie oled, a ten dam rodzicom bo uwazam ze to jest rozsadne niz teraz wydawac kosmiczne ceny. Pozdrawiam Cie.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Latwiej jest uzyskac ladny obraz na 32" :) Niech to powtorza na 50-tce jeszcze.

Witam. Niema wielkości 52"9705 , jest jak dotąd 46"9705 i ten model otrzymał nagrodę EISA 2010 - 2011 , za najlepszy telewizor w technologii lcd w Europie , oraz Sony KDL - 52HX900 3D.
Pozdrawiam , :)
 

largoon

New member
Czy znany jest wam powód dlaczego modele 40 i 46 serii PFL9705H/12 nadal nie są osiągalne na naszym [i nie tylko] rynku? Dziwna sprawa...Philips coś ma chyba na sumieniu. I jeszcze ta nagroda, dla telewizora "widmo". Testów na necie okrągłe zero...
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Nie wiem, może miałem szczęście ale widziałem we wtorek 40PFL9705 w MM z Poznaniu za 7900 PLN. Prezentował sią b.dobrze. Obraz z prezentacji wyglądał bajecznie.


Pozdrawiam
 

publo102

New member
Ja się cały czas zastanawiam czy czekać na 9705 czy może zakupić 9704, chodzi o wersję 40 cali. Jeśli chodzi o ceny na necie, to jest spora różnica, bo starszy model można mieć od ręki za 7tys natomiast nowy póki co w euro za 8,7tys choć nie wiadomo kiedy będzie i czy w takiej cenie. Co o tym myślicie, bo targi już były, ktoś obejrzał nowy wypust i teraz pytanie czy warto? 3D mnie w ogóle nie interesuje, bo moim zdaniem to marketing, w kinie owszem efekt ciekawy, ale w domu na takim małym ekranie to w/g mnie mija się z celem.
Pozdr.
 
Do góry