Philips 9705 wszystko o serii

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja się cały czas zastanawiam czy czekać na 9705 czy może zakupić 9704, chodzi o wersję 40 cali. Jeśli chodzi o ceny na necie, to jest spora różnica, bo starszy model można mieć od ręki za 7tys natomiast nowy póki co w euro za 8,7tys choć nie wiadomo kiedy będzie i czy w takiej cenie. Co o tym myślicie, bo targi już były, ktoś obejrzał nowy wypust i teraz pytanie czy warto? 3D mnie w ogóle nie interesuje, bo moim zdaniem to marketing, w kinie owszem efekt ciekawy, ale w domu na takim małym ekranie to w/g mnie mija się z celem.
Pozdr.
witam jesli ci nie zalezy na 3d to pewnie ze tak , nie widzialem 9705 w akcji ale na pewno nie jest to warte takiej roznicy jaka jest miedzy 9704 a 9705. Wg mnie roznica bedzie wtedy jak wejdzie oled i bedzie mozna naprawde zobaczyc jak powinien swiecic tv. A propo tego 3d co napisales to tez tak mysle tyle ze wiesz jesli mialbys to w mneijszej roznicy to bys mial i tyle i bys sie nie zastanawial czy warto czy nie warto.... ale poki co roznica jest duza wiec jesli nie masz kasy na tyle zeby sobie nia szastac to bierz 9704. A samo 3d to w wogole nie wiadomo o co chodzi bo jeszcze nikt nic nie wie kiedy beda dostepne transmitery i okulary i za jka cene i gdzie to bedzie mozna kupic, czyli rasumujac nic sie nie zmienilo w philipsie nikt nic nie wie - poprostu niemcy....Pozdrawiam
Lolek
 

evolv

Member
witam jesli ci nie zalezy na 3d to pewnie ze tak , nie widzialem 9705 w akcji ale na pewno nie jest to warte takiej roznicy jaka jest miedzy 9704 a 9705. Wg mnie roznica bedzie wtedy jak wejdzie oled i bedzie mozna naprawde zobaczyc jak powinien swiecic tv. A propo tego 3d co napisales to tez tak mysle tyle ze wiesz jesli mialbys to w mneijszej roznicy to bys mial i tyle i bys sie nie zastanawial czy warto czy nie warto.... ale poki co roznica jest duza wiec jesli nie masz kasy na tyle zeby sobie nia szastac to bierz 9704. A samo 3d to w wogole nie wiadomo o co chodzi bo jeszcze nikt nic nie wie kiedy beda dostepne transmitery i okulary i za jka cene i gdzie to bedzie mozna kupic, czyli rasumujac nic sie nie zmienilo w philipsie nikt nic nie wie - poprostu niemcy....Pozdrawiam
Lolek
może jestem w błędzie ale zestawy 3d już chyba są dostępne - widziałem gdzieś cenę 999zł za transmiter+2 pary okularów, 399 zł za jedną parę okular. 3d widziałem na 46PFL9705 i spokojnie mogę powiedzieć że jest lepsze niż w przypadku Sony, Samsunga i LG; Panasonic chyba jednak jest lepszy pod tym względem.
 

Watson

New member
A samo 3d to w wogole nie wiadomo o co chodzi bo jeszcze nikt nic nie wie kiedy beda dostepne transmitery i okulary i za jka cene i gdzie to bedzie mozna kupic, czyli rasumujac nic sie nie zmienilo w philipsie nikt nic nie wie - poprostu niemcy....Pozdrawiam
Lolek

Ceneo pokazuje zestawy Philipsa PTA 02 (nadajnik + 2 pary okularów) i PTA 03 (same okulary 3D) więc z dostępnością chyba nie jest tak źle

pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...-z-pelnym-podswietleniem-test.html#post553811
TEST

Kąty boczne i płynność nawet z bliskiej odległości nie pozostawiają wątpliwości że mamy do czynienia z rewelacyjnym skalowanie obrazu nawet przy słabszej jakości sygnału analogowego.
010_P1170413.JPG


Coś takiego co do tej pory nie było widziane w żadnym z telewizorów LCD.
Przełom w tej dziedzinie ?
Oczywiście tak. Czerń zachwyca swoją niespotykaną głębią . Można się napawać bezustannie i z niekłamaną radością. I ciężko pozbierać spadającą szczękę z ziemi.
011_P1170187.JPG

Jak utrzymuje skośną płynność ?
I znów brawa , oklaski , owacje.
Piłka okrągłością trzyma się stołu bilardowego.
016_P1170268.JPG
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Przypuszczałem , że test modelu telewizora Philips 32PFL9705H/12 robiony przez jak by nie było specjalistę , będzie obszernie omawiał wszelkie zagadnienia techniczne związane z wydobyciem z tego modelu najlepszego obrazu , a jest on w gruncie rzeczy bardzo ogólnikowy!!!:banned:
Pozdrawiam , :):bober:
 

Pikus

New member
Witam,

Czy seria PFL9705 (konkretnie 46) posiada matryce sharpa z dodatkowym zoltym kolorem RGBY, czy zwykla RGB?

Swoja droga ciekawe jak ten philips wypada w rywalizacji z HX900.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Czy seria PFL9705 (konkretnie 46) posiada matryce sharpa z dodatkowym zoltym kolorem RGBY, czy zwykla RGB?

Swoja droga ciekawe jak ten philips wypada w rywalizacji z HX900.

Witam.Jest bez dodatkowego , żółtego koloru.Swoją drogą też jestem tego ciekawy. Myślę jednak , że obraz pod względem osiąganej naturalnej palety kolorów jest równorzędny , natomiast podświetlenie wyświetlacza lepsze według mnie ma model firmy Philips.:smile:
Pozdrawiam , :)
 

kpmkat

New member
Czy mozna prosic o krotka ocene pod wzgledem jakosci obrazu / skalowania SD wzgl. poprzednika z serii 9704H ??? Chodzi o to na co (nie)warto wydac te kilka dobych setek wiecej..

Z gory dziekuje.
 

rafamaja

New member
kiki a jak współpraca z pc...napisałeś w teście że dobra (nie bardzo dobra czy rewewlacyjna)...dlaczego? Jakie wady??
Jak ze zmianą źródła sygnału w tym modelu? jest automatyczna?
R.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Pilot do zdalnego sterowania tym modelem telewizora nie posiada niestety klawisza :złącza , co jest trochę dziwne.
Pozdrawiam , :)
 

Pikus

New member
Zdaje sie ze te telewizory wielkosci 40 i 46 sa niesamowicie awaryjne, co do tej pory raczej philipsowi sie nie zdazalo. Bardzo duzo osob skarzy sie na zagranicznych forach na piszczenie, wylaczanie sie ekranu oraz migotanie i przygaszanie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w modelu który miałem nic takiego nie występowało.
O awaryjności trudno mówić bo telewizor od niedawna jest na rynku.
Mój się nie zepsuł przez tydzień.
Pilot to oddzielna sprawa. Trzeba się wdrożyć żeby go opanować.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zdaje sie ze te telewizory wielkosci 40 i 46 sa niesamowicie awaryjne, co do tej pory raczej philipsowi sie nie zdazalo. Bardzo duzo osob skarzy sie na zagranicznych forach na piszczenie, wylaczanie sie ekranu oraz migotanie i przygaszanie.
Witam ale chodzi ci o 40 i 46 cali model 9705? czy jakies inne modele pphilipsa tez cos slyszales o piszceniach itp? Dobrze ze ci co daja EISY nie maja tych telewizorow z miesiac bo tak tez cos mogloby popiszczec cos nei cos czy sie restartowac tak jak to ma model 9664 :) Pozdrawiam
lolek
 

Pikus

New member
Witam ale chodzi ci o 40 i 46 cali model 9705? czy jakies inne modele pphilipsa tez cos slyszales o piszceniach itp? Dobrze ze ci co daja EISY nie maja tych telewizorow z miesiac bo tak tez cos mogloby popiszczec cos nei cos czy sie restartowac tak jak to ma model 9664 :) Pozdrawiam
lolek

Tak chodzi o modele 9705 wielkosci 40 i 46. Wiekszosc ich posiadaczy z forum avforums.com i hifi-forum.de zwraca lub oddaje do serwisu, sam jestem w szoku. Z tego co pisza praktycznie kazdy piszczy, zmierzyli nawet czestotliwosc tego dzwieku. Jest tak nietypowa, ze przez jedna osobe w domu jest slyszalny,a przez inna nie. Z tego mozna wnioskowac, ze piszcza wszystkie tylko nie kazdy slyszy takie czestotliwosci. Dodatkowo jak napisalem juz dochodzi wylaczanie sie ekranu i migotanie podswietlenia w niektorych strefach. Wszystko mozna przeczytac pod wymienionymi adresami.
Szkoda wielka bo sam wybieram miedzy 46PFL9705,a 46HX900.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak chodzi o modele 9705 wielkosci 40 i 46. Wiekszosc ich posiadaczy z forum avforums.com i hifi-forum.de zwraca lub oddaje do serwisu, sam jestem w szoku. Z tego co pisza praktycznie kazdy piszczy, zmierzyli nawet czestotliwosc tego dzwieku. Jest tak nietypowa, ze przez jedna osobe w domu jest slyszalny,a przez inna nie. Z tego mozna wnioskowac, ze piszcza wszystkie tylko nie kazdy slyszy takie czestotliwosci. Dodatkowo jak napisalem juz dochodzi wylaczanie sie ekranu i migotanie podswietlenia w niektorych strefach. Wszystko mozna przeczytac pod wymienionymi adresami.
Szkoda wielka bo sam wybieram miedzy 46PFL9705,a 46HX900.

Witam jak widac poprostu cos skrzanili trylko w sotatnim czasie cos nie bardzo im idzie , bo tak jak wczesniej pisalem w 9664 te brudy co sie zbieraja za matryca plus restartowanie sie tv , teraz w 9705 tez jakies piszzcenei i wylaczanie sie tv tylko jakim cudem ten model dostal nagrode Eisy to jest dopiero zagadka, moze im sie udalo i nic nie piszczal albo nie slyszeli ..... albo tak jak kiedys z toyotami byly najlepsze i tak szlo z tym ze toyoty sie juz skonczyly jako, ze niby najlepsze i pewnie z philipsem tez tak bedzie , bo wczesniej czy pozniej musi jakis inny tv dostac Eise chyba ze cos jest innego na rzeczy ze philips dostaje te nagrody..... Pozdrawiam i oby w Polsce ludziom tak sie nie trafilo jak tamtym z tego forum co opisywales bo wywalic ponad 10 tys i zeby piszczalo i restartowal sie tv to naprawde mozna byc w szoku, a znajac naszych serwisantow z philipsa psedo fachowcow to nic z tym nie zrobia tak jak nie potrafia nic zrobic z modelami 9664.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo w dzisiejszych czasach sprzęt testuje się na klientach:wink:

Witam widzis zkolego wystarczyl jeden post jednego kolegi o oiniach tego modelu w 40 i 46 calach i entyzjazm opadl, ale faktycznie jak tam sie wejdzie i sie to przetlumaczy to mowiac lekko rozowo ni ejest jesli chodzi o te modele,,,, moze cos skrzanili i moze to tylko bedzie w tych pierwszych modelach pozniej ju zmoze to naprawia... Pozdrawiam
Lolek
 
Do góry