Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

pike

New member
U mnie nic nie ma chociaż mam info od znajomego że na 8600 dzisiaj dostał

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trzeba pobrać do przesyłania ze smartfona na telewizor, aplikację Google Cast- i działa 100 na 100.
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie bardzo rozumiem pytanie... odpalam aplikacje w telefonie Google Cats -> przesylanie obrazu i dzwieku -> wskazuje wykryte urzadzenie. momentalnie po uruchomieniu wyskakuje komunikat "Urzadzenie zotalo rozlaczone" i tak na 3 roznych telefonach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
PUS 7600 jest ciut lepiej niż w Sony i Samsungu.
Ale masz już w super ofercie - jak podałem- Philipsa 65PUS7601 - ten co dostał Eisa.
 

o0kolo0o

Member
Hej ja już mam 65pus7601 i obraz jest super .. 4K z satelity działa .. youtube 4k też działa .. tv się nie wiesza ... odtwarza treści UHD z dysku bez zająknięcia..

poprzedni Tv jaki miałem to 65pus7600 .. porażka 4 razy był w naprawie gwarancyjnej .. na szczęście już go niema :)
 

accu

New member
Bez reklam
Hej ja już mam 65pus7601 i obraz jest super .. 4K z satelity działa .. youtube 4k też działa .. tv się nie wiesza ... odtwarza treści UHD z dysku bez zająknięcia..

poprzedni Tv jaki miałem to 65pus7600 .. porażka 4 razy był w naprawie gwarancyjnej .. na szczęście już go niema :)

Witam uprzejmie,

Można tylko pogratulować , że dokonałeś właściwego wyboru telewizora i jesteś zadowolony . :neutral:
Proszę napisasz cokolwiek więcej na temat zalet , ale również jeżeli zauważysz ,
o mankamentach działania tego telewizora . Może "wrzucisz" zdjęcia swojego nowego telewizora .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

o0kolo0o

Member
Witam uprzejmie,

Można tylko pogratulować , że dokonałeś właściwego wyboru telewizora i jesteś zadowolony . :neutral:
Proszę napisasz cokolwiek więcej na temat zalet , ale również jeżeli zauważysz ,
o mankamentach działania tego telewizora . Może "wrzucisz" zdjęcia swojego nowego telewizora .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

xgrriq9r3


Lepsze zdjęcia zrobię w niedzielę :) (i co mam umieścić na tych zdjęciach zasugeruj).
Co do uwag to TV mam od wtorku w domu i nie miałem czasu się nim pobawić.
To co sprawdziłem od ręki to
- 4k na youtube - działa
- kanały sat z Hot Birda z transmisjom 4K działają
- filmy UHD z nośników zewnętrznych działają i nie widać żadnych zacięć
- klawiatura na pilocie działa bez problemów (7600 bardzo często wstawiał po 2-3 te same litery)
- wyszukiwanie głosem działa .. bez problemu rozpoznaje słowa

jak czas pozwoli to sprawdzę działanie aplikacji

a i posiadam firmware QM163E.0.1.15.15
 
Do góry