Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Rokko32

New member
Co niektórym to chyba Philips płaci po 20 gr za post, choćby byle jakiej treści.Kto jest mądry to i tak nie wyda 4000 za tak kiepski TV, który ma więcej wad niż zalet i na pewno nie oferuje dobrego obrazu.
No patrz jaki Ty mądry jesteś a setki tysięcy innych osób co kupili ten TV tacy głupi są, tylko pozazdrościć inteligencji, powinieneś w sprzedaży pracować :roll:
 
No patrz jaki Ty mądry jesteś a setki tysięcy innych osób co kupili ten TV tacy głupi są, tylko pozazdrościć inteligencji, powinieneś w sprzedaży pracować :roll:

Celowo mój post ma być na takim poziomie jak post, który zacytowałem.
Ciągłe pisanie, że to jest najlepszy TV w klasie cenowej na rynku to jakaś kpina...

Miałem to "cudo" i widziałem, co oferuje:
- banding tak duży, że na 55 " nie da się oglądać sportu
- nie działa PNM - albo nieostry i smużący obraz przy wyłączonym albo teatr, ( czyli w praktyce brak możliwości wykorzystania zalety matrycy 120 Hz)
- kiepska czerń (szarość) wina słabej matrycy IPS
- olbrzymi clouding
- lipny efekt HDR, który tak naprawdę widać przy jasności 500 nitów a matryca Philipsa daje max 300...

Dla mnie już pierwsze dwie wady dyskwalifikują ten TV, jako dobry model, jeśli oczekuje się przede wszystkim dobrego obrazu.
Każdy ma inne potrzeby jednemu wystarczy android i ambilight ( obraz jest mniej istotny), ale jeśli kupuję TV dla obrazu to PUS 6561 wypada kiepsko.
Cześć użytkowników założyło klub adoracji Philipsa - zamiast obiektywnych opinii wklejają marketingowy bełkot, który można znaleźć w ulotkach lub na stronie.

Niestety sam kupiłem po przeczytaniu dwóch testów, które nie wspomniały o żadnych wadach (jeden zawierał informację, że PNM działa kiepsko), gdybym znalazł wcześniej więcej obiektywnych opinii wiedziałbym, że lepiej kupić coś innego.
 

Domely

New member
Celowo mój post ma być na takim poziomie jak post, który zacytowałem.
Ciągłe pisanie, że to jest najlepszy TV w klasie cenowej na rynku to jakaś kpina...

Miałem to "cudo" i widziałem, co oferuje:
- banding tak duży, że na 55 " nie da się oglądać sportu
- nie działa PNM - albo nieostry i smużący obraz przy wyłączonym albo teatr, ( czyli w praktyce brak możliwości wykorzystania zalety matrycy 120 Hz)
- kiepska czerń (szarość) wina słabej matrycy IPS
- olbrzymi clouding
- lipny efekt HDR, który tak naprawdę widać przy jasności 500 nitów a matryca Philipsa daje max 300...

Dla mnie już pierwsze dwie wady dyskwalifikują ten TV, jako dobry model, jeśli oczekuje się przede wszystkim dobrego obrazu.
Każdy ma inne potrzeby jednemu wystarczy android i ambilight ( obraz jest mniej istotny), ale jeśli kupuję TV dla obrazu to PUS 6561 wypada kiepsko.
Cześć użytkowników założyło klub adoracji Philipsa - zamiast obiektywnych opinii wklejają marketingowy bełkot, który można znaleźć w ulotkach lub na stronie.

Niestety sam kupiłem po przeczytaniu dwóch testów, które nie wspomniały o żadnych wadach (jeden zawierał informację, że PNM działa kiepsko), gdybym znalazł wcześniej więcej obiektywnych opinii wiedziałbym, że lepiej kupić coś innego.

pabloemanuel jak ktoś kupi to "cudo" to mu nie wypada o nim powiedzieć złego słowa bo w sumie to wstyd. Na tym forum nie można wygłosic negatywnej opinii o tym Philipsie bo zaraz jesteś zalewany obelgami i linkami do "opinii" kilkuset zachwyconych klientów (głównie ze sklepów), z czego znaczna część to klakierzy (jak wszędzie). To forum z merytorycznego skręciło w kierunku klakierniczego w celu pozyskiwania nowych klientów lub udowadniania tym którzy już nimi są o słuszności ich wyboru.
Ja w takim razie dziękuję - przechodzę na forum merytoryczne! (i Tobie też proponuje)
 

Smykoo

New member
Mam ten tv i ma swoje zalety oraz wady. Przeciętny tv, ale jak za cenę 3 tys za 49 cali to dobry zakup oczywiście jeżeli wszystko jest ok z matrycą. U mnie clouding jest bardzo mały i banding też, ale biel przybródzona. Kąty widzenia bardzo dobre. Android od czasu 6.0 stabilny, ale nie jest najszybszy. Upłynniacz to tylko do piłki nożnej się przydaje. Czerń słaba, pomaga ambilight. Są lepsze tv ale są też gorsze. Ja jestem zadowolony ale wiadomo wolalbym oleda 😃

Wysłane z Google Nexus
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Domely - całkiem śmieszne.
Jak ludzie są zadowoleni i sami piszą, że są zadowoleni - potwierdzony wpis zakupem - top są klakierami.
Masz wysokie mienianie o sobie.
Jeśli cokolwiek wpiszesz pozytywnego, gdziekolwiek to każdy o Tobie napisze, że jesteś klakierem.
Naprawdę tak myślisz?
 

antraxx

New member
ustawienia [bo przeciez nie kalibracja]

czy ktos jest chetny podzielic sie swoimi ustawieniami co do wyswietlania [celowo nie pisze kalibracji] obrazu?
chcialbym porownac z tym, co udalo mi sie ustawic na wlasna reke.
sprawdzalem tez to: https://www.youtube.com/watch?v=wxjVWqyaHXs ale mysle ze mozna osiagnac duzo lepsze efekty :)

ktos cos?

ps: tak, biore pod uwage zamowienie profesjonalnej kalibracji :)
 

Rokko32

New member
Zastanawia Mnie jedno ludzie którzy już dawno nie mają tego TV, dalej siedzą tu na forum i wmawiają innym zadowolonym że są głupi że kupili ten telewizor, nie potrafią zrozumieć że jest tysiące osób, dla których ten model jest super, idealny, wystarczający, przeciętny itp. Czy aż tak bardzo zazdrościcie, że ktoś ma ten TV i jest zadowolony że ma piękny obraz, kolory nasycone, android działa bez zarzutów itd, nie potraficie znieść że są tacy ludzie?, przecież Wy pewnie macie teraz inne modele, lepsze od Philipsa i cieszcie się nimi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też mam takie odczucie, że niektórym nie w smak, że ktoś jest zadowolony i ma prawo do swojej radości.
 

playerno22

New member
Witam!
Mam taki problem z tym TV:
Dostałem w prezencie USB Good Ramu 128 GB i... telewizor go nie widzi.
Ktoś może znać przyczynę i podpowie jak zaradzić?
Zależało mi na nagrywaniu filmów fullhd i 4k, a tak myślę, że pewnie jest jakiś limit wielkości pamięci.
Będę wdzięczny za pomoc:)
 

boryso

New member
Witam!
Mam taki problem z tym TV:
Dostałem w prezencie USB Good Ramu 128 GB i... telewizor go nie widzi.
Ktoś może znać przyczynę i podpowie jak zaradzić?
Zależało mi na nagrywaniu filmów fullhd i 4k, a tak myślę, że pewnie jest jakiś limit wielkości pamięci.
Będę wdzięczny za pomoc:)
A w jakim formacie jest ten pendrive? Spróbuj sformatować go w ntfs, może wtedy będzie widział.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

pebe86

Member
Bez reklam
Też mam takie odczucie, że niektórym nie w smak, że ktoś jest zadowolony i ma prawo do swojej radości.

A ja mam odczucie, że rzetelna recenzja powinna obejmować nie tylko zalety, ale również i wady danego sprzętu. Wtedy nie byłoby takiego oburzenia i tylu krytycznych opinii na forum. Rozwiązanie najprostsze z możliwych.
 

Rokko32

New member
To jest oczywiste. Jak ktoś chce zwrócić TV to można w ciągu 30 dni od zakupu. Nawet zakup w sklepie stacjonarnym. Media Markt, Saturn, Euro. Może tym razem nie skasujecie mojego wpisu.
Dlatego wszystkim zainteresowanym tym TV radzę aby kupili go w sieci i przetestowali u siebie w domu na swoich warunkach, jeśli się nie spodoba zawsze mogą go zwrócić bez podawania jakichkolwiek powodów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
yotso
Opinii użytkowników którzy kupili jest setki !

Oglądam sport i nie opowiadaj głupot każdemu bo codziennie sprawdzamy telewizory tej serii , sprawdzamy przy kalibracji i działają bardzo dobrze.


4,5/5 Wystawiono 9 miesięcy temu

Bardzo pozytywne wrażenia - telewizor funkcjonuje idealnie - nie wiesza się, doskonale współpracuje z pozostałym sprzętem domowym RTV, wyświetla świetnej jakości obraz w pelnej skali 4K. Android pozwala na pobieranie na naprawdę ogromnej ilości aplikacji, świetnie dogaduje się z kontem Google. Szybkość działania w pełni zadowalająca, jestem zachwycony. Polecam
===================================
Philips 55PUS6561

Ocena:

5/5 Wystawiono 8 miesięcy temu

Przede wszystkim praktycznie nie ma w tej półce cenowej telewizorów o tak dopracowanej płynności ruchu.
===================================


Opinia pochodzi z produktu podobnego: Philips 55PUS6561

Ocena:

5/5 Wystawiono 8 miesięcy temu

Witam mam ten telewizor dopiero jeden dzień ale już mogę powiedzieć ze to strzał w dziesiątkę
===================

Telewizor Philips 49PUS6561 4K UHD 49 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl

===================
5 na 5

Michał
2017-01-13 15:01:52

Sprzęt kupiony kilka dni temu. pierwsze odpalenie, podłączenie do internetu, sprawdzenie funkcji było miłym zaskoczeniem płynności działania oprogramowania. Największe wrażenie jednak wywiera Ambilight - przy normalnym użytkowaniu jest super, ale odpalając filmiki testowe Philips efekt jest niesamowity. Sprzęt spełnia wszystkie możliwe oczekiwania - polecam.
=====================
https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-philips-49pus6561-12


Philips 49PUS6561/12 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Tu masz opinie potwierdzone zakupem, tych co mają telewizor a nie opowiadają tyylko opowieści .
Philips 55PUS6561/12 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
Tu masz następnych zadowolonych bardzo.

Możesz napisać też na PW do tych co kupili na elektrodzie i są bardzo zadowoleni:
50" 2500-3000PLN dla rzadko oglądających. - elektroda.pl
55" Samsung vs Sharp czy jednak coś innego - ale dlaczego?
TV 40-43 cali do 2500zł. Preferowany Android/Smart TV
 
Do góry