Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Domely

New member
Słuchajcie takie pytanie - jak puścić dźwięk z TV na kino domowe inaczej niż po optyku? Tak żeby z Netflixa lub youtuba był dźwięk na kinie? Pewnie gdzieś to już było ale nie mogę teraz znaleźć.
 

Smykoo

New member
Wziąłem się za kodi. Po aktualizacji wygoda i zdecydowanie przyśpieszylo. Ale to jest potężne narzędzie😃.

Wysłane z Google Nexus
 

miet55

Member
Bez reklam
@Rokko32, działa, samo się zaktualizowało aczkolwiek nie wiem czemu plik Sony 4K HDR Camp przycina. Na systemowym odtwarzaczu idzie OK!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz będzie jeszcze więcej radości dla wszystkich którzy korzystają z Androida i Kodi. A jak wejdzie update do 7,0- będzie rewelacja.
 

iambrg

New member
W ustawieniach musisz zaznaczyć że możesz instalować programy spoza sklepu i juz są filmiki na YouTube której to lepiej objaśniaja niż ja :) no ale ogólnie to wszystko powiedzialem. A i ta apke nie odpalasz z głównego ekranie tylko z aplikacji zainstalowanych.. Ale. Jak. Mowielm na tube są filmiki objaśniajace

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

zainstalowałem i ja hbo na pus 6561 korzystając z hmm... es file manager bodajże. Nie zmieniałem żadnych ustawień, bo nie mogłem ich znaleźć :) Obsługa pilotem jest niemożliwa. Po podłączeniu klawiatury i myszki (logitech m705 i k360 jeśli się nie mylę) nie mam możliwości przewijania listy filmów. Chyba scrollem powinno się dać a nie reaguje. Poza tym zestaw potrzebował przedłużki do nadajnika ponieważ był problem z wykrywaniem zestawu.
 

arcpl

Member
a ta pełna wersja kodi 17 to już umie obsługiwać DD/DTS czy dalej "strzela"?
testowałem Kodi 16 i większość nightly/beta kodi 17 a także bliźniaczego SPMC ale nie działało, nie mam jak samemu przetestować bo telewizor mi zabrali :(
 

Tomiq37

New member
Ogólnie uważam że aktualizacja i Philipsa i nowego kodi to duży plus.... Tylko do filmowe jakoś na razie nie mogę pobrań!!!

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

mlodzian

New member
powidzcie mi ten uchwyt podejdzie pod 55PUS6561?
UCHWYT DO TV LCD/LED 30-70" 60KG AR-52 ART reg. pion i poziom - UCHWYTY DO TV, PROJEKTORÓW - AKCESORIA RTV - art-multimedia.pl

Philips ma Vesa 400x200 tutaj pisze że ten jest 400x300 ale to chyba podchodzi skoro 300 to i 200 :p
Potwierdzi ktoś?


Przecież masz na ilustracji max VESA 700x400. Ja osobiście ostatnio zmieniłem na uchwyt z Biedronki (no ale od grudnia to pewnie już zeszły, choć w zeszłym tygodniu były u mnie na wsi jeszcze 2), wykonane bardzo dobrze, a cena wręcz zabójcza (na początku 99 zł na końcu 59). Minusem były nieco krótkie kołki, no i przeznaczone do maks. 55'', ale nic nie skrzypi, jest stabilne ma duży zakres regulacji. A wracając do pytania - będzie pasować!
 

miet55

Member
Bez reklam
Skoro piszecie o uchwytach to nasuwa się pytanie, jaki mamy efekt ambi, skoro TV jest blisko ściany? Na ile cm macie od ściany? Chciałem kiedyś to sprawdzić ale musiałbym poodkręcać nóżki żeby dosunąć bliżej niż 11cm. Do tego jeszcze ktoś do pomocy... ;)
 
Do góry