Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

rockmonster

New member
Porównywałem 7303 i 8303 i ze względu na samą ostrość obrazu niezależnie czy naziemna, materiały w 720p, 1080p i 4K na 8303 dużo lepiej. 8303 ma naprawdę bardzo dobre skalowanie gorszych źródeł, ostatnio testowałem Samsunga 8042 i nawet on zachwalany gorzej sobie radzi z ze skalowaniem. Ostatecznie wracam do 8303.
 

ynsiwy

Member
Coś mi netfilx zaczął wolno buforować filmy, wcześniej bez problemu szło 15 MB/s a teraz ledwo 6 MB/s i nie mogę osiągnąć 4K.
Z siecią wszystko ok, speed test po kablu i wifi w tv normalnie ciągnie 80-100 MB/s.
Nie wiem co się dzieje...
 

Grzegorz01

New member
Mam to samo z netflixem, może to być od strony operatora a nie wina tv.
W tej chwili działa dobrze, czkawka jest wieczorem i w nocy.
Może za dużo abonentów :D
 

mate1212

New member
Porównywałem 7303 i 8303 i ze względu na samą ostrość obrazu niezależnie czy naziemna, materiały w 720p, 1080p i 4K na 8303 dużo lepiej. 8303 ma naprawdę bardzo dobre skalowanie gorszych źródeł, ostatnio testowałem Samsunga 8042 i nawet on zachwalany gorzej sobie radzi z ze skalowaniem. Ostatecznie wracam do 8303.


A ja miałem porównanie do 100hz Samsunga i Philips wypadł dużo lepiej .
Ze swojej strony mogę napisać ze PUS7303 to bardzo dobry telewizor za te pieniądze ,tv mam przez iptv i na pewno to nie jest to samo co z sat a mimo tego kanały HD jaki SD wyglądają bardzo dobrze.
Posiadam Xbox One X i tutaj jest miazga. Jedynie co mnie wkurza to ciągły brak aktualizacji do 8
 

damianC902

New member
Mam problem z napisami na tym TV.

Chodzi o napisy zintegrowane z filmem do wyboru. TV po prostu nie widzi jakichkolwiek napisów w danym video. Po prostu jakby ich nie było i znika opcja wyboru. Ścieżkę audio pozwala mi zmieniać.

Na PC normalnie mi te napisy widzi i odtwarza.

Jakieś porady?
 

damianC902

New member
Nie rozumiem pytania.

Pobrałem, mxplayer vlc, kodi. Żaden z tych programów nie chce mi znaleźć plików na moim dysku zewnętrznym. Ten odtwarzacz systemowy/TV robi to bez problemu.
 
Ostatnia edycja:
ja wybieram film w es explorer i dopiero zaznaczam w jakim odtwarzaczu ma byc uruchiminy , w kodi musisz podac sciezke w ustawieach do foldeu
 

damianC902

New member
W kodi jak wybieram dysk, to:

"remote share
path not found or invalid"

Jak wejdę w file manager, to znów pokazuje jakby dysk miał 2,4GB zamiast 1TB.


Edit.
es explorer Niby dysk widzi, ale jak w niego wchodzę, to że niby pusty folder.'

Nie ogarniam już totalnie o co z tym kaman.
 
Ostatnia edycja:

Szostii

New member
A ja miałem porównanie do 100hz Samsunga i Philips wypadł dużo lepiej .
Ze swojej strony mogę napisać ze PUS7303 to bardzo dobry telewizor za te pieniądze ,tv mam przez iptv i na pewno to nie jest to samo co z sat a mimo tego kanały HD jaki SD wyglądają bardzo dobrze.
Posiadam Xbox One X i tutaj jest miazga. Jedynie co mnie wkurza to ciągły brak aktualizacji do 8

Jaka apke masz do iptv? Bo np smart iptv(siptv) straszne piksele są... Coś co mnie denerwuje bo na starszym modelu nie występuje ten problem?
PS wiem wiem mjgr zmienić na iptv pro bądź Ssiptv ale smart iptv najbardziej przypadł mi do gustu...
 
Do góry