Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Nesho

New member
Dwa pytania:

1. Jak zainstalować w tym TV jakąś normalną przeglądarkę internetową?
2. Jaką aplikację polecacie do przesyłania obrazu ze smartfona "na żywo"? Aplikacje które wysyłają pojedyncze pliki (typu xCast) są bardzo nieużyteczne.

1. Look here:
h t t p s://mobdrodownloadapp.net/mobdro-smart-tv-samsung-sony/
It works for Chrome also and other apps to.

2. If I understand your question then you have to be on same network to watch pictures from phone on your TV. And in TV settings DMR must be On.
 

sponcz

New member
Panowie, jako że niedawno zakupiłem PUS7303 wpadłem na pomysł aby dodać do niego nową funkcję. Telewizor stoi w pokoju gdzie śpię, chciałbym wykorzystać ambilight oraz ekran jako swego rodzaju budzik. Brakuje mi słońca która rano nas budzi i stwierdziłem, że to by było całkiem ciekawe rozwiązanie i mogło by być namiastką słońca bo zimą mam straszny problem ze wstawaniem. Ktoś może kiedyś coś takiego robił ? Jak to rozwiązać ?
 

michal111g

New member
Witam wczoraj zakupiłem tv Philips 7303 50 cali i puki co jestem zawiedziony jakością obrazu jaka widze. Po podłączeniu laptopa kablem HDMI i odpaleniu Fify 19 czułem się jakbym grał w Fifę 98 same piksele, lecz wyczytałem, że konieczna jest konfiguracja. Mógłbym poprosić o dane do skonfigurowania tv? Jeśli to nie pomoże jestem skłonny zwrócić tv i poszukać czegoś innego
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Witam wczoraj zakupiłem tv Philips 7303 50 cali i puki co jestem zawiedziony jakością obrazu jaka widze. Po podłączeniu laptopa kablem HDMI i odpaleniu Fify 19 czułem się jakbym grał w Fifę 98 same piksele, lecz wyczytałem, że konieczna jest konfiguracja. Mógłbym poprosić o dane do skonfigurowania tv? Jeśli to nie pomoże jestem skłonny zwrócić tv i poszukać czegoś innego

Możesz pokazać ja k ta jakość obrazu wygląda?

Nie zapomnij zmienić w ustawieniach zaawansowanych obrazu opcji komputer na wlaczona oraz sprawdź w systemie jaką masz rozdzielczość ustawioną dla drugiego monitora.
 

michal111g

New member
Teraz mam tylko takie zdjęcie zrobione z bardzo bliska także też przekłamuje chociaż z daleka nie wiele lepiej to wygladalo. Jeśli chodzi o teksty były w miarę dobrze widoczne i wyraźne bardziej chodziło o grafikę w trakcie rozgrywania samego meczu, wieczorem jak wrócę do domu to sprawdzę te ustawienia, lecz nawet w trakcie oglądania kanałów z telewizji naziemnej też jakość nie jest powalająca wiem że to może być zależne od sygnału jaki dostajemy, ale mimo tego oczekiwałem czegoś lepszego a wysokich oczekiwań nie miałem chodziło mi tylko o płynny i czysty obraz a nie jakieś rozmazane tekstury chociaż to wydaje mi się że można poprawić odpowiednio kalibrując tv.
 

Attachments

  • received_469562383571048.jpg
    received_469562383571048.jpg
    39,3 KB · Wyś: 49

szybal

Banned
Panowie, jako że niedawno zakupiłem PUS7303 wpadłem na pomysł aby dodać do niego nową funkcję. Telewizor stoi w pokoju gdzie śpię, chciałbym wykorzystać ambilight oraz ekran jako swego rodzaju budzik. Brakuje mi słońca która rano nas budzi i stwierdziłem, że to by było całkiem ciekawe rozwiązanie i mogło by być namiastką słońca bo zimą mam straszny problem ze wstawaniem. Ktoś może kiedyś coś takiego robił ? Jak to rozwiązać ?
Można zrobić sobie budzenie w jakim kolorze chcesz .
Ale trzeba mieć zestaw HUE Philips który można sparować z ambi lub sterować z smartfona kolorami i używać jako budzik.
 

FITTI

New member
Witam

Siostra sobie kupiła taki TV w wersji 55 cali i generalnie drażni ją efekt teatralny obrazu. Pytanie czy da się jakoś ustawić żeby nie było tego efektu przynajmniej na filmach ?
 

kotkowski

New member
Witam

Siostra sobie kupiła taki TV w wersji 55 cali i generalnie drażni ją efekt teatralny obrazu. Pytanie czy da się jakoś ustawić żeby nie było tego efektu przynajmniej na filmach ?

Kalibracja, a tak na szybko to po pierwsze wyłączyć wszystkie "upłunniacze i polepszacze" w zaawansowanych ustawieniach.
Nie ma co panikować, po dobrze zrobionej kalibracji obraz będzie miodzio.
 
Ostatnia edycja:
Do góry