Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro w Nocy , mamy obsługę dni Grunwaldu stąd opóźnienie - sorry, sorry sorry.
Ale test już mam i mogę odpowiadać na pytania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym w takim porównaniu zdecydowanie PFL 6008
Zestawiałem je obok siebie.
====================

r_p_r - nie rozumiem pytania ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
OK. To będzie w teście.
Ale w klasie cena do jakości - to z serca - genialny telewizor !!!!
Szkoda że nie ma jedynie dodatkowo wyboru z potrójnym ambilightem - tak jak w serii zeszłorocznej. To byłoby genialne!!!
 
Ostatnia edycja:

Korbol

New member
Kiki w czym są największe różnice miedzy Et60, a 6008 tak w skrócie;) miałeś okazje je porównać więc Twoja opinia dużo dla mnie znaczy tym bardziej że cena 47-emek prawie taka sama różnica 500zł ale dają tablet do 6008 gratis, wiec wychodzi tyle samo, za to 50et60 200zł droższy od 47cali 6008. Byłem prawie przekonany do tego 50et60, ale zasiałeś ziarnko ciekawości do 6008;P
 

Calvex

New member
Jutro w Nocy , mamy obsługę dni Grunwaldu stąd opóźnienie - sorry, sorry sorry.
Ale test już mam i mogę odpowiadać na pytania.

No to jak w teście wypadła szybkość tv ?
Smart bardzo wolny ?
Testowałeś różne strony typu youtube etc ?
Przeglądarka obługuje Flash playera ?
Co z tymi restartami, telewizor sam się wyłącza ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szybkość pracy- niczym nie różni się od innych firm.
Smart - normalny, na tym samym poziomie co w Sharpie i Panasonicu.
Tak Youtube jest w nowej wersji - pełna współpraca.
Nie ma i nie będzie. Wszystkie firmy łącznie z Mobile - wycofują się z Flasha.
Nigdy się ani nie zawiesił ani nie wyłączył.
 

negathio

New member
od jakichś 2-3 dni jest on znowu dostępny w euro (bo było napisane wcześniej, że chwilowo niedostępny). Patrzyłem jeszcze wczoraj na wieczór i oferta z tabletem była za 3840, czyli jak wcześniej, a dziś już jest 4190 ;/;/ a już miałem brać :(
media expert też miał taką samą ofertę a od kilku dni jest chyba wogólne wycofany ze sklepu, nie ma go już w ofercie na dzien dzisiejszy. chodzi o model 47 pfl6008k
ciekawe czemu ?
 

WojtR

Member
Bez reklam
sorry pomyliłem rozmiar , ale obserwuj ceny w euro one się dość często zmieniają w zależności jak zmieniają im się stany magazynowe
 

inne65

New member
Czekamy na opublikowanie testu :) a tymczasem od kilku dni głowię się jaki typ modelu wybrać. Czy Philips 60PFL6008 czy Samsung UE65F6400 ? Kiki , co sądzisz? :)) osobiscie dwa modele podchodzą pod moje wymagania.
Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam!
 

piot.rek

New member
... ja tez mam dylemat
55pfl6198k/12 + tablet za 5263zl ... uważam za atrakcyjną cenę jak za 700Hz PMR i 6 par okularów 3d w cenie w porównaniu do 55pfl6008k/12 z 500Hz PMR i 4 par okularów 3d...
... link ... ja już prawie zamawiam ... Telewizor PHILIPS 55PFL6198K/12 - sklep internetowy ELECTRO.pl, najniższa cena. Kup online, sprawdź opinie!
kiki ... będąc u Ciebie w sklepie ostatnio odesłano mnie z kwitkiem że nie ma takiego modelu ... i że w seriach marketowych są montowane inne matryce, ... o co tu chodzi?????????

Kiki, czy w wersjach marketowych rzeczywiście są montowane inne matryce?
 

cougar911

New member
test

po co czekac prosze
[...w.avforums..../reviews/Philips-6000-Series-55-60-47-42-PFL-6008-6008S-LED-LCD-3D-TV-Review_544/Review.html]Philips 55PFL6008 LED LCD 3D TV Review | AVForums.com - UK Online[/url]

W sumie mnogo tych testów w sieci... :)
Ale obiecanki cacanki/sasanki też ich mnogo... ;)

PS.
Str 35 offline
 

r_p_r

New member
Od poniedzialku (srednio) raz na godzine sledze temat pojawiajacego sie testu... zagraniczne testy znam i opinie sa troche rozbiezne, dlatego tez tak interesuje mnie ten dluuuuugo zapowiadany test. Troche juz jestem zrezygnowany/zawiedziony...
 
Do góry