Philips 47pfl6008 test-ten model robi furorę na całym świecie,czy tak będzie w Polsce

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Philips informuje , że dziś wieczorem tj. 07 kwietnia 2014 r . wydał aktualizację wersja : 173.50 dla serii telewizorów od
6xx8 do 9708 włącznie . Jeżeli telewizor będzie podłączony do Internetu ,
a będzie wydana nowa wersja firmware , wówczas na ekranie telewizora ukaże się stosowny
komunikat i po akceptacji przez użytkownika , telewizor przeprowadzi proces zmiany oprogramowania ,
bez konieczności wgrywania kolejnej nowej wersji firmware przez gniazdo USB w telewizorze z pendrive'a .

Data generacji : 02.04.2014 , 21:14:36 Data publikacji : 07.04.2014 QF2EU - 0.173.50.0
Wersja :QF2EU - 0.173.50.0_bld1a
firmware jest dostępne do pobrania.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

phil7008

New member
Bez reklam
jakie zmiany dla Bulgarii i Rejkiawiku? dodana obsluga pilota? hehehehhehe

edit:
Main software file size reduction, jak zwykle sie postarali...
 
Ostatnia edycja:

bla.zej

New member
Może kolega Kiki ze względu na to że zajmuje się sprzedażą i dystrubucją sprzętu, podpowie w jaki sposób teraz powinienem postąpić, jakie szanse mam że sklep (Euro rtv agd) wymieni mi tv na nowy ?

Będzę wdzieczny za pomoc.
 

lucjan 5

New member
U mnie zawsze pojawia się komunikat na ekranie TV i 6008 ściąga sobie oprogramowanie z sieci. Mam Neostradę i router jest włączony aż do ostatniego nocnego wyłączenia telewizora. Właśnie dzisiaj dostałem komunikat o nowej wersji. Co prawda nie napisali jaką pobiera, ale w czasie pobierania poinformowali, że aktualna wersja to QF2EU-0.173.46.0 Rozumiem, że aktualna to znaczy ta, którą zastępuje nowa.
 

bla.zej

New member
Najpierw zapytaj ich , może w ogóle nie ma kłopotu.

Dzwoniłem do sklepu, sklep jedynie co może zrobić to oddać spowrotem do serwisu, ale nie wiem w jakim celu, skoro serwis ma mi wystawić pisemną opinie o tym że telewizor jest sprawny i nie podlega reklamacji. Zostaje tylko zabranie telewizora do sklepu i prośba kierownika o podłączenie i jego opinię na temat jakości obrazu, oraz ewentualne porównanie z takim samym modelem.

Na to wychodzi że klient zostaje na lodzie, jeżeli serwisant stwierdzi że jest wszystko ok, nawet jeśli osoby trzecie twierdzą że jest onaczej.

Ehh
 

accu

New member
Bez reklam
U mnie zawsze pojawia się komunikat na ekranie TV i 6008 ściąga sobie oprogramowanie z sieci. Mam Neostradę i router jest włączony aż do ostatniego nocnego wyłączenia telewizora. Właśnie dzisiaj dostałem komunikat o nowej wersji. Co prawda nie napisali jaką pobiera, ale w czasie pobierania poinformowali, że aktualna wersja to QF2EU-0.173.46.0 Rozumiem, że aktualna to znaczy ta, którą zastępuje nowa.

Witam uprzejmie,

Proszę wejść do menu telewizora , wybrać : Konfiguracja >Ustawienia oprogramowania i dalej wybrać
opcję : Informacja o zainstalowanym oprogramowaniu i kliknąć przycisk OK na pilocie .
I będziesz miał wszystko jasne .
Lub można skorzystać z menu klienta (konsumenta) o którym pisałem w jednym z wcześniejszych
postów i tam też znajdziesz informację o zainstalowanej wersji oprogramowania .
Można również wejść do menu serwisowego i tam również jest informacja o zainstalowanej wersji
oprogramowania .

Bogaty wybór.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

nonz

New member
Menu wydaje się lekkie jak grodzki w balecie po wprowadzeniu ostatnich poprawek..

A bez złośliwości mooże jest jakaś różnica; w tą pozytywną stronę ;)
 

tomaszstawicki

New member
Nie wiem czy ktoś w ogóle zainteresował się moim problemem, ale jeżeli ktoś miał podobny napiszę tylko, że to wszystko to wina zrytego softa! Zainstalowałem starą wersję, dokładnie 171.056 i wszystko działa jak należy. Żadnych problemów z kratkowaniem/rozmywaniem obrazu, a i ambi działa jak powinno.

Nigdy więcej aktualizacji softu, bo Panów z philips najwidoczniej to przerasta...

Natomiast moja opinia odnośnie tego TV jest taka, że nie licząc problemów z oprogramowaniem które miałem TV spełnia wszystkie moje wymagania. Dobry dźwięk, świetny obraz, ładny wizualnie (cienka ramka) - taki stylowy. Jedyne zastrzeżenie mogę mieć co do działania smart ale ja to zniosę. ;)

pozdrawiam
Witam!
Próbowałem też wgrać starszy soft, rozpakowałem plik autorun.upg, ale po włożeniu pena telewizor nie rozpoznaje aktualizacji i pokazuje, że jest pusty. Może coś robię nie tak?
 

bla.zej

New member
Dostałem dzisiaj spowrotem telewior, błędy obrazu ocywiście takie jak przed reklamacją, a na odcinku serwisowym opis :Sprawdzenie-sprzęt sprawny, testy potwerdzają prawidłową pracę TV.

Będę musiał sie pofatygować do sklepu z telewizorem. Eh, kup teraz coś nowego
 

Darko86

New member
W euro rtv agd 47pfl6008 jest już za 2990zł. Bardzo kusząca oferta. Tylko niedługo pewnie wejdą modele na 2014. Czekać za nowymi czy kupować starszą wersje:hmm:??
 

dj crazy

New member
Witam,

mam pytanie czy jest jeszcze dostępny gdzieś indziej ten model ? Ponieważ w euro mają dostępność tylko w wybranych sklepach, niestety w najbliższych miastach obok mnie nie ma tego modelu, przeczytałem dużo opinii i jestem zdecydowany na ten model tylko są problemy z jego dostępnością ;/ Może jakaś alternatywa dla tego modelu ?
 
Do góry