Philips 46pfl9704H/12 - TEST OTWARTY

GRajza

New member
michalmichalmic napisał:
Zrobmy tak. Teraz zostawmy ten temat a Ja obiecuje ze jak w ciagu 2-miesiecy kupie to napisze gdzie i po ile był przed bezvaciem i w czasie bezvacia.ok

Jak kupowalem canon hf100 to w intern. sklepach była po 2,3tys w MM po 2,2tys na kilka dni przed, podjechalem dzien wczesniej zobaczyc ile jest i po ile i rano w piatek kupilem za 1,8tys na zupelnym luzie bo pozostale sztuki przelezaly cale bezvacie i nikt nie kupil a na wejsciu o 9rano to 5osob było na to otwarcie bezvacia.
Spoko ;) i generalnie powodzenia w zakupach ;)
Pamiętam jedynie jak kupowałem kamerę i czekałem w MM na raty 0%, to za każdym razem jak się pojawiały raty, to cena była 10% wyższa ;)
Może teraz się coś zmieniło...
 

kriswas

Member
Bez reklam
Witam kolegów po dłuższej przerwie i powiem, że z niebywałą radością czytam Wasze posty odnośnie strategii zakupów Philipa... ja na szczęście ten problem mam za sobą. Nawet piękniejsza część mojej rodzinki zaczęła przemawiać bardziej zrozumiałym językiem i w pełni zaakceptowała go :lol: Dla potencjalnych nabywców Philipa podpowiem, że bardzo skutecznym sposobem, przynajmniej w moim przypadku, było negocjowanie warunków zakupu najpierw z kierownikiem działu, a potem, z jakimś VIPem z dyrekcji. Cena w systemie MM, to 11499 lub 11999 zł /nie widziałem dokładnie/, a po rozmowach zaproponowano mi 10890 zł, 30 rat x 0% przy wpłacie 20% kredytowanej kwoty /2200 zł/ i przesunięcie płatności 1 raty /289 zł/ na 3 styczeń 2010 r. Wydaje mi się, że te warunki były godne uwagi. Ze swej strony jak już trochę ochłonę ;) , bo nawet do netu już tak nie ciągnie, to podzielę się wrażeniami i ogólnymi spostrzeżeniami na temat wiadomy. Konkluzja na dziś - Philips 46PFL9704H/12 w pełni rekompensuje stres powodowany ceną zakupu i z każdym dniem to odczucie pogłębia się. Tym bardziej, że pozytywne doświadczenia z Panasem V10, zostały spotęgowane.
 

pitos

New member
kriswas napisał:
Cena w systemie MM, to 11499 lub 11999 zł /nie widziałem dokładnie/, a po rozmowach zaproponowano mi 10890 zł, 30 rat x 0% przy wpłacie 20% kredytowanej kwoty /2200 zł/ i przesunięcie płatności 1 raty /289 zł/ na 3 styczeń 2010 r. Wydaje mi się, że te warunki były godne uwagi. Ze swej strony jak już trochę ochłonę ;) , bo nawet do netu już tak nie ciągnie, to podzielę się wrażeniami i ogólnymi spostrzeżeniami na temat wiadomy. Konkluzja na dziś - Philips 46PFL9704H/12 w pełni rekompensuje stres powodowany ceną zakupu i z każdym dniem to odczucie pogłębia się. Tym bardziej, że pozytywne doświadczenia z Panasem V10, zostały spotęgowane.

Podzielam zdanie Krsiswas-a o wydanej kwocie, rekompensuje ją zadowolenie z oglądania Phila. Ale powiedz w ktorym MM dostałes taka cene 10890zl? Ja widziałem w Saturnie najnizej po ngocjacjach za 11 k 46' na bez VATw W-wie, w sumie korzystnie w ukladzie z ratami x30, 0%, natomiast przed akcja kosztował 13 999.

W Arkadii / Saturn jest 40' za 7999 zl.
 
Ostatnia edycja:

michalmichalmic

New member
Troche dziwne ze bez zadnego bezvacia 40 stki sa po7999zl. Te ceny to wszedzie sa dziwne tych tv. Normalnie to MM wystawia zawsze ceny katalogowe np 9999zl za 40 stke i pozniej sa dopiero jakies promocje jak bezvat. Niech ktos idzie i sie jeszcze potarguje zobaczymy co bedzie ciekawe czy da sie urwac pare stowek?
 

michalmichalmic

New member
Wiec 40stki sa w cenie od 8ty do 8,5tys w nowych dostawach. Teraz pytanie czy po nowym roku przyjada 46stki po 10tys co jest mozliwe i wtedy w bezvat byłby po 8,1tys. Najlepiej jakby przyjechały zaraz po nowym roku bo bezvata mozna wtedy oczekiwac no i wreszcie bym go postawił w domu no coz czekam.
 

pitos

New member
michalmichalmic napisał:
Wiec 40stki sa w cenie od 8ty do 8,5tys w nowych dostawach. Teraz pytanie czy po nowym roku przyjada 46stki po 10tys co jest mozliwe i wtedy w bezvat byłby po 8,1tys. Najlepiej jakby przyjechały zaraz po nowym roku bo bezvata mozna wtedy oczekiwac no i wreszcie bym go postawił w domu no coz czekam.

Własnie wszedlem na stronę Saturna, w najnowszej gazetce jest 46 cali za 9900 !!! i raty 30x 0%. Sadze, ze nie ma obecnie lepszej oferty na 46" w systemie ratalnym.
 

michalmichalmic

New member
Czyli to potwierdza ze po nowym roku 46stki beda w hipermarketach w normalnej cenie 9999zł i trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc bo do konca lutego na 99proc bedzie okazja kupic go za 9999zł minus bezvacie czyli ok. 8,1tys.
 

pitos

New member
michalmichalmic napisał:
Czyli to potwierdza ze po nowym roku 46stki beda w hipermarketach w normalnej cenie 9999zł i trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc bo do konca lutego na 99proc bedzie okazja kupic go za 9999zł minus bezvacie czyli ok. 8,1tys.

Markety robiły ostatnio w ciagu miesiaca akcje -vat , aż 2 razy, w celu zwiekszenia obrotów w konczącym sie roku, w nowym nie spodziewałbym sie tak szybko akcji. Inna sprawa, to fakt co zrobił Philips i jaki zapas ceny ma. Podniosł ceny na 2 m-ce o 30 %, a przed swietami znow obniżył, sprzedając partnerom ten TV po cenach wrzesniowych. Niezaleznie od tego cena spadnie jeszcze bardziej, bo wyjda kolejne modele:).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moje spostrzeżenia

Witam dzisiaj w MM w warszawie testowałem to cudo :) na płytach bluray i dvd, niestety sygnału sd nie było jak tam podpiąć. Powiem tak widać jest że to co zrobił philips to na pewno zasługuje na pochwałę i uznanie, tyle że cena póki co jest jeszcze duża jak na 40 cali 8 tyś to szału nie robi to na człowieku. Ja jeszcze poczekam bo te ceny wg mnie muszą się zmienić , bo jak rozmawiałem ze sprzedawcą poprostu amatorów na taki LCD jest mało , a w lutym wychodzi nowa seria sonego ledowa więc i philips będzie musiał zjechać z ceną żeby było to konkurencyjne w stosunku do takiej marki jak sony. Za tydzień postaram sie sprawdzić to samo tylko 46 cali ale już w saturnie o ile jeszcze będzie tam ten model bo jak przywiozą 1 - 3 szt. to na taka warszawę ktoś tam kupi ale tak czy inaczej myślę że cena musi w przyszłym roku spaść, a przynajmniej mam taką nadzieję że za te 3-4 miesiące będzie już taniej. Pozdrawiam wszystkich wielbicieli philipsa. I mam nadzieję że tam będę mógł sprawdzić jak on gra na sygnale sd. Bo powiem szczerze że jeśli chodzi o bluray czy dvd to naprawdę ładnie odbiera też i model 9664 , a cenowo jednak jest różnica dosyć duża.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

CTX

New member
Wreszcie go zobaczyłem

i trochę się zawiodłem jeśli chodzi o wygląd zamiast aluminium w kolorze naturalnym zobaczyłem jakieś wybarwione ala tytan ale to sprawa indywidualnego poczucia estetyki, druga rzecz zdecydowanie ważniejsza to mianowicie brak płynnego przechodzenia z czerni do szarości (jakieś przeskoki tonalne) nie wiem czy to wina nagranego materiału a może złącza przez jakie był puszczony sygnał (komponent) . Ale i tak obraz był najlepszy w porównaniu do innych modeli LCD. Jeszcze jedno jakby ktoś mógł oglądnąć jakiś fragment filmu na tym telewizorze gdzie są pokazane jakieś głębiny oceanu a kamera jest skierowana ku górze chyba takie sceny były w "U-571" albo w którymś z tego typu filmów. Jestem ciekawy jak sobie poradzi ten tv w takich scenach, czy wystąpi ten sam problem który opisałem powyżej.
 
Ostatnia edycja:

Hartson

New member
Bez reklam
W nowym roku pewnie 46" będzie kosztowało coś koło 10 tys., a 52" ze 13 tys., a za pół roku może nawet 12 tys. Tak jak to ma obecnie miejsce z Sony X4500. Za 55" trzeba było płacić jeszcze z pół roku temu 19 tys., a obecnie w firmowych salonach można go dostać już za 11900. zł.
 

Hartson

New member
Bez reklam
lolek126 napisał:
Witam dzisiaj w MM w warszawie testowałem to cudo :) na płytach bluray i dvd, niestety sygnału sd nie było jak tam podpiąć. Powiem tak widać jest że to co zrobił philips to na pewno zasługuje na pochwałę i uznanie, tyle że cena póki co jest jeszcze duża jak na 40 cali 8 tyś to szału nie robi to na człowieku. Ja jeszcze poczekam bo te ceny wg mnie muszą się zmienić , bo jak rozmawiałem ze sprzedawcą poprostu amatorów na taki LCD jest mało , a w lutym wychodzi nowa seria sonego ledowa więc i philips będzie musiał zjechać z ceną żeby było to konkurencyjne w stosunku do takiej marki jak sony. Za tydzień postaram sie sprawdzić to samo tylko 46 cali ale już w saturnie o ile jeszcze będzie tam ten model bo jak przywiozą 1 - 3 szt. to na taka warszawę ktoś tam kupi ale tak czy inaczej myślę że cena musi w przyszłym roku spaść, a przynajmniej mam taką nadzieję że za te 3-4 miesiące będzie już taniej. Pozdrawiam wszystkich wielbicieli philipsa. I mam nadzieję że tam będę mógł sprawdzić jak on gra na sygnale sd. Bo powiem szczerze że jeśli chodzi o bluray czy dvd to naprawdę ładnie odbiera też i model 9664 , a cenowo jednak jest różnica dosyć duża.
Lolek


Jeżeli chcesz przetestować SD, to mają w miarę dobry sygnał w MM na ul. Ostrobramskiej. Jest tam model 9704 w wielkości 46".
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do Hartsona

Hartson napisał:
Jeżeli chcesz przetestować SD, to mają w miarę dobry sygnał w MM na ul. Ostrobramskiej. Jest tam model 9704 w wielkości 46".
Witam dzieki za wiadomośc tylko napisz mi jak dawno stal ten tv w tym MM ? Bo może już ktoś kupił i ciekaw jestem czy tam da rade akurat podłączyc analog do tego miejsca gdzie stoi właśnie ten model. Słyszałem że w sturnie w jankach też podobno są 46 cali ale nie wiem czy tam da sie podłączyć analog . Ale tak jak i ty piszesz ja myślę że w przyszłym roku będą musieli opuścić ceny a jak juz wejdą ledy nowe sonego to przecieżbędą musieli być konkurencyjni , chyba że sony wyskoczy z ceną ale to jak zwykle pies z kudłata łapą kupi na poczatku , dopero jak z ceny zejdą to ktoś zacznie się interesować/ Pozdrawiam i daj znać jak dawno temu widziałeś ten model w MM na ostrobramskiej? Pozdrawiam
Lolek
 

pitos

New member
lolek126 napisał:
Witam dzieki za wiadomośc tylko napisz mi jak dawno stal ten tv w tym MM ? Bo może już ktoś kupił i ciekaw jestem czy tam da rade akurat podłączyc analog do tego miejsca gdzie stoi właśnie ten model. Słyszałem że w sturnie w jankach też podobno są 46 cali ale nie wiem czy tam da sie podłączyć analog . Ale tak jak i ty piszesz ja myślę że w przyszłym roku będą musieli opuścić ceny a jak juz wejdą ledy nowe sonego to przecieżbędą musieli być konkurencyjni , chyba że sony wyskoczy z ceną ale to jak zwykle pies z kudłata łapą kupi na poczatku , dopero jak z ceny zejdą to ktoś zacznie się interesować/ Pozdrawiam i daj znać jak dawno temu widziałeś ten model w MM na ostrobramskiej? Pozdrawiam
Lolek

Witam,
W całej Warszawie w Saturnach nie bylo 46" ,jedynie w Jankach był 46 cali za 9900 zl i to 6szt., jeden ze sprzedawców powiedział mi , ze przyjechal ktos i kupił aż 3 szt. z warunkiem, ze muszą byc zapakowane....ciekawe czy na handel....?

A ile kosztuje ten model w MM na Ostrobramskiej?
Jesli chodzi o SD, to skad bedziesz odbierac sygnał? Jesli jestes z Wawy, mozesz u mnie zobaczyc na Aster.
 
Do góry