Philips 46PFL7007K/12 - test otwarty . Stawiamy na najwyższą jakość .

321frytki

New member
Witam,
Od paru dni jestem posiadaczem tego tv (55 cali). W zestawie jest tylko jedna para okularów (na co nie zwróciłem uwagi przed zakupem). Jaki polecacie okulary pod ten tv? I czy każda myszka będzie działać pod tym tv (czy trzeba mieć jakiś specjalny model)?

Pozdrawiam.
 

tvboy

New member
Witam,
Od paru dni jestem posiadaczem tego tv (55 cali). W zestawie jest tylko jedna para okularów (na co nie zwróciłem uwagi przed zakupem). Jaki polecacie okulary pod ten tv? I czy każda myszka będzie działać pod tym tv (czy trzeba mieć jakiś specjalny model)?

Pozdrawiam.

---------------------------------------------------

wiem że od Toshiby pasuje, bo osobiście sprawdzałem w sklepie przed zakupem, nie wiem ile kosztują i jaki dokładnie model
 

321frytki

New member
Z myszką już sobie poradziłem - u mnie działa każda, którą podłączyłem.
Większy problem mam z kartą z N-ki. Wyjąłem ją z dekodera, przełożyłem do tv, znalazło mi kanały, po czym każdy kanał jest zaszyfrowany :neutral: spotkał się ktoś z podobnym problemem?
 

kg2000

Member
Z myszką już sobie poradziłem - u mnie działa każda, którą podłączyłem.
Większy problem mam z kartą z N-ki. Wyjąłem ją z dekodera, przełożyłem do tv, znalazło mi kanały, po czym każdy kanał jest zaszyfrowany :neutral: spotkał się ktoś z podobnym problemem?
Wydaje mi się, że karty n-ki są parowane z konkretnym dekoderem i nie można ich sobie przekładać. Musisz kupić moduł nCamHD do telewizora.
 

szumigt

New member
Witajcie. Właśnie stoję przed krokiem zamówienia 40PFL7007K. Czyam wasze opinie ... ok obraz spoko ale przed kliknięciem zamów powstrzymuje mnie jeszcze jedna sprawa SMART TV. Piszecie że lipa jest ?? Podpowiedzcie czy ten TV będzie nadawał się do zastąpienia, dla komputera, aby dziecko bajki w nim oglądać mogło ...

Aaa i 2 sprawa jakie aplikacje są dostępne na te serię Philips-ów ??
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie polskie widgety - Ipla , Ipla fil, TVNPlayer, Onet Vod i 500 innych które ściągniesz z za granicy. W Youtube masz 1000000 bajek.
 

mikolo6

New member
Wszystkie polskie widgety - Ipla , Ipla fil, TVNPlayer, Onet Vod i 500 innych które ściągniesz z za granicy. W Youtube masz 1000000 bajek.
Potwierdzam. Wszystkie aplikacje działają, więc z bajkami, serialami, filmami oraz z programami rozrywkowymi nie ma problemu. Wystarczy tylko internet.
 

szumigt

New member
No dobra ok TV zamówiony, będzie we czwartek do odbioru ale ... Będąc w sklepie widziałem na wystawie model 42" 6008. Nie wiem jak co było poustawiane i przyznam że nie miałem czasu na rozmowę ze sprzedawcą ale obraz jeśli chodzi o redukcje szumów i artefaktów nie był rewelacyjny... Powiedzcie proszę że to może być wina niższego modelu i nieco innych ustawień :)
 
Do góry