Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

Nie znajdziesz idealnego tv.
Wybierz taki który będzie odpowiedni do Twoich potrzeb.Jesli zalezy Ci na dobrym obrazie,pasywnym 3D,dobrym skalowaniu,ambilight to bierz Phila - jesli zalerzy Ci na smart tv,szybkim menu to wez co innego - mi te niuanse nie przeszkadzaja i jestem zadowolony z Phila :-D




Ok.Dzięki za radę.
Miałbym ochotę na 55" ale niestety te 8cali kosztuje aż 1,5 tys.:niewiem:

Także jestem skazany na 47kę


Jakaś rada gdzie kupić aby zakup był pewny, ewentualnie przy nietrafionym egzemplarzu była możliwość oddania/wymiany?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
u kikiego :) dobrze zagadasz to może jakiś rabacik i pełne oględziny czy aby wszystko jest w porządku:)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
to obmacaj u siebie w sklepie ten model, pooglądaj a zamów u kikiego i już:). Ja tak zrobiłem i mam tv z kompletnie nie widocznym cloudingem, banding znikomy, gdyby nie plansze to bym nie wiedział że w ogóle istnieje, wszystko idealnie spasowane :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jak dam jasność na maxa i jest czarna plansza to coś widać ale na normalnych ustawieniach nic nie widać :)
 
J

Judash

Guest
Panowie, czy da się w jakiś sposób podłączyć jeden przewód sat. do tunera sat. i do TV?Czyli podzielić sygnał.
 

miet55

Member
Bez reklam
Panowie, czy da się w jakiś sposób podłączyć jeden przewód sat. do tunera sat. i do TV?Czyli podzielić sygnał.
A jaki sens takiego połączenia? - żaden!
Korzystanie z tzw. przelotki w tunerze SAT, tylko w przypadki 2 tunerów SAT pod warunkiem, że jeden z nich jest wyłączony.
 
Ostatnia edycja:

ket23

New member
Sprzedam 47 6007k kupiony pod koniec grudnia 2012.Sprzedaję bo u Kikiego juz czeka na mnie 55 cali oczywiscie ten sam model:)...szczegóły na priv
 
J

Judash

Guest
A jaki sens takiego połączenia? - żaden!
Korzystanie z tzw. przelotki w tunerze SAT, tylko w przypadki 2 tunerów SAT pod warunkiem, że jeden z nich jest wyłączony.
Załóżmy, że mam tuner sat. polsatu i moduł HD cyfry+.Czy ta przelotka zda egzamin?
 

miet55

Member
Bez reklam
Załóżmy, że mam tuner sat. polsatu i moduł HD cyfry+.Czy ta przelotka zda egzamin?
Nie zda egzaminu ponieważ polaryzacja wyłączonego tunera SAT pozostanie np. na V a z CAM'a chciałbyś oglądać program nadawany w polaryzacji H. W TV (przez CAM) będziesz mieć tylko programy z polaryzacji wyłączonego wcześniej tunera SAT.
Nie lepiej kupić QUAD'a lub TWIN'a.
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
Mam QUAD-a, tylko te kable ciągnąć, nowe dziury itd.Nie bardzo chce mi się w to bawić.Trudno trzeba będzie z czegoś zrezygnować.
 
Pytanie z innej beczki.

Kupię :-D ten tv-prawdopodobnie jednak 55"
Mam jednak małą zagwozdkę-Jaki wieszak kupić???
Z racji braku miejsca i małego dziecka,muszę go powiesić w miejsce Toshiby regza 37-ki(maleństwo pójdzie do pokoju dzieci :-|)

Natomiast czytałem,że aby wykorzystać efekt Ambi ,trzeba tv postawić 10-20cm od ściany,

Więc moje pytanie czy są takie wieszaki,które dają możliwość odsunięcia od ściany?
Moja obecna Tośka wisi na płaskim-uchylnym(góra odstaje ze 20cm ,a dół ze 2cm,ale taki chyba zepsuje Ambi?
 
Do góry