Philips 42" LED

Santi

New member
Siemanko. Ostatnio wszedłem sobie do menu serwisowego mojego Phila i włączyłem sobie funkcję super resolution. Sprawdziłem też ile godzin grał i jest ok, wychodzi na to że tylko ja używałem telewizora. Można włączyć sobie 3D i jeszcze wiele innych funkcji. Może ktoś się orientuje jakie opcje odpowiadają za podświetlenie matrycy? Być może dało by się zwiększyć głębię czerni i poprawić równomierność podświetlania matrycy? Nie chcę na "czuja" tego robić by czegoś nie zepsuć.
Pozdrawiam.
 

mat22

New member
Mam Philipsa 42PFL7655h od wczoraj, moze powiem tak, dobre odwzorowanie kolorów, jasność naprawde wystarcza, głośniki całkiem całkiem, obudowa dobrze wykonana z USB nie korzystam, gdyż mam podpietego kompa, obraz w HD podpięty do N-ki, jest dobrze, lecz w stosunku do mojego poprzedniego modelu nie rzuca na kolana 32PFL5604/H. Wrazenie robi ambilight i.. wielkosc, 42 w zupełności mi wystarcza. Pilot ładny,dobrze lezy w ręku, funkcje są poukrywane pod guzikami od telegazety (zielony, żółty itp.), nie wiem czemu ludzie nie mogą sobie z tym poradzic;p - trzeba troszkę poszukać.
A teraz rzeczy które mnie denerwują.
HD Natural Motion bo włączeniu obraz staję się "jak żywy" lecz dostrzegłem pewne, hmm.. nie wiem jak to ująć, coś jakby tv nie nadąrzał odswiezac scen dynamicznych co w rezultacie daje, małe smugi, duszki, mnie to denerwuje, moja dziewczyna tego by pewnie nie zauwazyla gdymbym jej nie powiedzial, ogromny minus jak dla mnie, nie wiem moze mam jakiś wadliwy egz. Jest tak również pod podłączeniu konsoli.
Nie wiem, proszę o odpowiedz na ten temat, bo nie wiem czy mam go oddawac na gwarancje, dodam ze przy wylaczeniu tej ze funkcji wszzystko jest ok...
Aaa i jeszcze jedno, mam głośniki zewnętrzne, pod podłączeniu poprzez HDMI dekodera nie mam dzwięku w chinch'ach z tylu tv, (AUDIO OUT), dziwna sprawa, poprzedni tv nie mial z tym problemu
 
Do góry