Panasonic TX-P50VT30E

vivaldi04

New member
Jaki model tej kamerki ? Soft był dostępny wcześniej niż na panasonic.net, tv pochwalił się już tydzień temu i poprosił a aktualizajcę.
 

007marc

Member
Stary model kamerki to - TY-CC10 - średnio kosztuje 530 zł. i jest trudno dostępny na rynku .
Nowszy model to - TY-CC20 i koszt średnio 380 zł. i parę nowszych rozwiązań ;)
TY-CC20 nie działała ze starszymi modelami telewizorów ,teraz po zmianie oprogramowania można się pokusić o zakup ;)
 

vivaldi04

New member
Chyba że korzystasz z marketu, to nie pozwoli ci wejść, dopuki nie zogdzisz się na aktualizację softu.. Właśnie w taki sposób tv poinformował mnie o nowym sofcie, jak chciałem odpalić youtuba..
 

007marc

Member
Dokładnie tak jak vivaldi04 pisze .
Przy okazji ,mam ustawione na automatyczną aktualizację i zainstalowało nowy soft bez pytania - nie zauważyłem żeby TV pracował gorzej więc OK ;)
 

maras_tiger

New member
Witam kupilem niedawno 50vt30 i powiem ze nie jestem zadowolony uzywam go gier glownie podpiety do pc i poczas grania strasznie KRZACZY obraz probowalem roznych ustawien i nie moge uzyskac idealnej plynnosci podczas ruchu kamery w poziomie widac jakby sie obraz rozwarstwial na na 2 czyli np jak jest slup i ruszam kamera w lowo i prawo to wyglada to tak jak bym mial stary tv z niedostrojonym obrazem LOL wymiekam przy tym tv ludzie pisali ze to najlepszy tv a tu lipa (Mialem Leda samsunga i powiem zo o niebo lepiej sie gralo plynnosc byla rewelacyjan przy niewielkim smuzeniu)

MOZE KTOS potrafi podac jakies ustawienia zeby ten efekt zniwlowac.

Pozdrawiam: Tv jest kilku dniowy i sprawdzony pod katem jakich kolwiek wad bede sklonny chyba go sprzedac jezeli ktos by byl zainteresowany.
 

maras_tiger

New member
sprobuje ale do tej pory na tryb gra to bylo gorzej niz na profesjonalnym lol;p Oddac juz nie moge bo mi zamienili z samsunga d8000 bo mial niedoskonalosc matrycy troche walczylem ze sprzedawca wiec tylko sprzedaz wchodzi w gre ;( wystawie go na aukcje np alleg..ro. chyba ze ktos ma sprawdzony pod wgledem niedoskonalosci samsunga albo sony to ewenualnie bym sklnny byl sie zamienic moze jest jakas osoba w podobnej sytuacji lecz z ledowym tv-kiem.

podczas wolnego ruchu myszka-kamera obraz jest idealny duzo leprzy i wyrazniejszy niz w samsungu i nie ma zadnego lagu ani smuzenia ale jak gralem na samusngu przy ustawionym motionplus na plynny to komfort dla oka byl leprzy ogolnie oszukane ale plynniejsze.
 

claudio

Member
ja mam tak ustawiony tryb THX iz sluzy mi do ogladania filmow i grania i plynnosc jest swietna a obraz robi duze wrazenie. Niema przycinek czy innych takich rzeczy. Pobaw sie w opcjach dokladniej.
 

pitero23

New member
Witam
Jestem nowym użytkownikiem 46GT30.
Mam pytanie o okulary 3d czy model ty-ew3d3mc (okulary na Chiński rynek) będą dobrze współpracowały z tym tv czy lepiej zamówić ty-ew3d3me? (E - Europe) Ma ktoś takowe?
A może polecicie jakieś inne, uniwersalne okulary 3d?
 

dalu

New member
witam

obecnie posiadam samsunga d6500, jako ze mam mozliwosc zmiany to zdecydowalem sie na vt30, mam tylko jedno pytanie odnosnie napisow do filmow/seriali itp - w samsungu jest tak ze napiprojektem sciagam napisy w systemie .srt , dysk podlaczam pod TV i wszystko dziala, czy w panasach jest podobnie? pytam gdyz obilo mi sie o uszy ze trzeba jakos je recznie konwertowac, oraz ze nie ma mozliwosci zmiany ich wielkosci?
 

cureman

Active member
Bez reklam
witam

obecnie posiadam samsunga d6500, jako ze mam mozliwosc zmiany to zdecydowalem sie na vt30, mam tylko jedno pytanie odnosnie napisow do filmow/seriali itp - w samsungu jest tak ze napiprojektem sciagam napisy w systemie .srt , dysk podlaczam pod TV i wszystko dziala, czy w panasach jest podobnie? pytam gdyz obilo mi sie o uszy ze trzeba jakos je recznie konwertowac, oraz ze nie ma mozliwosci zmiany ich wielkosci?

Polecam napisy w Format : UTF-8 napisy sa czytelne i wielkie .Srt to syf bo napisy sa bardzo malutkie.
 

cinkoo

New member
Witam,

czy ktoś zauwazył na swoim VT30 problem z klatkowaniem w scenach z szybszymi przejazdami kamery po wyłaczeniu Inteligent Frame Creation ? Czy da się to jakoś poprawic? Bardzo dziekuję za odpowiedz.
 
Do góry