Panasonic TX-P50VT30E

maciejlub

New member
A dla kolegów, którzy są zainteresowani tematem kalibracji, przypominam link który zamieścił kiedyś Kiki: http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/68077-czy-widzisz-roznice-kalibracji-czy-warto-kalibrowac-telewizor-wygraj-nagrody.html
Jedyne co jest ciekawego w tym temacie to wyniki sondy, chociaż wynika z niej, że 13 osób kalibrowało swój TV a 145 widzi duże różnice (to byli oglądać te 13 skalibrowanych telewizorów? :) ). Poza tym to 11 stron postów w stylu "głosowałem".
W razie czego to znalazłem w Poznaniu firmę, która zajmuje się takimi usługami. Jak by ktoś chciał to na priv.
 
Ostatnia edycja:

claudio

Member
Najlepsze ze najbardziej marudzą osoby ktore maja po ok 10 postow..i to systematycznie sie powtarza.
Niestety ale sa tacy ludzie w internecie ktorzy maja takie zadania by oczerniac konkurencje.
W tym temacie duzo takich bylo. Kazdy ich post to krytyka danego produktu..
 
Najlepsze ze najbardziej marudzą osoby ktore maja po ok 10 postow..i to systematycznie sie powtarza.
Niestety ale sa tacy ludzie w internecie ktorzy maja takie zadania by oczerniac konkurencje.
W tym temacie duzo takich bylo. Kazdy ich post to krytyka danego produktu..
tak samo jak sa ludzie odpowiedzialni za wypromowanie danej marki/produktu w internecie
m/innymi na forach int.
wychwalaja, bagatelizuja wady i banuja tych ktorzy osmiela sie nie zgodzic z lansowana przez nich teza...Mnie takze VT30 nie przekonal... w DE spadl z ceny o 20%...
Ps- postow mam 2 razy wiecej niz Ty i na forum od 5 lat (zeby nie bylo)
 

Schumack

New member
Mikołaj przywiózł Panasa..

Mam pytanie jak włączyć zaawansowane tryby obrazu o których mowa poniżej??:

The top level adjustment is called [Viewing Mode], with “Dynamic”, “Normal”, “Cinema” and “THX” being the default options (out of these, “THX” gives the most accurate, true-to-intent images). A one-time alteration in the [Setup] menu is required to unlock two additional modes, “Professional1″ and “Professional2″ (the appropriate setting is [Advance(isfccc)]).
 

yahu72

New member
Witam

122 prawo Murphy'ego brzmi 'Gdy wszystko inne zawiedzie, zapoznaj się z instrukcją.' strona 49

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

marek467

New member
Kolego masz problem z właściwym odczytaniem postu więc specjalnie dla Ciebie i tych co czytają to co chcą wyjaśniam-
Wcześniej miałem Samsunga i nikogo nie przekonuję do Samsunga ani nie zniechęcam do zakupu Panasia. Fakt jest taki ,że egzemplarz jaki posiadam jest totalnie wadliwy ( ale bez bad pixeli narazie). Może pech przy zakupie -nie mam o to do nikogo pretensji - zdarza się w każdej marce.
Chodzi o to że nie wszystko jest tak genialnie jak wypisujecie a mój egzemplarz jest tego przykładem. Stworzyliście na forum ideał i się w tym utwierdzacie nawzajem.Jeden głos negatywny i już wrzawa.Jak po 3 miesiącach miałbyś 3 naprawy i na święta by znowu wysiadł po raz 4 to już widzę twoje wpisy na forum.
I nie ma znaczenia czy postów ma ktoś 10 czy 100 bo równie dobrze możemy stosować kryteria jaką furą kto jeżdzi - to mniej więcej porównanie na tym samym poziomie.
A tak na koniec to stwierdzam obiektywnie,że obraz jaki daje Panaś jest w stosunku do konkurencji bardzo dobry, łatwość obsługi wygląd itd wszystko przemawia na plus więc na święta życzę wszystkim nowym posiadaczom Panasia aby nie mieli takich problemów jak ja a mój wcześniejszy post jest obiektywnym stwierdzeniem faktu a nie antyreklamą
 

Blendor

New member
do pana Marka:) "technologia PLAZMOWA i bad pixele buhahahahahahahahahaahahahah" nie wytrzymam co za osioł propozycja do Admina usuwac w poscie o vt30 takich mataczy jak pan Marek psuja reputacje krola tv VT30
 

marekdbr

New member
Nie wiem o co sie rzucacie do niego:) (marek467) poniewaz wyrazil swoja opinie, ma wadliwy egzemplarz bo nic nie jest idealne.

Blender - jak z Twoim jest wszystko ok to sie ciesz a nie wysmiewaj, bo kiedys sie natniesz i wtedy beda sie smiac z Ciebie :)

Nie atakuje tu nikogo i nie chcial bym jakichs kontr-komentarzy.

Co do panasa, kupil moj znajomy 55cali i jak dla mnie telewizor bajka:)

Pozdrawiam

Wysłane z Milestone przez Tapatalk
 

marek467

New member
do pana Marka:) "technologia PLAZMOWA i bad pixele buhahahahahahahahahaahahahah" nie wytrzymam co za osioł propozycja do Admina usuwac w poscie o vt30 takich mataczy jak pan Marek psuja reputacje krola tv VT30

Te bad pixele można przeżyć bo widać nie zrozumiałeś ironi ale usuwać za mataczanie - kolega ZIOBRY się odezwał -może do CBA zgłosić za mataczenie
 

klaus71

New member
Bez reklam
do pana Marka:) "technologia PLAZMOWA i bad pixele buhahahahahahahahahaahahahah" nie wytrzymam co za osioł propozycja do Admina usuwac w poscie o vt30 takich mataczy jak pan Marek psuja reputacje krola tv VT30

widać niewiele widziałeś a obrażasz innych.
na plazmach też mogą pojawić się badpixele.
 

Pioneer1980

New member
do pana Marka:) "technologia PLAZMOWA i bad pixele buhahahahahahahahahaahahahah" nie wytrzymam co za osioł propozycja do Admina usuwac w poscie o vt30 takich mataczy jak pan Marek psuja reputacje krola tv VT30

Myślę że idą święta i ma sensu wyzywać ludzi co mają inne zdanie co do tv Panasonic Vt 30.Ja uwielbiam plazmy ale szanuję wybór innych.Przeczytałem ten wątek od początku do końca i stwierdziłem że niemało jest wpisów negatywnych posiadaczy co do tego tv.Ja się z nimi nie zgadzam ale nie przeszkadza mi krytyka czegokolwiek.Lepsza konstruktywna krytyka niż samouwielbienie.A moderatorzy forum już nawet usuneli jednego z takich krytyków.Ale chyba nie o to w tym chodzi.Szanujmy się nawzajem.Wesołych Świąt.
marek 467 nie napisał nic absolutnie niestosownego.Wszystko ma wady i zalety.
 

Ropuszek

New member
do pana Marka:) "technologia PLAZMOWA i bad pixele buhahahahahahahahahaahahahah" nie wytrzymam co za osioł propozycja do Admina usuwac w poscie o vt30 takich mataczy jak pan Marek psuja reputacje krola tv VT30
Nie wiem po co się naśmiewasz, mi też trafił się pierwszy egzemplarz z martwym pikselem, czyżby to było co innego niż bp według Ciebie?

Co do drugiej części wypowiedzi, cenzura to tu jest, fakt ale w aspekcie rodzinnym?biznesowym... tak bym to określił ;)
 

vince666

New member
Witam

Czy moze ktos mi polecic zaufany sklep gdzie moge kupic 65vt30 ? mieszkam w UK ale tutaj cena jest o 1k funtow wyzsza a gwarancja od producenta obejmuje i tak cala Europe a wiec nie widze problemu...dziekuje za pomoc

pozdrawiam
 
Do góry