Panasonic TX-P50VT30E

Fella

New member
BLENDOR

Poziom wpisów tego forumowicza to żenada. Nic nie wnoszą do wątku, najczęściej obrażają wręcz innych użytkowników. Najwyższy czas żeby moderatorzy (lub my forumowicze) zadziałali trochę sprawniej.

Blendor ogarnij się chłopie, kup sobie faktycznie VT30 bo teraz to piszesz takie bajki.... Do tego przyjmij do wiadomości, że ten model faktycznie ma troszkę wad (jak każdy TV). Pisząc, że plazma nie może mieć bad pixeli dałeś wyraz totalnej nieznajomości tematu/technologii. Proponuje osobom które chcą sobie wyrobić opinie o tym modelu żeby pomijały wpisy Blendora (zresztą i tak nic konkretnego nie pisze).

Fella

P.S.
Jeżeli chodzi o mnie to wpisy Blendora mówiące, że ten osobnik porównuje Vt30 i Kuraka 5090 i idą "łeb w łeb"są tak prawdziwe jak obietnice przedwyborcze polityków.

P.P.S
Przepraszam za off top - obiecuje więcej nie karmić trolla
 
Ostatnia edycja:

Blendor

New member
pozostawie bez komentarza , a do adminow nadal prosba prosze usuwac typków i posty nic nie zwiazane z modelem vt30 kolege FELLA prosze wywalic z forum i zbanowac na nastepnie 100 lat zeby nie siał głupoty przez nastepne 10 pokoleń
 

Ropuszek

New member
BLENDOR

Poziom wpisów tego forumowicza to żenada. Nic nie wnoszą do wątku, najczęściej obrażają wręcz innych użytkowników. Najwyższy czas żeby moderatorzy (lub my forumowicze) zadziałali trochę sprawniej.

Blendor ogarnij się chłopie, kup sobie faktycznie VT30 bo teraz to piszesz takie bajki.... Do tego przyjmij do wiadomości, że ten model faktycznie ma troszkę wad (jak każdy TV). Pisząc, że plazma nie może mieć bad pixeli dałeś wyraz totalnej nieznajomości tematu/technologii. Proponuje osobom które chcą sobie wyrobić opinie o tym modelu żeby pomijały wpisy Blendora (zresztą i tak nic konkretnego nie pisze).

Fella

P.S.
Jeżeli chodzi o mnie to wpisy Blendora mówiące, że ten osobnik porównuje Vt30 i Kuraka 5090 i idą "łeb w łeb"są tak prawdziwe jak obietnice przedwyborcze polityków.

P.P.S
Przepraszam za off top - obiecuje więcej nie karmić trolla

Blendor ma takie samo prawo wypowiadać się jak inni użytkownicy tego TV.
Może za bardzo emocjonalnie podchodzi do sprawy,ale jest tu wielu użytkowników którzy używają podobnego języka, o ile nie gorszego nie mając tego tv ale wszystko wiedzą...szczególnie o wadach tego tv i na końcu wciskają kalibrację tego odbiornika przez konkretną osobę jak by miało być to lekiem na ten model....co jest niedorzeczne,wręcz śmieszne...
To jest forum dla użytkowników którzy potrzebują pomocy? czy dla osób handlujących tv którym robi się prymitywną nagonkę przez podstawionych "towarzyszy" i naciąga nieświadomych klientów?!?

Nie trzeba być inteligentem by to zauważyć: ub-ECIA działała podobnie ;)

Ten telewizor ma wady, ale fabryczne na które trzeba zwracać uwagę przy zakupie, i tylko tyle..
Pomijając fakt że to jeden z najlepszych obrazów, o ile nie najlepszy na rynku, w użytkowaniu nie mam się do czego przyczepić i dalej testuje:)
Nie masz tego tv, nawet nie zastanawiam się kto Ciebie przysłał z tego klubu: "Klub HDTV.com.pl"
;)


pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

boola

New member
Sorki, że nie na temat, ale nie mam wyboru (Ropuszek has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.). Ropuszek, jakby Ci się zechciało opisać gdzie kupiłeś (w lubelskim) swój TX-P50VT30E i jak sprawdziłeś przy zakupie czy nie ma wad, to daj znać na aszypulaa(małpa)wp.pl, lub giegie 15 870 66.
 

grzesb74

New member
prosze usuwac posty dotyczace innego tv jak VT30

Kolego Blendor.
A co powiesz na taką wypowiedź na temat TV: VT30 to kupa g...a.
Wg Twoich kryteriów taki wpis w 100% dotyczy tego telewizora. Ale czy o taką dyskusje Ci chodziło?
Nie czepiaj się kogoś kto w przeciwieństwie do sklepowych oglądaczy opisuje swój własny telewizor, który kupił i użytkuje. I TAKIE opinie są najbardziej wartościowe.

Do Admina - wpis nie miał być obraźliwy tylko ironiczny.
 

marek467

New member
panowie wlasnie zawisnol na moim kobiercu 55VT30 powiem pare slow rewelacja kopara opada obraz jak z kuro5090

natomiast zwracam sie do pana rossik z przeprosinami
zanim kupilem vt30 to obejrzalem 3 sztuki i dopiero trzecia sztuke kupilem
zielony odcien w tych modelach jest nagminny dopiero w 3 sztuce z media markt obraz rewelacja na calej powierzchni bialutkiej czysciutko sniezno biało wiec przy zakupie przestrzegam !!!!!!!!!!!!!

zakup dokonalem w poznaniu w media markt za 8399
Spójrzcie Panowie co kolega Blendor pisał przy zakupie TV(post z połowy tego miesiąca).Świadczy to o jednym - że nie ujmując nic telewizorowi z jego zalet nie jest tak różowo skoro dopiero 3 egzemplarz okazał się ok.
Przejrzałem wpisy Blendora pytam cóż one wnoszą i na jakiej podstawie obraża innych? Zgadzam się,że każdy może wyrazić opinię na tym forum ale trochę kultury nie zaszkodzi. A z drugiej strony czego wymagać od osoby piszącej "zawisnol"
 

Ropuszek

New member
Spójrzcie Panowie co kolega Blendor pisał przy zakupie TV(post z połowy tego miesiąca).Świadczy to o jednym - że nie ujmując nic telewizorowi z jego zalet nie jest tak różowo skoro dopiero 3 egzemplarz okazał się ok.

Co innego są usterki fabryczne a co innego zalety i wady sprawnego tv których naprawdę jest mało bądź są mało istotne dla tego tego tv:) nie ujmując Tobie..
A jeszcze coś innego jest- są--> "klika podstawionych figurantów" na tym forum których argumenty są naprawdę niedorzeczne, wręcz prymitywne ;)
 

Pioneer1980

New member
Przepraszam może mi ktoś wyjaśnić dlaczego to ten akurat wątek ma tylu przeciwników i zwolenników Panasonica Vt 30 ?
Przecież przeglądając inne wątki może nie tak jak ten oblegane (to fakt) nie napotkałem tyle nienawiści i obelg zarówno od jednej czy drugiej strony.
Raczej wynika z tego iż administrator ma świąteczny wyjazd i chyba zrobi tu porządek z Panami niektórymi po świętach.
Krytyka jak i pochwała to normalna rzecz ale forma przerasta tu treść.Niestety.
Nie obrażajcie się nawzajem tylko atakujcie meritum sprawy argumentami.
 

marek467

New member
Co innego są usterki fabryczne a co innego zalety i wady sprawnego tv których naprawdę jest mało bądź są mało istotne dla tego tego tv:) nie ujmując Tobie..
A jeszcze coś innego jest- są--> "klika podstawionych figurantów" na tym forum których argumenty są naprawdę niedorzeczne, wręcz prymitywne ;)
Zgadzam się i popieram a najlepiej to zamknąć tą dyskusję i przejść do konkretów.
Jeśli, jakiś uczestnik forum będzie miał problemy z wyraźnym szumem na ekranie w postaci czerwonych migających punktów chętnie podzielę się moją wiedzą w tym zakresie i podpowiem co zasugerować serwisowi by nie szukali w ciemno i wymieniali kolejnych podzespołów.
Pomomo problemów jakie mnie się przytrafiły tak jak wcześniej pisałem jestem pod wrażeniem tego telewizora i myślę , że firma Panasonic jakoś mi zrekompensuje moje kłopoty - przynajmiej tak wstępnie się dowiedziałem.
O efektach moich rozmów z Panasonic Polska poinformuję użytkowników forum po ich zakończeniu
 

Major_

New member
Panasonic TX-P50VT30E - usterki

Witam,
ja kupiłem Panasonica VT30 50", niestety miałem pecha i po 3 dniach na TV zaczeły pojawiać się niebieski pas o grubości 6cm . Szczególnie gdy Tv był zimny to pas był od razu po 30 min znikał a potem jak się mu podobało raz był raz nie. Radzę kupującym aby rejestrowali tv po przynajmniej tygodniu użytkowania potem mogą być problemy z wymianą jak już zarejestrowany. Mnie na szczęście wymienili.
Zastanawiałem się długo pomiędzy Samsungiem D8000 - wygląd ma ładniejszy, ale co do oglądania filmów Panasonic daje dużo lepsze efekty. Jedyny duży minus dla tej plazmy to musi być w pokoju dość ciemno -jeśli bardzo jasny pokój to polecam LCD po za tym minusów nie widzę, no mogła być tańsza 65" hehe.
Pozdrawiam
 

Blendor

New member
ewidentne uszkodzenie matrycy podczas transportu , pisalem wczesniej w tym poscie , kiedys plazmy mialy 20 cm grubosci dzisiaj to tafle szkla ktore maja max 2 cm grubosci przy 50 calach az strach w lape chwytac to co opisujesz to jest ewidetnie upadek przy transporcie , jak juz wczesniej pisalem mialem okazje rozmawiac z wtajeniczonym kurierem peewnej firmy kierownik magazynu i dawny kurier opowiadal mi ze plazmy ktore sie nie popsuly pare dni po zakupie albo nie maja zadnych wad to nie zdazyly jeszcze zailczyc upadku na magazynie , kurierzy i magazynierzy poprostu rzucaja paczkami jak scierwem nie liczy sie dla nicch ze to plazma czy wata szklana dla nich to jeden pies , w sumie co tu duzo wymagac ludzie w pl pracują adekwatnie do zarobkow JAKA PLACA TAKA PRACA i taki magazynier w ma w dupieee czy tam jest plazma ktora sie zbila czy wewnetrznie naruszyla czy wata szklana do obijania domow
 
Ostatnia edycja:

peterka1000

Member
Bez reklam
Plazmy uszkodzone same z siebie to rzadkość . Praktycznie większość uszkodzeń to traktowanie ich przez kurierów czy magazynierów jak worek ziemniaków . Już w tym temacie , którego zresztą jestem autorem napisałem że kupno mojej plazmy 55VT30E skończyło się przysłąneim mi uszkodzonego panela . Dopiero druga sztuka była sprawna .
 

artoneq

New member
Powinna sama zniknąć po jakiś 200 godzinach, ale u niektórych trwa to dłużej lub krócej.

Znajomy po moich namowach prawie zakupił P65VT30, po podłączeniu w sklepie obaj stwierdziliśmy tzw. zieloną plamę/poświatę. Zlokalizowana była na środku ekranu od dolnej do górnej części telewizora, szerokości około 50cm, czyli po 25cm na boki od osi ekranu. Następnie po prawej stronie w odległości 35cm od osi kolejny obszar plamy na 10-15cm. Plama jest widoczna na białym i szarym tle. Mocno rzuca się w oczy na np. sportach zimowych, chmurach itp. Drugi TV 50 calowy na magazynie sklepowym miał tą samą wadę. Jak już wiedzieliśmy co sprawdzać objechaliśmy 2 inne sklepy, w sumie 6 telewizorów i każdy posiadał tą wadę, najgorzej prezentowała się na 50 i 55 calach. Chyba Panas ma jakiś konkretny problem. Żeby na 8 sztuk każdy miał tą wadę to jest moim zdaniem bardzo zastanawiające. Wczytałem się mocniej w temat i okazało się że plama wcale nie musi zniknąć. Rozmawiałem z kilkoma użytkownikami vt30 w anglii i francji, którzy zetknęli się z problemem zielonej poświaty/plamy na środku ekranu i co ciekawe po kilkuset godzinach wygrzewania TV wcale nie chce zniknąć. Temat jest znany Panasonicowi od dłuższego czasu jednak unika odpowiedzi jak może.

Najbardziej wkurzony jestem na to że rekomendowałem znajomemu wadliwy sprzęt. Jedno jest pewne, drugi raz mocno się zastanowię kupując sprzęt Panasonica.
 

julow

New member
Jaka antena SAT

VT30 nie posiada najczulszej głowicy satelitarnej (tak mówią). Jaka antena powinna ogarnąć pozycje 13E, 19E, 28E, tak by sygnał był przyzwoity?
 

Blendor

New member
kolega antoneq kolejny bandzior kłamliwy a najlepsze jest to ze objechal pare sklepow i znalazl 8 telewizorow FACET dystrybutor niema VT30 trzeba go zamawiac na 3 tyg przed zakupem ! a ty mi bredzisz ze w kazdym sklepie mieli pare sztuk i nadodatek 65 i 55 :) zrozumial bym 42 ale nie 55 i 65 praktycznie sprzet tylkooooo na zamowienie ,,
JULOW hotbird lata mi na 60cm talerzu bez problemowo ARTE HD pokazuje mozliwosci tego tv jest rewelacyjny obraz
 

julow

New member
@Blendor
60cm - to kolego bliżej Sudetów mieszkasz :)

Co do moich potrzeb (13E;19,2E i 28E) myślałem o multi zezie i antenie 90 - 100 cm.
 

taki tam

New member
julow;728991 Co do moich potrzeb (13E;19 napisał:
Spokojnie wystarczy 80cm, ale 100cm zapewni komfort przy złej pogodzie. Do TV możesz podłaczyć 4 konwertery. Czyli jeszcze jednego satelitę. Dla pewności montuj konwertery dobrej jakości i porządnej firmy - najlepiej o współczynniku szumów 0,1-0,2 dB.
 

Ropuszek

New member
Znajomy po moich namowach prawie zakupił P65VT30, po podłączeniu w sklepie obaj stwierdziliśmy tzw. zieloną plamę/poświatę. Zlokalizowana była na środku ekranu od dolnej do górnej części telewizora, szerokości około 50cm, czyli po 25cm na boki od osi ekranu. Następnie po prawej stronie w odległości 35cm od osi kolejny obszar plamy na 10-15cm. Plama jest widoczna na białym i szarym tle. Mocno rzuca się w oczy na np. sportach zimowych, chmurach itp. Drugi TV 50 calowy na magazynie sklepowym miał tą samą wadę. Jak już wiedzieliśmy co sprawdzać objechaliśmy 2 inne sklepy, w sumie 6 telewizorów i każdy posiadał tą wadę, najgorzej prezentowała się na 50 i 55 calach. Chyba Panas ma jakiś konkretny problem. Żeby na 8 sztuk każdy miał tą wadę to jest moim zdaniem bardzo zastanawiające.

Zastanawiające jest to co piszesz..... :)
W jakim Ty mieście sprawdzałeś te TV?
Że udało Ci się sprawdzić w 2 sklepach aż osiem egzemplarzy na miejscu?
Co innego są używki prezentujące się na miejscu w sklepie a co innego te na sprzedaż, sam zachodzę w głowę...jakim cudem kierownik sklepu zgodził się na sprawdzanie tak dużego tv w sklepie i co najbardziej dziwne że miał je na "składzie" ?

Najbardziej wkurzony jestem na to że rekomendowałem znajomemu wadliwy sprzęt.
Ja tym bardziej jestem zdziwiony.

Jedno jest pewne, drugi raz mocno się zastanowię kupując sprzęt Panasonica.
Z tego co czytałem---> Twoje posty, to jesteś (może aktualizacja--> byłeś, albo byłeś w swojej wybujałej wyobraźni) szczęśliwym posiadaczem VT30?
A teraz jesteś zły bo rekomendowałeś wadliwy sprzęt znajomemu?

A co z Twoim? też go szlak trafił.....

Może rozświetlisz mi "móżdżek" bo już zgłupiałem??? :niewiem:
 
Ostatnia edycja:
Do góry