Panasonic TX-P50VT30E

rokko

New member
Ciekawi mnie jedna rzecz. Jak to jest z tym odświerzaniem 600hz? kiedy telewizor ma to wlaczone. Podlaczam playa, wlaczam film na blu ray i jest pokazane w lewym gronym rogu 1080p 60hz.
 

redlum

New member
Bez reklam
Te 600hz to nie ma co porownywac do hz w lcd. W plazmach jest to standardowy sposob tworzenia klatek.

Ps. To co masz napisane dotyczy sygnału - czyli co puszczasz na tv.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Witam,wczoraj podlaczylem tv do neta i mam pytanie-czy mozna znalezc cos w sieci w hd zeby tv to odtwarzal?filmiki z youtube w hd wcale nie wygladaja na hd,ze nie wspomne o fhd.niezle wygladaja trailery filmowe,ale glownie chodzi mi o youtube,da sie cos zrobic?
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Witam,wczoraj podlaczylem tv do neta i mam pytanie-czy mozna znalezc cos w sieci w hd zeby tv to odtwarzal?filmiki z youtube w hd wcale nie wygladaja na hd,ze nie wspomne o fhd.niezle wygladaja trailery filmowe,ale glownie chodzi mi o youtube,da sie cos zrobic?

Żaden tv obecnie nie proponuje przeglądanie YouTuba w HD. Tylko "zwykła" jakość.
W sony masz iplę w hd. :)
 

redlum

New member
Bez reklam
strefa klubowa - to raptem 20zł za rok - osobom mieszkającym na przedmieściach nie opłaca się specjalnie jeździć do sklepu obejrzeć TV bo więcej wydadzą na paliwko
a co do testów - ja to miałem szczęście - bo w maju był wysyp testów chyba za cały rok, potem pomimo zapowiedzi że już TV jadą i robią się ostatnie zdjęcia kolejny powstał dopiero w październiku (mówię o testach TV)
 
D

Deleted member 121090

Guest
Co do mojego szarpania. Przestawiłem Inteligent frame creation na pośrednie i jest O.K. Od tygodnia żadnego szarpania nie zauważyłem. Ale to jest właśnie system który powinien nadawać płynności. Czyli teoretycznie powinien być na max żeby było jak najpłynniej. Trochę tego nie rozumiem. Ale ważne że teraz jest O.K.
 

koldek

Member
Co do mojego szarpania. Przestawiłem Inteligent frame creation na pośrednie i jest O.K. Od tygodnia żadnego szarpania nie zauważyłem. Ale to jest właśnie system który powinien nadawać płynności. Czyli teoretycznie powinien być na max żeby było jak najpłynniej. Trochę tego nie rozumiem. Ale ważne że teraz jest O.K.
Faktycznie masz rację z tym trybem pośrednie - przy 55vt30 faktycznie widać różnicę in +.
 

kaviter

New member
Szału nie ma kolego na ich kalibracji , bynajmniej u mnie .

bo używanie ustawień kalibracji z innego egzemplarza jest kompletnie bez sensu, kalibruje się konkretny ekran taka tego idea, przecież gdyby były jedne uniwersalne skalibrowane ustawienia dające najlepszy obraz to pewnie producenci udostępnili by taki profil ustawień, mój egzemplarz jest skalibrowany - nic tylko polecić :)
 
Mam 55vt30 polaczony z netem za pomoca routera tp-link1043,laptopa z systemem vista home premium 64.Chcialbym ogladac filmy bezprzewodowo z lapka,postawilem serwer,ale za nic tv nie wykrywa ani laptopa ani serwera.Ma ktos jakies pomysly?
 
To jakiś problem z moim laptopem,na drugim jest wszystko ok,taki sam system.Teraz widze tv u siebie w laptopie(wczesniej chyba sciana blokowala dostep,przenioslem lapa do tego samego pokoju co tv),ale nie widac go na tv.Czy jest jakis sposob zeby ogladac filmiki z youtube(jakosc fhd) przez laptopa bezprzewodowo,bo moze szkoda zachodu z kombinowaniem?Za pare dni moze w koncu wyjdzie xtreamer prodigy i komputer przestanie byc potrzebny.
 

medvet

New member
Ciekawość została zaspokojona. TX P42VT30E ma matryce robione w Japonii. Tak prezentuje się od środka. Wentylatory zawieszone na gumowych amortyzatorach ( jak napęd lasera ). I ciekawostka - bez tylnej ścianki telewizor jest cichutki. Wentylatory są ciche. Szum powoduje płyta elektroniki. Ten dźwięk odbija się od tylnej ścianki i jest w nocy przy głośności na zero lekko słyszalny.

P.S. swoją drogą, dobre to były czasy jak naprawiało się lampowe neptuny, libry, rubiny... Jowisz to już była technika - na tamte czasy prawie jak dziś plazma :-D
 

Attachments

  • P1050784.jpg
    P1050784.jpg
    425,1 KB · Wyś: 88
  • P1050786.jpg
    P1050786.jpg
    519,1 KB · Wyś: 111
  • P1050785.jpg
    P1050785.jpg
    503,1 KB · Wyś: 96
Do góry