Panasonic TX-P50VT30E

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jutro wjeżdża wreszcie na testy 65VT30.
Za dwa dni - będzie pełen test i w porównaniu do :
- Sharpa 60"Le 822 ,
- Samsunga 55D8000 ,
- Toshiby 55 WL 768
- Samsunga 51D8000
 

wrx

New member
Bez reklam
chyba 55'' jest jakoś mało na rynku - cena tak mi się wydaje nawet skoczyła w górę - 9,5-10 tyś - czyli za 5 cali +50% (w stosunku do 50'')
Ja niby bylem zdecydowany na 55", ale to, o czym piszesz, powoduje, ze mam duze watpliowsci, czy jest sens...
Szczegolnie, ze mam ekran 95"...
 

dandy

New member
W Media Markcie zaczęło się dziś weekendowe bezvacie, czy ktoś z Was może wie czy obejmuje 50VT30E?
 

007marc

Member
nomarcon dzięki za zdjęcia i linki ,mnie też bardziej przekonuje ten drugi czyli AR-08 .
Promocja Panasa do końca czerwca więc jeszcze trochę poczekam - liczę że cena jeszcze troszeczkę opadnie (choć na cuda nie liczę) ;)
 

pro_car

New member
nomarcon dzięki za zdjęcia i linki ,mnie też bardziej przekonuje ten drugi czyli AR-08 .
Promocja Panasa do końca czerwca więc jeszcze trochę poczekam - liczę że cena jeszcze troszeczkę opadnie (choć na cuda nie liczę) ;)


Jak to należy rozumieć z tą promocją? W lipcu ceny pójdą w górę. Skąd te informacje?
 

007marc

Member
pro_car nikt nie mówi o cenach (poza naszymi marzeniami co do spadku ceny ;)) ,promocja o której tu piszemy dotyczy darmowego wieszaka (do wyboru dwa rodzaje) z darmowym montażem przy zakupie określonego modelu TV Panasa (lista modeli na stronie Panasonica) - trwa do końca czerwca .
 

redlum

New member
Bez reklam
Ja niby bylem zdecydowany na 55", ale to, o czym piszesz, powoduje, ze mam duze watpliowsci, czy jest sens...
Szczegolnie, ze mam ekran 95"...


no to witam w klubie - mam taki sam ekran :) i chyba tak samo skończy się na 50 calach - a dołożę do Projektora - ostatnio coraz bardziej chodzi za mną JVC HD350 w promo cenie
 

jtd

New member
Bez reklam
jutro wjeżdża wreszcie na testy 65VT30.
Za dwa dni - będzie pełen test i w porównaniu do :
- Sharpa 60"Le 822 ,
- Samsunga 55D8000 ,
- Toshiby 55 WL 768
- Samsunga 51D8000

A dlaczego nie z plazma Samsunga 64D8000, skoro w calach blizej a i obraz lepszy od 51D8000 ??
 

wrx

New member
Bez reklam
no to witam w klubie - mam taki sam ekran :) i chyba tak samo skończy się na 50 calach - a dołożę do Projektora - ostatnio coraz bardziej chodzi za mną JVC HD350 w promo cenie
Chyba nawet cos pisalismy w watku o ekranach ;).
Ja finalnie wybralem Adeo Incell + Epson TW3600.
I nie wiem, co teraz zrobic, bo roznica w cenie jest kolosalna, a z drugiej strony, nie wszystko i nie ciagle oglada sie na ekranie, ba, przeciez TV sie oglada na TV ;).
Pozostaje pytanie, czy te 5" jest warte tej kasy...
:hmm:
 

Dżon Bondżoe

New member
jestem wściekły na siebie, że kupiłem ten złom PS50C7000 :(:(:( no ale wtedy nie było VT30 :( czarny to szary, pilot odbija mi obraz z TV, ech... muszę go sprzedać jak najszybciej .. i te powidoki dalej zostawia.... A tu wcześniej ktoś napisał, że tez miał ten sam złom, co ja i VT30 nie ma tych wad.... człowiek mądry po szkodzie. Na szczęście już 3ci raz Samsunga nie będzie!
 

wrx

New member
Bez reklam
A nie bylo V(T)20?
Jak ja gdzies napisalem, ze nie chce Samsunga/LG, to przeczytalem, ze popelniam blad skreslajac je...
Musisz zmienic czesc swojego opisu: "czarny jest czarny", bo przeciez jest szary! :twisted:
 

Dżon Bondżoe

New member
miałem wcześniej PS50B850 i czarny był czarny - nie smolisty ale czarny. myślałem, że nowsza plazma będzie miała lepszy czarny... ale co tam tegosprzedaję a kupuje VT30 - zona się zgodziła - więc to tylko kwestia czasu. Zdecyduję sie na prezentacje Kikiego. Chce dac szanse najlepszemu LCD. dobra ide oglądac mecz - Go Leo Go !! :)
 

pabloski79

New member
miałem wcześniej PS50B850 i czarny był czarny - nie smolisty ale czarny. myślałem, że nowsza plazma będzie miała lepszy czarny... ale co tam tegosprzedaję a kupuje VT30 - zona się zgodziła - więc to tylko kwestia czasu. Zdecyduję sie na prezentacje Kikiego. Chce dac szanse najlepszemu LCD. dobra ide oglądac mecz - Go Leo Go !! :)
napisz jak juz bedzie po wszystkim .....
 

buszi

New member
Witam.
Przymierzam sie do zakupu 42vt30 i mam pytanie: jaka przejsciowka zalatwi sprawe do podlaczenia laptopa z tym tv?dodam ze laptop ma juz 6 lat i nie ma wyjscia hdmi.Prosze o jakiegos linka.
Pozdrawiam.
 

buszi

New member
A jakis konkretny sklep w Polsce gdzie mozna kupic ten kabelek?
I czy na pewno bedzie to dzialac?Mam nadzieje ze jest to sprawdzone?Dzieki za odpowiedz.
 

yahu72

New member
Witam

Nie da się przejść z VGA na HDMI ! (bezpośrednio)

Może pomóc jedynie converter HCV0101 lub podobne

pozdrawiam

PS w tv powinieneś mieć wejście VGA , to wtedy kabel VGA>VGA i śmiga
 
Do góry