Panasonic seria VT20 (TX-P50VT20) test y, opinie etc...

robczarny

New member
Ja nie mam najmniejszego problemu i to zarówno w polaryzacji V jak i H. Co prawda mam V20 lecz tu raczej chodzi o zasadę pracy TV z modułem nCAM TnK HD. Zwróciłem natomiast iż antena musi być naprawdę dobrze ustawiona. Wystarczy że troszeczkę będzie przestawiona i już jest problem. Z drugiej strony ustawić antenę idealnie to też jest sztuka.
Dzięki za ten głos, ale to znaczy że nie miałeś problemu od początku.
Możesz podać nazwy i parametry anteny i konwertera oraz poziom i jakość sygnału na np.: TVN HD.
Pozdrawiam
 

Samur_aj

New member
Nigdy nie było najmniejszych problemów. Od początku jak zakupiłem ustawiłem antenę i gra do dzisiaj :)
Co do anteny i konwertera to powiem tak: robiłem remont domu i antena została po poprzednim lokatorze. Jest to antena od Polsatu a konwertera pewnie jakiś z najtańszych, kabel kupiony w Castoramie po 2zł/m długości 10m.
Na początku podłączyłem antenę aby oglądać bezpłatne kanały ale jak zobaczyłem że nie ma z tym problemu to kupiłem nCAM TnK HD.
W ustawieniach mam tak dolny pasek jest szary i do końca natomiast górny tak na 3/4 i jest zielony. Jak intensywnie pada deszcz to mogę pooglądać na najwyżej chmury za oknem :)
TVN HD jak i TVN HD-1 jest jednym z ładniejszych kanałów. Dla niedowiarków mogę zrobić zdjęcie.
 

pool275

New member
Witam,

Dzisiaj zakupiłem TX-P42VT20E i mam pytanie odnośnie kabla, a dokładniej jego długości.
Czy duża długość kabla - 10m kabel DVI-HDMI wpłynie negatywnie na jakość obrazu?
 

pool275

New member
Dzisiaj podłączyłem telewizor i.. strasznie buczy :( specjalnie wybrałem starszy model, żeby był niebuczący, a tu taka przykra niespodzianka.

Muszę napisać do sklepu, czy będę mógł go zwrócić, bo niestety nie da się oglądać normalnie filmu.

Z 2-3m jest przy volumne na 30 buczenie dalej jest słyszalne.

A przy 3D tak buczy, że mam ochotę go wyrzucić przez okno..

Szkoda, bo obraz jest genialny, powłoka przeciw refleksom też super.
 

pojusz

New member
Nie wiem co kolega ma na mysli ale ten model na wszystkich trybach wyswietlania obrazu ma 600 Hz.

Ja posiadam od 4 mc ten model (TX-P50VT20 (EA). i powiem ze nie jestem wpelni zadowolony z poziomu czerni.Moj wczesniejszy Tv Samsunga C7700 (Led) walil czernia po oczach tu w plazmie jest ona niby bardziej wyrazna ale ja jakos tego nie widze.Szaro jakos .Np w filmach pasy na ledzie byly czarne jak smola tu sa szare .Watpie zeby w tym tv byl poziom ustawienia czerni.Ogladam na standard .Jak to wyglada u was?.Albo sobie cos ubzduralem.
zgadzam się w 100% - czerń lepszą widziałem w seri G10 i na philipsach - tu jest SZARAWO-CZERNIAWO ALNE NIE CZARNO NA PEWNO - NIC CI SIE NIE ZDAJE - TAK JEST , tylko dzięki db kontrastowi jest to prawie że do przeżycia - ale ciężko z taką kasę 5-6tys...
 

gebolek

Banned
Dzisiaj podłączyłem telewizor i.. strasznie buczy :( specjalnie wybrałem starszy model, żeby był niebuczący, a tu taka przykra niespodzianka.

Muszę napisać do sklepu, czy będę mógł go zwrócić, bo niestety nie da się oglądać normalnie filmu.

Z 2-3m jest przy volumne na 30 buczenie dalej jest słyszalne.

A przy 3D tak buczy, że mam ochotę go wyrzucić przez okno..

Szkoda, bo obraz jest genialny, powłoka przeciw refleksom też super.




Mam ten telewizor od roku i uwierz mi, że niemożliwe jest żebyś z 2-3m przy głośności 30 słyszał jakiekolwiek buczenie. Na 100% nie słychać tego z metra przy całkowitym wyciszeniu telewizora.
Wymień go na inny egzemplarz.
 

pool275

New member
Telewizor zakupiłem przez internet w sklepie Morele.net, odebrałem go osobiście z netpunktu. Teraz jest problem, bo telewizora nie mogę ani wymienić, ani zwrócić, właśnie dlatego, że sam go przywiozłem do domu i pudło jest otwarte. Ciekawe, jak miałbym sprawdzić TV bez otwierania pudła..

Zostaje mi jedynie oddanie go na gwarancję, ale z doświadczenia wiem, że w tych serwisach jeszcze bardziej coś popsują niż naprawią, ew. stwierdzą, że nic nie słyszą i mi zwrócą zdezelowany telewizor.

ehh, chyba faktycznie trzeba było brać jakiegoś lcd'ka :(
 

Carexpert

New member
Mam ten telewizor od roku i uwierz mi, że niemożliwe jest żebyś z 2-3m przy głośności 30 słyszał jakiekolwiek buczenie. Na 100% nie słychać tego z metra przy całkowitym wyciszeniu telewizora.
Wymień go na inny egzemplarz.

A ja mam telewizor od osmiu miesiecy z ogonkiem i nie brzeczal przez pierwsze 4 miesiace. Potem lekko tylko na bialych planszach potem mocniej a teraz brzeczy raz mocniej raz slabiej z tym ze jak jest mocniej to nie ma takiej glosnosci tv ani kina by wyszlo to zaklucic i nie slyszec. I nie slucham przy tv a mam prawie 4 metry od tv. i mimo to slychac.
 
Do góry