Panasonic seria v20 wszystko na temat serii V20

pol_s

New member
Czytam to Forum już ho ho hoooo albo jeszcze dłużej.Miałem się nawet nie rejestrować i nie pisać ale.. W moim przypadku nadszedł czas na wymianę starego CRT Sony na nowy. Biorąc pod uwagę wiedzę wyczytaną na Forum poszedłem do znajomego pracującego w Electro World porozmawiać o kupnie. Na celowniku był 50v20. Jakie było moje zdziwienie gdy znajomy zaprowadził mnie do 42v20 i pokazał śliczne logo TVP HD utrzymujące się od Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Fakt, że ja je zobaczyłem dopiero na jasnym tle ale fakt pozostaje faktem,że od tak długiego czasu nie znikło.
I cóż ? znowu jestem w kropce albo w punkcie wyjścia. Samsungi buczą, LG lustro, może się zdecyduję na wersję g20

Pozdrawiam
 

sawcio

New member
- nie bądź w kropce ... jeśli masz na tyle kasiory kupuj V20, nie zawiedziesz się. A pewnie i z g20 byłbyś zadowolony. Ja kupiłem takie g20 swoim znajomym i rodzinie i mówię Ci miód malina na THX. Takich "prawdziwych" kolorów i płynności nie znajdziesz na lcd, no chyba, że na tych droższych. Tych drogich poza sklepem nie widziałem, więc trudno mi się wypowiadać. Sam mam lcd Tosię XV733, którą kupiłem z konieczności, bo służy również jako monitor do komputera i uwierz mi jak idę do kogoś na plazmę oglądać mecze, na cyfrze to gęba mi się sama śmieje. Połączenia takiej realnej zieleni boiska z "prawdziwą" czerwienią koszulek piłkarzy nie widziałem na żadnym lcd, które mogłem oglądać. A do tego jeszcze ta płynność, eh!
- i jeszcze jedno, pomyśl na jakich ustawieniach i jak długo chodził na półce sklepowej ów 42v20, który widziałeś. Być może pracował godzinami na ustawieniach sklepowych, max dynamicznych przez wiele godzin w ciągu dnia. I niepożądane efekty wystąpiły. Zweryfikuj jeszcze raz swoje podejście do plazmy. Udanego zakupu.:grin:
 

bithmore

New member
Czy w V20 można nagrywać na dysk twardy programy z dowolnego wejścia (sygnału) np. dekoder Polsatu podłączony przez HDMI? Nie jest przypadkiem to zabezpieczone?
 

digitalus

Banned
Czytam to Forum już ho ho hoooo albo jeszcze dłużej.Miałem się nawet nie rejestrować i nie pisać ale.. W moim przypadku nadszedł czas na wymianę starego CRT Sony na nowy. Biorąc pod uwagę wiedzę wyczytaną na Forum poszedłem do znajomego pracującego w Electro World porozmawiać o kupnie. Na celowniku był 50v20. Jakie było moje zdziwienie gdy znajomy zaprowadził mnie do 42v20 i pokazał śliczne logo TVP HD utrzymujące się od Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Fakt, że ja je zobaczyłem dopiero na jasnym tle ale fakt pozostaje faktem,że od tak długiego czasu nie znikło.
I cóż ? znowu jestem w kropce albo w punkcie wyjścia. Samsungi buczą, LG lustro, może się zdecyduję na wersję g20

Pozdrawiam
telewizor pewnie "katowany" na jednym kanale od rana do wieczora,dlatego logo sie utrwalilo.
powidoki zdarzaja sie tez w lcd. w instrukcji niektorych lcd tez jest ostrzezenie o zatrzymanych obrazach . zatrzymane obrazy to tez logo.dwa przyklady.w innym temacie sa zdjecia z powidokami po logo w lcd.
http://www.hdtv.com.pl/forum/506417-post1.html
n telewizja nowej generacji - Zobacz pojedynczy Post - TVN 24 - 16:9 Już nie długo?
o logo tvp mozna juz ksiazke napisac. z moich informacji wynika ze za logo kanalu odpowiedzialny jest dyrektor.kazdy kanal tvp ma innego dyrektora. przezroczystosc logotypu moze byc dowolnie ustawiona. np tvp historia jest troche przezroczyste(musial byc przeciez jakis powod tej zmiany). logo tvp bydgoszcz jest przezroczyste od kilku lat.
kazdy wie jak wyglada logo BBC HD. wystarczylo ze internauci wyslali listy do BBC bo przez pewien czas logo BBC HD bylo biale jak logo tvp. widadomo jak wyglada logo BBC HD.sprawe zalatwiono szybko i sprawnie.
New BBC HD Logo - Freesat - Digital Spy Forums
tvp niestety nie moze przekonac zaden argument.nawet niewarto pisac listow do tvp w tej sprawie bo odpowiedzi nigdy nie bedzie.probowalismy wiele razy.jedyna korzysc z tych listow to przez pewien czas tzn w czasie trwania niektorych programow logo bylo polprzezroczyste. pozniej jednak calkowicie zrezygnowano z polprzezroczystego logo bo pewnie dyrektor uznal ze nie jest to potrzebne.
oczywiscie jesli ktos chce moze wyslac list do tvp.moze przypadkiem ten list przeczyta odpowiedzialna osoba w tvp i logo ulegnie zmianie.
 
Ostatnia edycja:

hcl4

New member
- nie bądź w kropce ... jeśli masz na tyle kasiory kupuj V20, nie zawiedziesz się. A pewnie i z g20 byłbyś zadowolony. Ja kupiłem takie g20 swoim znajomym i rodzinie i mówię Ci miód malina na THX. Takich "prawdziwych" kolorów i płynności nie znajdziesz na lcd, no chyba, że na tych droższych. Tych drogich poza sklepem nie widziałem, więc trudno mi się wypowiadać. Sam mam lcd Tosię XV733, którą kupiłem z konieczności, bo służy również jako monitor do komputera i uwierz mi jak idę do kogoś na plazmę oglądać mecze, na cyfrze to gęba mi się sama śmieje. Połączenia takiej realnej zieleni boiska z "prawdziwą" czerwienią koszulek piłkarzy nie widziałem na żadnym lcd, które mogłem oglądać. A do tego jeszcze ta płynność, eh!
- i jeszcze jedno, pomyśl na jakich ustawieniach i jak długo chodził na półce sklepowej ów 42v20, który widziałeś. Być może pracował godzinami na ustawieniach sklepowych, max dynamicznych przez wiele godzin w ciągu dnia. I niepożądane efekty wystąpiły. Zweryfikuj jeszcze raz swoje podejście do plazmy. Udanego zakupu.:grin:
Brawo :blagam: nic dodać nic ująć :) - jedynie co mogę dodać to, to że potwierdzam wszystko
 

jaro0508

Member
Kochani! prosze o rade mam od dwoch lat panasa 37 pv 80 udana seria obraz ładny chcialbym teraz zainwestowac w panasa 42v20 lub 42vt20 3d Interesuje mnie przede wszystkim opinia czy będe widział roznice w jakosci obrazu między swoim obecnym panasem a serią V ?? Mam cyfre + pelny pakiet i fergusona 8900hd pisze to zeby podac zrodla sygnalu ..Z gory dziekuje za opinie
 

pre

New member
Chyba byla ostatnio jakaś spora obniżka cen, gdyż od kilku dni np. 50V20 można już nabyć za ~5900zł. Co jeszcze tydzień/2 tygodnie temu bylo nie dowyobrażenia, cena oscylowała w okolicy 6700- 6900zł.

Duża róznica.. ktos może nabyl w ostatnich dniach w podobnie dobrej cenie?
 

Goreaga

New member
Wielka Potyczka

witam

Posiadam samsunga ps50c7000 a dzis bede mial w domu panasonica 50v20 bede robil porownanie tych dwoch modeli i docelowo zostawie lepszy. Wyniki porownania umieszcze na forum wszystkich ciekawych zapraszam:)
 

kaukaz

New member
Bez reklam
witam

Posiadam samsunga ps50c7000 a dzis bede mial w domu panasonica 50v20 bede robil porownanie tych dwoch modeli i docelowo zostawie lepszy. Wyniki porownania umieszcze na forum wszystkich ciekawych zapraszam:)

TOOO będzie się działo foty też mile widziane w dzionek i wieczorek:bober:
 
Do góry