Panasonic seria v10 wszystko na temat serii V10

darekguma

New member
Bez reklam
Dd 5.1

Witam.Mam pytanie związane z dzwiękiem DD 5.1 na wyjściu optycznym z tv.A więc tak, mam podłaczony komp po hdmi,dzwiek w tv jest lecz nie mam dd.5.1 na ampli który jest podłączony z tv optykiem.Jak sie nie mylę gdzies kiedyś czytałem (ale może z czymś pomyliłem) że tak jest, tv downmixuje do 2.0.Z karty SD i na media sreverze z dzwiękiem nie ma problemu.Prosze o odp.Dzięki.Pozdro.
 

Dick45

New member
Panowie mam pytanie odnośnie softu do TX-P42V10E.
Na czeskiej stronie najnowszy soft ma numer .....12
Sprawdziłem w swoim TV, posiada numer ...13
Kolega, który kupił telewizor w tym miesiącu też posiada soft z końcówką 13.
Nie mogę znaleźć żadnej wzmianki o tym sofcie.
Czy ktoś coś wie na ten temat?
U mnie było tak że jak podłączyłem tv do sieci nie było viera cast tylko krzyczał o aktualizację softu dałem ok i się uaktualnił. Teraz chyba co jakiś czas sprawdza uaktualnienia.
 

w_piotr

New member
Zgadza się. Nie ma problemów z odbiorem Polsatu HD, Polsatu Sport HD, Discovery Sh. HD, Foxlife HD i MTV HD. Pozostałe niestety nie chodzą.
 

Czarny1212

New member
Panas V20

Witam wszystkich, czytuję to forum niekiedy z zazdrością, że wrażenia o których mowa nie są miom udziałem. Doczłapałem wreszcie do decyzji ( hi hi i oczywiście możliwości wydania ok. 5000 zł ) zakupu nowego TV. No i oczywiście problem. Proszę o pomoc. Czy wyszedł juz model V20 ? No i czy jest w planach wersja 46 cali ? Bedę wdzięczny za podpowiedź G20 czy czekać na V20 no i nie wiadomo czy 46 pojawi sie w wersji V20 ? PLEASE HELP !
 

Webblaster

New member
Witam wszystkich, czytuję to forum niekiedy z zazdrością, że wrażenia o których mowa nie są miom udziałem. Doczłapałem wreszcie do decyzji ( hi hi i oczywiście możliwości wydania ok. 5000 zł ) zakupu nowego TV. No i oczywiście problem. Proszę o pomoc. Czy wyszedł juz model V20 ? No i czy jest w planach wersja 46 cali ? Bedę wdzięczny za podpowiedź G20 czy czekać na V20 no i nie wiadomo czy 46 pojawi sie w wersji V20 ? PLEASE HELP !
Od pewnego czasu wiadomo, że model V20 niestety nie będzie dostępny w rozmiarze 46 cali. Masz do wyboru 42" albo 50". Analogicznie było z poprzednikiem - V10. :???:
 
Ostatnia edycja:

El_Moreno

New member
Chodzą, chodzą trzeba tylko być cierpliwym. Z pozostałymi kanałami HD cyfrowego polsatu jest problem z przekazywaniem uprawnień i nie zawsze są one prawidłowo przekazywane do tunera telewizora. Trzeba próbować, czasami kilka razy włączyć i wyłączyć telewizor, aż załapie prawidłowe uprawnienia i wszystkie kanały HD cyfrowego polsatu są dostępne.
 

gutosie

New member
klatkowanie

witam
zapytam tutaj w serii V10
mam PlazmaTX-P50VT20 3D i dekoder Vu+Duo
zauważyłem że podczas oglądania dynamicznych scen meczu na TVP HD (sprawdzałęm też na DasErsteHD jest to samo) obraz lekko klatkuje i nie jest płynny przy dużych zbliżeniach
czyli np. jak widzę piłkę przemieszczającą sie w powietrzu z bardzo duzą prędkością to jak bym widział dwie piłki sklejone ze sobą
newwub.gif

i zastanawiam się co jest przyczyną ? :
1. złe ustawieni plazmy
2. złe ustawienia dekodera Vu+
3. słabej jakości kabel HDMI
4. słaba jakośc TVP HD - wy wszyscy tak macie ?
5. przegrzewanie się sprzętu

jak powinien ustawiony być TV pod oglądanie sportu ,meczu lub dynamicznych scen ? /Dynamiczny/Normalny/Kinowy/THX/Gra/Zdjęcie/Profesjonalny1/Profesjonalny2
proszę o rady ...
ps. do moder. jak pytam w nie odpowiednim temacie to proszę o przeniesienie
 
Ostatnia edycja:

gutosie

New member
nie chodzi o to że plazma nadmiernie klatkuje , opisze przykłady:
nie jest płynny przy dużych zbliżeniach
czyli np. jak widzę piłkę przemieszczającą sie w powietrzu z bardzo duzą prędkością to jak bym widział dwie piłki sklejone ze sobą, przycina sam ruch piłki w powietrzu , nie jest to jakiś wielki problem, objaw ten pojawia się tylko podczas pokazywania szybko przemieszczających sie przedmiotów np. klatkuje sama piłka lecąca z bardzo dużą prędkością , przy słabych podaniach piłki między piłkarzami nie ma tego problemu, podczas oglądania F1 zdarzały sie chwilowe (1-2sek.) przycinki samego bolidu pędzącego z dużą prędkością ,
 
Ostatnia edycja:

gutosie

New member
winę klatkowania i efektu GG ponosi funkcja : Intelligent Frame Creation
może za kilka lat ta funkcja się przyda
newbiggrin.gif


Intelligent Frame Creation : automatyczna kompensacja liczby klatek na sekundę i eliminowanie drgań w celu uzyskania płynnego i wyrażnego obrazu

po wyłączeniu tylko tej funkcji VT20 śmiga aż miło i jakość jest naprawdę powalająca
newsmile.gif

reszta funkcji czy jest włączona lub wyłączona nie zakłóca poprawnej pracy plazmy

@kowal801(DVHK) serdeczne W!ELK!E dz!ęki Twoje rady m! pomogły
newsmile.gif

k!łego oglądan!a ...
 

jozek123

New member
winę klatkowania i efektu GG ponosi funkcja : Intelligent Frame Creation
może za kilka lat ta funkcja się przyda
newbiggrin.gif


Intelligent Frame Creation : automatyczna kompensacja liczby klatek na sekundę i eliminowanie drgań w celu uzyskania płynnego i wyrażnego obrazu

po wyłączeniu tylko tej funkcji VT20 śmiga aż miło i jakość jest naprawdę powalająca
newsmile.gif

reszta funkcji czy jest włączona lub wyłączona nie zakłóca poprawnej pracy plazmy

@kowal801(DVHK) serdeczne W!ELK!E dz!ęki Twoje rady m! pomogły
newsmile.gif

k!łego oglądan!a ...

Gdzie jest IFC bo w moim menu nie mogę znależć proszę o pomoc
 
Do góry