Panasonic seria S10 wszystko na temat serii S (Tx-p42s10)

SeVeN77

New member
dzisiaj stałem sie szczesliwym posiadaczem s10 , jakby ktoś szukał ciekawej oferty to w saturnie jest za 2860zł na dodatek można rozłożyć na 10 rat :D
niedługo rozpoczynam testy i mam nadzieje że sie nie zawiode :)

achim69 - oczywiście opcja 42" , 50' - 5168pln cena może i nie wiele odbiega od tej z allegro czy innych sklepów internetowych ale ja jednak wole sobie sam osobiście kupować i transportować sprzęt na dodatek te kuszące raty 0% , jak dla mnie to oferta bardzo korzystna więc jeśli ktoś planował zakup s10 to teraz jest bardzo dobry moment żeby sie poważnie zastanowić nad wycieczką do marketu
 
Ostatnia edycja:

CORTEZ

New member
jakiego S10 kupiłeś?

SeVeN77 w tej cenie? I czy tylko jest on dostępny w systemie 10 rat? Aha, czy GE Money życzył sobie ubezpieczenia kredytu i jakichś zaświadczeń od pracodawcy czy na oświadczenie? Dzięki
 

tobas

New member
SeVeN77 napisał:
dzisiaj stałem sie szczesliwym posiadaczem s10 , jakby ktoś szukał ciekawej oferty to w saturnie jest za 2860zł na dodatek można rozłożyć na 10 rat :D

Cena naprawdę dobra jak za 42", ale szkoda że w kolorze srebrnym :(
 

SeVeN77

New member
w jankach nie było jeszcze srebrnych ale z tego co wiem to srebrny jest 100zł tańszy , tak więc 2750zł Srebrny , 2860zł czarny można na raty jak i bez ja zdecydowałem sie na raty i wszystko poszło w miare szybko , oczywiscie pani proponowała ubezpieczenie jednak ja oczywiscie odmówiłem bo i po co mi ono ... do przyznania kredytu wystarczą 2 dokumenty potwierdzające tożsamość ja wpłaciłem odrazu 860 i teraz zostało mi 10rat po 200zł

ellah: dziwne historie ? podaje cene s10 z saturna w galerii janki i wątpie żeby w innych sklepach ona jakoś wielce od niej odbiegała.
 
Ostatnia edycja:

CORTEZ

New member
jak zwykle wszystko zależy od lokalizacji Saturna

w gazetce dla Wrocławia (poderzewam zresztą, że nie jestem w stanie kupić na raty przy założeniu, że sprzedają bez VAT-u) srebrny z gazetki jest w cenie 2786,06 (z wyjściowych 3399 zł). Sprawdzę to się okaże EDIT: już sprawdziłem :cool: po pierwsze w CH Janki, gdzie kolega kupował już na poziomie gazetki reklamują raty 10x0%, po drugie ceny na te same towary są bardzo często zupełnie inne, po trzecie w gazetkach reklamuje się inne rzeczy, a w realu na sklepie można zastać jeszcze co innego.

PS. I przeszukałem oferty wszystkich Saturnów w Polsce i raty 0% tylko w Warszawie :( Gdzie tu sprawiedliwość :confused:
 
Ostatnia edycja:

SeVeN77

New member
ellah napisał:
A to dziwne historie opowiadasz, bo wg Saturn Polska i ich strony internetowej to w promocji jest za 3113zl...

www saturnpolska pl


Dzwonilem 1 lipca do arkadii i tam kolo powiedzial mi ze maja 2szt s10 black i po odliczeniu vatu powiedzial cene 2950zl. W złotych tarasach też byly 2szt, ale o cene nie zapytalem bo bralem jako pierwszy pod uwage saturn w jankach bo tam mialem najbliżej /. bagatela 160km / automatycznie gdyby nie bylo jechalbym dalej co centrum ;) takze ceny w W-wie byly różne . ale co do szt to chyba tak samo , bo gdy tylko otworzyli w jankach też widzialem 2 pudła s10 ;) (musiala sie extra oplacac alfy 200 bo kolo wbiegl do równo o 10:00 i pakowal wszystkie + dodatkowo wszystkie 350 :mrgreen: )

powtorze sie ze tv zajebiaszczy :-D nawet wlaczylem divxa 700mb i obraz naprawde ok. dlatego FHD musi wygladac przepieknie :rolleyes:
 

yaneq

New member
Bez reklam
Ufffffffffffffffff...
A myślałem, że będę pierwszy. Jednak SeVeN77 mnie ubiegł!
Nie planowałem dzisiaj kupna plazmy a jednak się stało. Zawitałem w saturnie, nie planowałem dzisiaj kupna. Cena jednak była zbyt niska aby przejść obok niej obojętnie :) No i cóż, zaliczyłem dzisiaj dwie podróże do Wrocławia aby ją kupić. Musiałem zmienić auto aby weszła do środka. Generalnie w saturnie promocja genialna. Coś jak w MM ostatnio. Z 3399 zjechali 22 procent vatu do 2786, więc naprawdę warto! SeVeN77 przepłaciłeś :) W sieci lepszej ceny nikt nie ma szans znaleść.
Co dla mnie ważne kupiłem S20ES! Srebrne nie są takie popularne a ja taki właśnie chciałem, więc jestem bardzo zadowolony.

Jutro podłączam, trochę potestuję i zaczynam docieranie.
Dzięki wszystkim na tym forum za pomoc w doborze TV. Mam nadzieje, że nie będę żałował!

btw. promocja w saturnie trwa do niedzieli.
 
Ostatnia edycja:

CORTEZ

New member
szkoda, że rat 0% nie mieli

wiem, że to wygląda na nadmiar szczęścia, ale ostatnio widziałem taką wiązaną akcję w Electro World były i raty 10x0% i obniżka VAT jednocześnie. Ale poczekamy, praktycznie co tydzień wszystkie duże sieci stają na głowie, żeby opróżnić magazyny i non stop nowe promocje, może i ja doczekam po urlopie czegoś ekstra :D
 

tobas

New member
Gdyby w Opolu był 42" za ok. 3000 zł wziąłbym odrazu (ale tylko czarny, tylko taki by mi pasował wyglądem do pokoju), ale u nas w Electro w promocji!!! jest za 3499 zł.. też mi promocja:roll: A Saturna w Opolu brak... prowicja ;)

Nie wiem jak to jest ale wersji S10ES nie ma na oficjalnej stronie Panasonic.:roll: Nie wiem czy to przypadkiem nie jest produkt typowo pod markety. Wiem że ze sprzętem AGD (np. pralki) na pewno się tak robi, są modele identycznie, ale z nieco delikatniejszymi podzespołami, przez co są tańsze, ale do nabycia tylko w marketach. Mam znajomego w serwisie to mi mówił że w tych z marketu coś tam jest innego, nie pamiętam już co ;)
 

SeVeN77

New member
SeVeN77 napisał:
dzisiaj stałem sie szczesliwym posiadaczem s10 BLACK , jakby ktoś szukał ciekawej oferty to w saturnie jest za 2860zł na dodatek można rozłożyć na 10 rat :D
niedługo rozpoczynam testy i mam nadzieje że sie nie zawiode :)

achim69 - oczywiście opcja 42" , 50' - 5168pln cena może i nie wiele odbiega od tej z allegro czy innych sklepów internetowych ale ja jednak wole sobie sam osobiście kupować i transportować sprzęt na dodatek te kuszące raty 0% , jak dla mnie to oferta bardzo korzystna więc jeśli ktoś planował zakup s10 to teraz jest bardzo dobry moment żeby sie poważnie zastanowić nad wycieczką do marketu
yaneq napisał:
Ufffffffffffffffff...
A myślałem, że będę pierwszy. Jednak SeVeN77 mnie ubiegł!
Nie planowałem dzisiaj kupna plazmy a jednak się stało. Zawitałem w saturnie, nie planowałem dzisiaj kupna. Cena jednak była zbyt niska aby przejść obok niej obojętnie :) No i cóż, zaliczyłem dzisiaj dwie podróże do Wrocławia aby ją kupić. Musiałem zmienić auto aby weszła do środka. Generalnie w saturnie promocja genialna. Coś jak w MM ostatnio. Z 3399 zjechali 22 procent vatu do 2786, więc naprawdę warto! SeVeN77 przepłaciłeś :) W sieci lepszej ceny nikt nie ma szans znaleść.
Co dla mnie ważne kupiłem S20ES! Srebrne nie są takie popularne a ja taki właśnie chciałem, więc jestem bardzo zadowolony.

Jutro podłączam, trochę potestuję i zaczynam docieranie.
Dzięki wszystkim na tym forum za pomoc w doborze TV. Mam nadzieje, że nie będę żałował!

btw. promocja w saturnie trwa do niedzieli.

no to cos cie cykneli :D mojego blacka z 3669 na 2860
a twojego silvera z 3399 na 2786 ;) //powinno być 2651// :p
cena srebrnego w jankach 2760 + raty :p ale i tak black RLZ :rolleyes:

CORTEZ to prawda ale zauwaz ze MM potem Electro world > Media Expert > teraz Saturn te sieci juz zaliczyly promo bez Vatu , obym sie mylil ale chyba robią to raz w roku... pozostaje jeszcze Rtv Euro Agd lub poprostu jakas promo na wlasnie interesujacy cie model ;)
 
Ostatnia edycja:

CORTEZ

New member
a skąd

w Saturnie sprzęt RTV drugi raz w tym roku bez VAT, w Media M bodajże trzy razy (raz jako wszystko bez VAT), w Electro raz. Ale ja mam informacje ze źródła, tzn. wszystkie sieci porobiły zakupy na taką skalę, że mimo notorycznych akcji promocyjnych nie wyrabiają planów, więc są zmuszone do coraz częstszych ukłonów w stronę klienta.
 

nowart

New member
Ponowię zapytanie - czy ktoś może pomóc przy wyborze uchwytu do 42" S10? Jakie ten model ma rozstawy uchwytów? Może polecicie coś dobrego i niedrogiego?
z góry dziękuję za wskazówki.

p.s. czy ktoś już reklamował te modele ze względu na "syczenie" przetworników??
 

yaneq

New member
Bez reklam
SeVeN77:
no nie wiem. dla mnie obcięcie vatu liczy się tak:
3399+22%=2786 więc wszystko się zgadza. poza tym nie liczy się cena wyjściowa, tą sobie mogą regulować jak chcą no nie :)
generalnie taniej aktualnie bym nie kupił.

tobas:
co ty za pierdoły piszesz? es jest na stronie panasonica niemieckiego. generalnie manual jest pisany pod 4 telewizory:
txp42s10e
txp42s10es
txp46s10e
txp50s10e

nie wierzę w bzdury w stylu, że elektronika jest jakaś wybrakowana, to niemożliwe.

pierwsze wrażenia... hmmm... daje rade. przy jasnych kolorach faktycznie słychać to buczenie, ale mi to nie przeszkadza, bo słychać je tylko z bliskiej odległości. generalnie mam stresa, że mi się coś utrwali.
jadę na zoom2, zoom3, ustawienia kinowe, wszystko poniżej 30. dzisiaj z 9 godzin pochodził... tak faktycznie to ile na dotarcie realnie potrzeba czasu?
jeszcze kwestia jednak... co z filmami w formacie kinowym, tzn. z górnym i dolnym paskiem... po dotarciu można takie bez problemu oglądać? mam stresa kurde :)
 
Ostatnia edycja:

darekn12

Member
docieranie

hejka,
gratuluje zakupu,
co do docierania d to spokojnie 100 h i pozniej juz mozesz spokojnie nie uzywac zoom3.
ustawienia sobie zostaw ale w opcji auto
ja tak zrobilem i do dzisiaj jade na kinowym ,konstrast chyba na 4 i auto.
zero powidokow czy wypalen.
pozdrawiam
darek
 

CORTEZ

New member
hehe, a nie mówiłem

akcja w Saturnie bez VAT do 5 lipca, a od 6 raty 0% na cały asortyment. Ciekawe ile teraz kosztuje S10? Pewnie ze 3500 zł :mrgreen:
 

yaneq

New member
Bez reklam
darekn12 napisał:
zero powidokow czy wypalen.
pozdrawiam
darek
ok, żona trochę niezadowolona ale musi to przeżyć :)
rozumiem, że powyżej 100 h można sobie obejrzeć jakiś film w formacie kinowym z górnym i dolnym paskiem?

zauważyłem jakby dwa nieciekawe pixele. w tych miejscach niby wszystko jest ok, ale są to ciemniejsze obszary. wygląda to tak jakby pomiędzy matrycą a szybą były jakieś pyłki. z pół metra nie ma tego szans zobaczyć, więc nie robię problemu. tylko z bliska. sam nie wiem co to jest, być może felerne pixele.

mam cykora wejść w menu serwisowe. raz wszedłem wcisnąłem potem 2 i ok... no ale pojawiały mi się różnokolorowe plansze. spękałem i chyba sobię to już daruje :) no chyba, że ktoś raz jeszcze łopatologicznie wytłumaczy. było to już, ale mi coś nie idzie hehe.

acha... mam jeszcze pytanie. jak ustawić aby telewizor automatycznie przełączał się gdy w hdmi pojawia się sygnał? mam dekoder pod hdmi1 i gdy go włączam obraz nie pojawia się automatycznie. muszę wcisnąć przycisk av (no ten na górze po prawej do wyboru źródła). crt automatycznie mi się przełączał, ten narazie nie chce.
 
Ostatnia edycja:

darqman

Member
42 czy 46"

Siemka droczy forumowicze :) otóż stoję przed zakupem tej właśnie plazmy, w sobotę zrobiłem sobie razem z żonką rajd po sklepach porównywałem s10 z różnymi tv i twierdzę że to bardzo dobry tv za rozsądną cenę. Na początku chciałem 42" bo i cena bardzo przystępna ok 3000 i myślę sobie żona pewnie nawet nie będzie chciała słyszeć o większym i że za 46" to juz ok 4300zł, ale do rzeczy w sklepie ustawiłem ją mniej więcej w odległości z której oglądamy tv w domu a później w domu zrobiłem jeszcze małą prezentacje a ona do mnie no co Ty czemu taki mały!:D he bierz 46, ja na to ale cena? ona - to nic weźmiemy na raty:eek:k: SZOK :p Dlatego prosiłbym was o opinie czy to czasem jednak nie za dużo do moich warunków (poniżej)
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - 480x390mm
preferowana marka - panasonic
jaki sygnał - azart - antena dachowa mieszkam w bloku dobrze aby miał MPEG4 nie planuje innych źródeł sygnału
jaka odległość od ekranu - 300 - 350mm
jakie urządzenia do podłączenia - laptop toshiba a300-1lt do filmów 65% to mkv
jaka klasa cenowa - najlepiej do 3000 orzełków jesli byłoby uzasadnienie to 4000 ale to już MAX
więcej oglądasz w dzień czy w nocy - rano to tylko ddtvn i cejrowskiego;], tak to od 17
jakie masz nasłonecznienie pokoju - niewielkie
ile osób zasiada przed telewizorem - na razie 2, czasem koledzy wpadną pewnie na mecz a do żonki koleżanki na romans w tv:D
Jaki masz ulubiony program - nie mam, tv ma służyć głównie do filmów, żona czasem seriale ogłąda
jaki masz telewizor - HITACHI 21" dosyć leciwy stracił już prawie całą jasność w ciemnych scenach czarna dziura
Ma stać czy wisieć - raczej wisieć
Co Cię wkurza w telewizorach - zdecydowanie zlewające się w jedną plamę ciemne sceny
Full Hd czy HD ready - tu bez różnicy hoć hd ready tańszy
 
Do góry