Panasonic seria PV80 i PV8

figmenta

New member
Ekran Matowy czy "Szyba"?

Witam,
orientuje sie ktos, moze gdzies juz przeczytal, czy nowe plazmy beda mialy ekrany matowe tak jak bodajze seria 7 Full HD, czy bedzie to jednak w strone szyby?

Mam pokoj z 4 oknami, po 2 z dwoch stron, wiec wydaje mi sie to dosc waznym kryterium;-)

pozdrawiam czytajacych
Artur
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli jest dobra powłoka antyrefleksyjna nie ma żadnych obaw. Tak masz w Pioneerach.
 

MarcusGawin

New member
No dobra ,ale jak wygląda sprawa z gwarancją :roll: ,czy Panasonic Polska akceptuje gwarancje towaru zakupionego za granicą??Jeszcze pytanie do KIKI-czy macie tę plazme w swojej ofercie ,i po ile .Bo z tego co widzę to u nas nieźle zdzierają(1000PLN różnicy między PL a D)
Pozdrawiam:D
 
Ostatnia edycja:

BitTornado

New member
Widzialem wczoraj w saturnie Panasa
px.gif
TH-42PX80E i powiem tak nie zrobil na mnie wrazenia obraz ani wyglad, obok stal starszy TH-42PX730E i jakos lepiej wyglada i obraz i wyglad.
 

figmenta

New member
BitTornado napisał:
Widzialem wczoraj w saturnie Panasa
px.gif
TH-42PX80E i powiem tak nie zrobil na mnie wrazenia obraz ani wyglad, obok stal starszy TH-42PX730E i jakos lepiej wyglada i obraz i wyglad.

Jak to mozliwe, juz mozna go obejrzec w Starunie, w jakim miescie?

[kiki] Dziekuje za odpowiedz.

pozdrawiam czytajacych
Artur
 

sowa4

New member
masloww napisał:

[cut]Sprzęt na zamówienie, fabrycznie nowy .Ogólnopolska gwarancja realizowana w autoryzowanej sieci serwisowej producenta i faktura VAT. Odbiór sprzętu - bezpośrednio z magazynu lub dostawa realizowana przez wyspecjalizowaną ekipę.[cut]
[cut] sprzęt w "*******" nie jest sprowadzany w cenach netto, przykładowo z Niemiec,[cut]


jak to robia :hmm: skoro w Polsce bedzie wystepowac PV?:grin:
 
Ostatnia edycja:

sowa4

New member
MarcusGawin napisał:
No dobra ,ale jak wygląda sprawa z gwarancją :roll: ,czy Panasonic Polska akceptuje gwarancje towaru zakupionego za granicą??

sowa4 napisał:
z infolini panasonic polska:
jesli jest dowod zakupu i podbita gwarancja nie ma problemu
na naprawe u nas-bez wzgledu na kraj zakupu,
jedyne zastrzezenie ze moze to trwac dluzej niz standardowo ze wzgledu na dostepnosc czesci do modeli, ktorych u nas jeszcze nie ma / oficjalnie nie ma


MarcusGawin napisał:
Jeszcze pytanie do KIKI-czy macie tę plazme w swojej ofercie ,i po ile .

moze Kiki napisac na forum ta odpowiedz?
 
Ostatnia edycja:

MarcusGawin

New member
nie jarzę o co Koledze chodzi:eek: gwarancje czy o cenę netto???W Germani cena jest brutto ok.1000€-nie wiem tylko czy jeszcze działa zwrot podatku(tax free),jeżeli tak to będzie jeszcze taniej:D :D
 

sowa4

New member
o mnie chodzi?

napisalen Ci jak ma sie sprawa z gwarancja (odpowiedz na Twoje pytanie) - za infolinia panasonica!

przy zakupie wewnatrzwspolnotowym (np. w de) nie ma tax free,
mozesz vat (w de 16%? - 1000e-16%=840e) wrzucic w firme - jesli kupujesz na firme -
:grin: monitor do pokazow, prezentacji:grin: - choc na firmw bardziej oplaca sie w kraju (wyzszy vat)

a co do odpowiedzi - licze na odpowiedz Kikiego w sprawie jego oferty?(czyli rowniez odp na Twoje pytanie)

sorry, moze troche skomplikowalem:???: - ale nie chcialem "produkowac" 3 postow;)
pzdrw
 
Ostatnia edycja:

sowa4

New member
witam
wlasnie dostalem info ze moge zakupic TH-42 PX80E za okolo 3200-3300pln netto (czyli ok.3904-4026 brutto), oczekiwanie do tygodnia, gwarancja door-to-door (uznawana w Polsce oczywiscie),
mozliwe ze z dostawa do domu (ja jestem w wawie i z tym nie ma problemu)
jesli ktos zainteresowany - sluze...
musze przemyslec,moze sie skusze;)
 
Ostatnia edycja:

robiw

New member
sowa4 napisał:
witam
wlasnie dostalem info ze moge zakupic TH-42 PX80E za okolo 3200-3300pln netto (czyli ok.3904-4026 brutto), oczekiwanie do tygodnia, gwarancja door-to-door (uznawana w Polsce oczywiscie),
mozliwe ze z dostawa do domu (ja jestem w wawie i z tym nie ma problemu)
jesli ktos zainteresowany - sluze...
musze przemyslec,moze sie skusze;)

Skąd? Jak z gwarancją? Nie może być PV80? Nie mają 50"? robiw (blisko wawy :))
 

sowa4

New member
robiw napisał:

skad, skad?:D
troche tajemniczy chcem byc...
z importu:grin: , legalna dzialajaca firma, legalna, prawdziwa faktura:grin:

robiw napisał:
Jak z gwarancją?
tak jak napisalem kilka postow wczesniej
gwarancja podbita door-to-door


sowa4 napisał:
z infolini panasonic polska:
jesli jest dowod zakupu i podbita gwarancja nie ma problemu
na naprawe u nas-bez wzgledu na kraj zakupu,
jedyne zastrzezenie ze moze to trwac dluzej niz standardowo ze wzgledu na dostepnosc czesci do modeli, ktorych u nas jeszcze nie ma / oficjalnie nie ma

robiw napisał:
Nie może być PV80? Nie mają 50"? robiw (blisko wawy :))

tak to tylko .... w erze:mrgreen:
a powaznie o 50" nie pytalem - sam nie potrzebuje
pv80 to w polsce bedzie kiedys
 

mc55

New member
Kolego VAT w niemczech wynosi juz od jakiegoś czasu 19% , po za tym jeśli kupisz go tam netto Vat będziesz musiał zapłacić u nas 22%, wiec jaki to miało by sens.

A tax free owszem jesli kupisz sprzet na osobę spoza unii (np białoeusin, rosjanin, szwajcar), wtedy kupisz go netto a tax free pobiera jakąś prowizję od tego Vatu. Gawarancja wówczas obowiązuje, tylko że w razie awarii sprzet trzeba targać do kraju zakupu.

WEDŁUG MNIE OBA WARIANTY NIE WARTE SĄ ZACHODU w wypadku sprzętu rtv kupowanego detalicznie.
 

figmenta

New member
Internet jest wszedzie;-)

BitTornado napisał:
Widzialem wczoraj w saturnie Panasa TH-42PX80E i powiem tak nie zrobil na mnie wrazenia obraz ani wyglad, obok stal starszy TH-42PX730E i jakos lepiej wyglada i obraz i wyglad.

mozna go obejrzec w Mülheim w niemczech

To troche mnie zmartwiles, mialo byc tak pieknie;-) A co dokladnie Ci sie nie podobalo w wygladzie/obrazie? No wlasnie, jak wyglad, sprawia wrazenie ciezszego/masywniejszego czy raczej w strone Slim Design, bo ze zdjec to na dwoje babka wrozyla;-)

pozdrawiam
Artur
 
Do góry