Panasonic PY85

Foxxx24

New member
A tak przepraszam przeoczyłem:)
PY80 jest modelem niższym od PY85 i różnice między nimi są następujące na korzyśc PY85:

- obsługa pełna systemu 24p
- obsługa x.v. Colour
- dzwięk V-Audio Surround,
- system dzwiękowyBBE ViVA HD3D,
- złącze słuchawkowe również na bocznym panelu:)
 
Ostatnia edycja:

pruszków

New member
Format 24p oraz xv colour jest w py80, reszta nieważna.Nie ma więcej konkretnych różnic poza wyglądem? To by było bez sensu.
 
Ostatnia edycja:

Foxxx24

New member
PY80 jest w stanie odtworzyc obraz 24p natomiast PY85 jest w pełni wyposażony w ten system tzw. realizmu kinowego oraz inteligentnego tworzenia klatek w zależności od jakości sygnału.
Jest jeszcze 110-pozycyjny system wyszukiwania stacji.Innych różnic nie zanotowałem.
Nawet różnica w cenie jest znikoma więc tym bardziej niczym specjalnym nie będą się różnic.
 
Ostatnia edycja:

Foxxx24

New member
W danych technicznych obu modeli znalazłem różnice:)
Nic dziwnego,że jesteś taki dociekliwy bo ja również jestem,ale z tego co widze to raczej zdecyduje sie na model TH-42PY800:)W końcu różnica w cenie niewielka bo 1400zł w stosunku do PY85,a każdy byłby dociekliwy przy takich cenach:)
 
Ostatnia edycja:

Foxxx24

New member
Z tego co widzę to te czynniki,które przemawiają na korzyśc PY85 to kwestia lepszego dopracowania i napewno jeśli podłączysz Blue-ray czy kanały HD powinny wystąpic różnice,możliwe,że również na zwykłych kanałach,ale to zależy od sygnału i jego zródła:)
 

jaroslawp

New member
Różnica między minimalnymi cenami modeli 46" PY80 i PY85 wg Skąpiec.pl to 390zł (około 6,5%). Można te pieniążki przeznaczyć na koszty prezentacji lub przesyłki, parę płyt z filmami itp.
Przy sygnale SD i filmami z DVD i tak nie wykorzystam tych różnic w wyposażeniu (IFC podobno lepiej wyłączyć).
 

Foxxx24

New member
Owszem lepiej wyłączyc gdyż IFC dobrze działa ale przy sygnałach 24p:)
Różnice są dostrzegalne raczej tylko przy cyfrowym sygnale oraz dobrym DVD czy Blue-Ray.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
To zależy, a co zamierzasz ciągle zmieniać pozycję tv? Z doświadczenia wiem, że raczej raz ustawia się tv, podpina potrzebne kable i tak zostaje, to jeszcze czasem zależy jeszcze czy tv ma np wyjścia z boku itp i od upodobań, ale jeśli nie będziesz chciał ciagle coś grzebać z tyłu tv tylko np wyprowadzisz wszystkie potrzebne kable odrazu, to nie przepłacaj, kup najtańszy atestowany wiedzak itp, a przy okazji jak nie będzie regulowany to będzie bliżej ściany - lepiej się komponując moim zdaniem ;)
 

Foxxx24

New member
Panasonic TH-42PY85

Kiki

Miałbym wielką prośbę:)
Czy mógłbyś postawic koło JVC 42 DS 9 oraz Sharpa 42XL2, Panasonic'a TH-42PY85 tak jak robiłeś porónawcze zdjęcie z modelem PV8 i rzucic kilka fotek na SD i HD?:)
Chcę zakupic Panasonic'a 42PY85,ewentualnie 42PY800,ale z wielką ciekawością zobaczyłbym takie porównanie:)
 

yogibabo

New member
pobór mocy - py

Witam, to mój pierwszy post na tym forum.
Czy sznowne grono wie czym są spowodowane różnice w poborze prądu poszczegółnych modeli py ?
42py 80 i 85 - 385W a 42py800 - tylko 324 W ( info za oficjalna strona Panasonica w Polsce). Wydawało mi się, że wyższy model, majacy nieco więcej funkcji (czyt. elektroniki) powinien byc bardziej prądożerny. A z powyższego wygląda, że jest odwrotnie :confused:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Mógłbyś jakoś uzasadnić to wyliczenie?

Trochę to dziwne, gdyż Wh, to jednostka energii (moc w czasie), a dokładnie ilość watów na godzinę. W tym przypadku to pewnie zwykła literówka.

ArtS :)
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Tu nie ma co wyjasniac, tak dziwnie podaje Panasonic :)

Moze to nie ma nic wspolnego z prawami fizyki, no coz... ;)

Gdzies na ktorejs stronie Panasonica widzialem obie wartosci obok siebie podane
 
Do góry