Panasonic PY/PZ800 (42,50,58 cali)

arekw31

New member
Zakupiłem plazmę Panasa 42 PY800P i jestem bardzo zadowolony!!
Dziękuję za pomoc w wyborze,opłacało się posłuchać kilku z Was.
Odbiór jest wspaniały, hd ekstra,nawet Polsat z kablówki da się oglądać i nie koli w oczy.
Pozdrawiam
 

Foxxx24

New member
arekw31


Gratuluję zakupu:)

A jak odpowiada Ci wielkośc matrycy?Zamieniłbyś na 50" po kilku dniach na przyzwyczajenie czy nie?:)


Pozdrawiam
 

arekw31

New member
Nie nawet jest trochę za duży:)
Przy zmianie kanału na następny zamiast czarnej planszy mam w pewnym punkcie taki niebieski punkcik
Co to jest?
Pozdrawiam
 

jacky68

New member
Witam. Mam zamiar kupić telewizor panasonica 42" z serii 800 i pytanie moje jest takie, który model będzie posiadał na 100% tuner DVB-T mpeg-4. Wszędzie jest napisane ze tuner DVB-T jest ale jaki to już nie. Bardzo proszę o pomoc bo nie chce kupić telewizora z tunerem mpeg-2 który do niczego mi się nie przyda.
 

kaz71

New member
Czy ktoś wypróbował tuner DVB-T na tym telewizorze?

Jestem zainteresowany tym czy ktoś z Was przetestował tuner DVB-T bo u znajomego jakość kanałów na SHARP-ie jest bardzo dobrej jakości , odbiera kanały nadawane na Skrzycznem TVP1,TVP2,TVP Info, TVP Sport i kilka stacji Czeskich.
 

yemek

New member
Wtam.
Ja na swoim tv oglądam tylko przekaz dvb-t. Obraz jest wyśmienity,
na niektórych kanałach jak na dvd. Różnica między analogiem a cyfrowym
jest powalająca ,nawet moja dziewczyna widzi różnicę :-D .
Dodam że mieszkam w UK. Tutaj jest w sprzedaży model z wbudowanym
tunerem do odbioru telewizij satelitarnej HD (freesat) np.TH-42PZ81.
Jednak że wybrałem 800 ze względu na parametry:eek:k: a tuner mogę
dokupić.
Pozdrawiam.
 

oiram

New member
Pz46 85e

czytam to forum od dawna ale nikt nie pisal o tej plazmie, ja zakupiłem ten TV i czekam na kuriera. jesli ktos posiada owy telewizorek/plazma to prosze o refleksje.
Poczatkowo chcialem zakupić 50 PZ 800 ale 3000,- za 4 cale przemowiły do mnie.
ta plazma posiada tuner DVB-T.
 

luckyyJTD

New member
as12345600 napisał:
Zajrzyjcie na czeską lub słowacką stronę panasonica
modele TH-42PZ800E i TH-50PZ800E są wyposażone w tunery DVB-T i to dla kompresji MPEG-2 oraz MPEG-4 (również HD kodek H264).

na rynku niemieckim tez 800 jest z tunerem DVB-T. Panasonic Polska twierdzi ze na wiosne '09 beda u nas dostepne "nowe" modele z tunerem DVB-T
 

a13

New member
42py800

Czytałem to forum od pół roku i wybrałem w końcu 42py800.
Bardzo dobry wybór i mam takie pytanie czy coś w Waszych odbiornikach
słychać, coś jakby trzaski ?
 

a13

New member
42py800

A mnie coś jednak robi co jakiś czas "pyk".
=======================
 
Ostatnia edycja:

waterboy

New member
W moim 'pyk' robi jedynie podczas włączania i wyłączania. Żadnych niepokojących trzasków przez miesiąc użytkowania nie zaobserwowałem.

Pzdr.,
 

yemek

New member
Witam.
U mnie co jakiś czas słychać to "pykanie" w stanie STANDBY,
ale się tym nie przejmuję, widocznie tak ma być:p
 

leoncio

New member
Witam,

w najbliższych dniach chcę kupić nowy TV i byłem już praktycznie zdecydowany na Philipsa 42pfl9703 ale kupiłem Sony46W4500, którego oddałem następnego dnia:) Straszny clouding i jednak troszkę za duży dla mnie jak na 3m odległości. W tej chwili zacząłem się mocno zastanawiać nad plazmą Panasonica PY/PZ 800. Telewizor będzie służył wyłącznie do grania na Xbox 360 i oglądania Blu-Ray/DVD, telewizji nie oglądam. I tutaj moje pytanie, jak plazma sprawdza się w takich zastosowaniach? Rozumiem, że nie ma smużenia, cloudingu itd. Jak jest natomiast z input lagiem, są jakieś zauważalne opóźnienia? Czy ten model ma dedykowany do grania tryb?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
 
Do góry