Panasonic PY/PZ800 (42,50,58 cali)

RheeTCT

New member
Wiem,że kilku-kilkunastu osobom udało się jakimś cudem zdobyć ten tv,ale to cały czas graniczy z cudem.Nie bardzo rozumiem kto(Panasonic Polska?) miał się interesować naprawą Twojego egzemplarza,poza odpowiednim serwisem.A swoją drogą 40 dni na naprawę to zupełny skandal.
 
Ostatnia edycja:

Foxxx24

New member
arekw31 napisał:
Witam
Przeczytałem cały ten temat,ponieważ chcę kupić plazmę Panasonica 42 cale.Jestem już ostro skołowany takim ogromem opinii.Mam dylemat PY800 czy PZ800.Czy te modele różnią się jedynie tym dekoderem czy jest więcej różnic?Będę oglądał tv z ok 3-3,5m max.Czy wystarczy 42 cale?
Pozdrawiam

Ja również będę kupował 42PY800 i mam 3,35m do tv i moim zdaniem w zupełności wystarczy 42 cale:)

PZ różnią się tylko tunerem DVB-T:)

Pozdrawiam:)
 

limanowm

New member
wogum napisał:
Do oglądania filmów z kart SD w PY800 polecam Corel/Ulead Video Studio 11. Potrafi dokonać konwersji obrazu i dźwięku chyba z każdego formatu na AVCHD. Jedyną wadą jest konieczność wypalenia na DVD i dopiero potem można przegrać na SD. Brak opcji zapisz do folderu.

A czy jest opcja utworzenia obrazu (np. img albo iso)?
 

Foxxx24

New member
Jak dla mnie wystarczy 42 cale to po pierwsze,a po drugie to jakbym miał dac za 50PY800 ponad 2 tyś zł więcej tylko dlatego,że ma o 8 cali większą matrycę to wolałbym te różnice wydac na Blue Ray i jeszcze coś do tego:)

Pozdrawiam
 

jaro1009

New member
Pustki

Właśnie wszędzie pustki,ani 800-tki,ani 85-tki.

Chciałem zamówić 800-tkę, ale nigdzie nie dostępna w rozsądnej cenie, więc zdecydowałem się zejść niżej na 85-tkę , miała być w ciągu 24h a tu już cztery dni i jak telewizora nie ma tak nie ma :x.
 

seba_gl

New member
py800

co wam powiem to wam powiemale jestem bardzo zadowolony z tego telewizora dokładnie 42 py800 odbieram telewizje z kablówki cyfrowej vectry obraz jest bardzo ładny, podpiąłem także pc i też wszystko ok
a co do wypalania sie znaczkow progtramów itd. to tu jest taka opcja co to niweluje naprawde gorąco polecam bez żadnych spekulacji poprostu jest super
 

radams

New member
PZ/PY 800 i SDHC

Przydatne info w sprawie katalogów na karcie SDHC. AVCHD działa bez zarzutu ale pozostaje problem mpg z kamery. Czy udało Ci się i to ominąć ? W kamerze SONY mpg zapisywane są w katalogu główynym MP_ROOT - jak zrobić widzialne dla TV pliki mpg i gdzie je umiescic ?

dzieki za info.
 

5ciastek

New member
Witam.
Oglądałem wczoraj w MM wszystkie modele ,o których Panowie piszecie i proszę o informację dlaczego we wszystkich plazmach PY nie ma info o tunerze ? Ani o DVB ani o MPEG ? Żadnych !! Nawet Pan z MM sprawdzał w katalogu i nie było żadnej informacji. W LCD przy każdym była wzmianka. Czyżby te PY nie miały tunerów ? Czyli są to tylko monitory ? Proszę o oświecenie mnie.
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam
 

jaroslawp

New member
Na stronie producenta "panasonic.pl" w opisie każdego tv jest informacja, że jest tuner zintegrowany. A czy to jest analogowy czy cyfrowy, to już powinno być w instrukcji danego modelu.
 

5ciastek

New member
Panowie ślicznie dziękuję za odpowiedź i zaangażowanie:)
Więc jeżeli posiadam tuner cyfrowy sat to nie będę mieć żadnych problemów z odbiorem? Czyli przy takiej opcji brak tunera w tv nie będzie problemem ? Tak mam to rozumieć?
 

Foxxx24

New member
5ciastek napisał:
Panowie ślicznie dziękuję za odpowiedź i zaangażowanie:)
Więc jeżeli posiadam tuner cyfrowy sat to nie będę mieć żadnych problemów z odbiorem? Czyli przy takiej opcji brak tunera w tv nie będzie problemem ? Tak mam to rozumieć?

Nie będziesz miał żadnych problemów z odbiorem kanałów z cyfrowego tunera sat co też mogą podtwierdzic liczni forumowicze posiadający różne modele plazm Panasonica więc bądz spokojny:)


Pozdrawiam
 

motobartcompany

New member
5ciastek napisał:
Dzięki.
A awaryjność i wypalanie w miejscu loga stacji ? Bo czytałem , że takie żeczy mają miejsce

Wypalanie istnieje i chyba zawsze na plaźmie będzie. To tak jak bym cię zapytał czy najnowszy fiat ma opory powietrza. To nie odłączna część fizyki czy też technologi, może być zredukowana ale nigdy do końca.

Podobnie jest z awaryjnością, zawsze będzie istnieć ryzyko. Tak zbudowany jest świat, czy nigdy nie chorujesz? każda rzecz może się popsuć, nawet nie zniszczalna bo ta nie istnieje.
pzdr.;)
 
Do góry