Panasonic PY/PZ800 (42,50,58 cali)

ArtS007

New member
Bez reklam
Do PIP nie potrzeba dwóch tunerów. Najczęściej jeden obraz pochodzi z anteny, a drugi z jednego z wejść wideo.

ArtS :)
 

arturroj

New member
mam problem z 42py800 oraz z dekoderem samsung z cyfrowego polsatu. otóż gdy włączony jest tv to gdy nacisnę power na pilocie dekodera to telewizor odrazu mi nie przełączy na źródło hdmi tylko muszę to ręcznie robić na pilocie tv. można coś z tym zrobić aby automatycznie to przęłączało na to źródło gdzie są w danej chwili dane przesyłane>>
 

BoDeX

New member
Czy ktoś się pokusi aby porównać

PANASONIC PY/PZ800 do SAMSUNG PS-50A656 ?

Kategoria - jakość obrazu ( judder ) z playerka Blu-Ray !


Pzdr.
 

RheeTCT

New member
Ja się chciałem pokusić,ale mi się nie udało,bo w MM sygnał na Samsungu był tak marny,że szkoda gadać(jakieś nieostre demo bez kolorów,podobno z DVD?).Natomiast Panas gra świetnie z wszystkich źródeł.
A tak w ogóle to co tu tak ucichło - pewnie nie możecie się oderwać od swoich Panasków?A świerzych nabywców nie ma?Czekamy na wrażenia,szczegóły itd.
 

sanchopan

Banned
Tak mi się przypomniało: w Makro widziałem 42pv70 bodajże za 999 netto.:D
A cena taka, bo ma kilka (może więcej) różnokolorowych pasków pionowych, a gostek z obsługi zeznał, że "nie da rady z gwarancji" tego naprawić.
Swoją drogą... nie widać, żeby ktoś młotkiem potraktował ekran: a jak się samo zepsuło, to czemu nie obowiązuje gwarancja.... dziwne?
To taki off topic.;)
 

WaJa

New member
W Szczecińskim MM wytłumaczono mi, że firma panasonic zadbała o dobry sygnał na swoje plazmy.
Stojący w kącie Samsung PS-50A656 miał podłączony sygnał z drutu – przynajmniej tak to wyglądało.


I jak tu porównać, który lepszy?

Pozdrawiam :) .
 

Geezer

New member
RheeTCT napisał:
A tak w ogóle to co tu tak ucichło - pewnie nie możecie się oderwać od swoich Panasków?A świerzych nabywców nie ma?Czekamy na wrażenia,szczegóły itd.
Ciekawe jak się oderwać od 58PZ800 skoro tego widmo-TV wciąż nie można dorwać ???

1. Jestem z okolic W-wy ale nie mam pojęcia do jakiego MM jechać aby obejrzeć to widmo...
2. Dziwne że 58PZ800 nie jest dostępny w Niemczech i nikt by go nie miał poza .. Media Markt Wawa PL
3. 9000 jak za 58PZ800 to byłaby b. dobra cena bo 58PZ700 kosztuje w Niemczech min. 4000 Euro
 
Ostatnia edycja:

as12345600

New member
Zajrzyjcie na czeską lub słowacką stronę panasonica
modele TH-42PZ800E i TH-50PZ800E są wyposażone w tunery DVB-T i to dla kompresji MPEG-2 oraz MPEG-4 (również HD kodek H264).
 

RheeTCT

New member
Z tego testu można wyciągnąć jeden ważny wniosek - zdjęcia telewizorów strasznie kłamią.Poza tym wydaje się,że Samsung był bardzo żle wyregulowany,ale jak pisze autor nie udało mu się uzyskać nic lepszego.Jednak po obejrzeniu już wielu tego rodzaju zdjęć wydaje mi się,że coś z nich jednak można wywnioskować.Poza tym trzeba chyba wierzyć autorowi.Dla mnie wniosek jest taki,że PY800 wygrywa zdecydowanie.A bardzo chciałem wydać te 2k mniej na Sama.Trudno - jakość kosztuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic totalna tragedia. Jakość obrazu przekontrastowana na maxa , nei widać połowy szczegółów , czerń tragedia . Nawet nie mówcie że to jakość HD. To nawet najtańszy telewizor na rynku
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27055
gra niewyobrażalnie lepiej HD

p1050483vg5.jpg

p1050484im3.jpg


Nawet najgorszy sygnał SD to poezja dla Oczu
 

BoDeX

New member
RheeTCT napisał:
Z tego testu można wyciągnąć jeden ważny wniosek - zdjęcia telewizorów strasznie kłamią. Dla mnie wniosek jest taki,że PY800 wygrywa zdecydowanie.A bardzo chciałem wydać te 2k mniej na Sama.Trudno - jakość kosztuje.

Sam nie ma bieli , a Panas ma ją przepaloną i dodatkowo brak mu koloru ...
Jeśli obydwa świecą na najlepszych ustawieniach, to ich miejsce jest na śmietnisku ... :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Moim zdaniem ten test jest po prostu niesolidny. Jak można pisać coś takiego: na HD obraz w Panasoniku jest ciemniejszy, a po podłączeniu SD (o dziwo) obraz na Samsungu jest ciemniejszy. O czym to świadczy? O braku kalibracji poszczególnych wejść. Nie mam siły tego komentować.

Brytyjczycy porównali swego czasu Sama 55x z Panasonikiem 85 i poziom był bardzo wyrównany. Minimalnie zwyciężył Panasonic, m.in. ze względu na jasność świecenia.

ArtS :)
 

vidi21

New member
wg tematu istnieje 42,50 i 58. strone wczesniej ktos pisal o 58 za 9tys a zaraz potem ktos napisal, ze w niemczech jest za 4 tys euro. dlatego zapyalem gdzie ktos widzial za 9 tys bo bylaby to cena ... duzo zanizona :)
 
Do góry