Panasonic LX60

Adam55555

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam mam wielki dylemat serwis nie wywiązał sie w terminie z naprawy i centrala ma wymienić mi tv na nowy . Propzycja Panasonika to LCD tx-32lx600 lub plazme th-37pv60 i mam teraz pytanie co będzie lepiej grało sygnał to kablówka i N . Prosze o pomoc.
 
kiki napisał:
witam
Dziś forumowicze z Elbląga przyjechali po LCD - z mocnym postanowieniem finalizacji zakupu. Wyjechali z plazmą 37 PV 60.
Jesli ma być LCD to nie niżej niż 32 LX 600 w modelach Panasonica.
pozdrawiam
Jak się ma ta wypowiedż do twoich wcześniejszych postów, twoich "ochów i achów" dotyczących lx60. Czyżby rozdwojenie jaźni. Moim zdaniem powinieneś dostać bane z tego forum za wprowadzanie w błąd ludzi, którzy się mniej znają na dzisiejszej technice i kierują się twoimi postami w wyborze LCD:-x
 

pandzik

Member
Bez reklam
daniel26-78 napisał:
Oglądając ten TV odniosłem podobne wrażenie, pisałem o tym kiedyś tu na forum, ale mnie zakrakali. Marketing działa.

Zgadzam się, obraz tego lcd jest poprostu fatalny. Kiedy pierwszy raz go oglądałem w saturnie byłem w szoku... To samo w innych sklepach...

Skąd te setki pozytywnych opinii? Nie wiem...
 

noso

New member
pandzik napisał:
Zgadzam się, obraz tego lcd jest poprostu fatalny. Kiedy pierwszy raz go oglądałem w saturnie byłem w szoku... To samo w innych sklepach...

Skąd te setki pozytywnych opinii? Nie wiem...


Witam troche mnie zalamujecie poniewaz jutro mam jechac po ten TV!!! Jesli on jest taki zly to jaka alternatywa jest do 3500 zl ( samsungi odpadaja ze wzgledu na ta obudowe z blyszczacego plastiku) dajcie jakas alternatywe ..... :(
 

pandzik

Member
Bez reklam
hmmm, ponoć sharp sa1 jest dobry...
wszystko fajnie tylko , ze nigdzie go nie ma - a chce go zobaczyć przed kupnem (sklep internetowy) :)
 

cygan1976

New member
kiki napisał:
witam
Dziś forumowicze z Elbląga przyjechali po LCD - z mocnym postanowieniem finalizacji zakupu. Wyjechali z plazmą 37 PV 60.
Jesli ma być LCD to nie niżej niż 32 LX 600 w modelach Panasonica.
pozdrawiam
....no to ja juz nic nie rozumiem, kiki naprawde uwierz mi .....twoje podpowiedzi sa bardzo wartościowe, testy, twoje opinie...ale tego postu nie rozumiem....
Zgadzam sie ze model LX600...a stał akurat obok LX60 jak jechałem oglądać Panasonica...jest modelem na dzień dzisiejszy topowym...jakosc obrazu nawet na tak słabym sygnale byla nieporównywalnie lepsza od tego na LX60...kolory zywsze, tak jakby cieplejsze....nie rozumiem jak tak wychwalany model nad którym były ochy i achy, nagle stał sie ble ble....:shock:
Dzsiaj w sklepie "testowałem" jesli tak moge napisać ( zeby kogos nie urazić) model Samsunga LE32S71B oraz LG 32LC3R...i test mój wypadł na korzysc LG....w samsungu czern zdecydowanie wpadała w granat, obraz w porównaniu z LG mniej wyraźisty, widać było na jasnym tle "ziarno"...na 32" LCDkach obraz zalecają oglądać z odległosci okolo 3-3,5 ...uwierzcie mi ze na tym LG..Z 2 metrów wszystko było ok( nie mylić z rewelacja ;))
Po podłaczeniu pod kino domowe HT-TP75 poprzez kabel Euro...przewaga LG zdecydowana...nawet po właczeniu płyty DVD-5 dośc mocno skompresowanej....obraz baaardzo przyzwoity, a z odległosci 3 metróe bardzo dobry....
Nie napisałem tego postu po to by zachwalac ten model , ale zeby może zwracać uwage na marki inne niz dotychczasowi potentaci z tv CRT jak Panasonic, Sony...Bo uwierzcie mi to co zobaczyłem na LG, na głowe bije Panasonica....w tym przedziale cenowym nie ma co uwarzam płacic za markę, a tak byłoby w przypadku LX60...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
tak, sa ochy i achy na korzysc Panasonica, a czemu..., nie porownojcie obrazu z TV , ktore sa sprzedawane w sieciach marketowych, tam zazwyczaj jest podawany sygnal slabe jakosci, odbiorniki sa ustawione neutralnie, wiec oceniane jakosci obrazu mija sie z celem, jesli chcesie wiarygodnej jakosci, to pojdzcie do specjalistycznego salonu audio-video, badz popproscie o prezentacie w domu (zainteresowani wiedza o co chodzi :))
 

Przemcio73

New member
noso napisał:
Witam troche mnie zalamujecie poniewaz jutro mam jechac po ten TV!!! Jesli on jest taki zly to jaka alternatywa jest do 3500 zl ( samsungi odpadaja ze wzgledu na ta obudowe z blyszczacego plastiku) dajcie jakas alternatywe ..... :(
Witam. Ręce opadają;) Jeśli przy wyborze kierujesz się tylko obudową to ja dziękuję bardzo... Bierz tego samsunga a będziesz zadowolony.
pozdrawiam
 

noso

New member
Przemcio73 napisał:
Witam. Ręce opadają;) Jeśli przy wyborze kierujesz się tylko obudową to ja dziękuję bardzo... Bierz tego samsunga a będziesz zadowolony.
pozdrawiam

nie tylko tym , ale pokoj bedzie wygladal jak Swinia w Rajtuzach......:hihi:
 

karasol

New member
jak najlepiej podłączyć tx-32lx60p do kompa ?

Witam. Mam pytanie jak najlepiej podłączyć panasonica TX-32LX60P do komputera z karta graficzną Radeon 9550 ? Czy można podłączyć przez DVI - HDMI ?
 

deoc

New member
karasol napisał:
Witam. Mam pytanie jak najlepiej podłączyć panasonica TX-32LX60P do komputera z karta graficzną Radeon 9550 ? Czy można podłączyć przez DVI - HDMI ?

Jak najbardziej - z tym ze dzwiek musisz wyprowadzic nadal przez glosniki ktore teraz masz podlaczone do kompa (moze do amplitunera)
 

markstan

New member
Prosze pomóc co wybrać LCD Panasonic TX32LE60P czy LG 32LC2R

Panowie eksperci prosze doradzić co kupić LCD Panasonic TX-32LE60P czy LG 32LC2R. Głównym kryterium jest kasa, otóż obydwa TV są aktualnie w tzw. Swiatecznych promocjach za cene ca. 3.000 zł a ja właśnie tylko taką kasą dysponuję. Mam zgryz ponieważ ten Panasonic w opisach technicznych ma wyszczególnione że dysponuje progresywnym skanowaniem a w opisie LG tej funkcji chyba nie ma. Natomiast LG ma funkcje PIP, a Panasonic jej nie ma, pozostałe parametry raczej podobne. No i klops, co tu kupić, a ilość TV w promocjach ograniczona. Bedę wdzieczny za pomoc pozdrawiam wszystkich " maniaków HD TV" email:markstan@interia.pl
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
A Szybszy Sharp 32 SV1 kosztuje 200 zł drożej . I kilka kłopotów masz z głowy.
Z Twoich siegałbym po Panasonica. Ma trochę lepszy obraz - jak dla mnie to podstawowe kryterium jakości.
pozdrawiam
 

noso

New member
Sluchajcie czy w modelu 32lx60p mozna w menu serwisowym czy gdzies indziej sprawdzic ilosc godzin przez ktore pracowal TV?
 

dare.k

New member
dźwięk w TX-32LX60P

Czy nie zwrócilo waszej uwagi zastosowanie dźwięku w tym modelu? Tylko stereo? Jest to jeden z najnowszych modeli panasonica i nie postarali sie o jakis rodzaj przestrzennego dźwieku. hmmm
 
Do góry