Panasonic kończy z plazmami - oficjalne potwierdzenie

pantomima

Banned
A ja chciałem kupić 55vt60 w kwietniu lub w maju 2014 i zaczynam się mocno martwić,że już nie uda mi się kupić tego modelu.:sad:


Jezeli to faktycznie koniec pdp w wydaniu Panasonica to mysle ze bez obaw dostaniesz jeszcze po nowym roku Plazme vt60 , moze nawet vt70 bo cos przeciez jeszcze wypuszcza .
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Dokladnie, wystarczy poczytac, zaglebic sie w temat i stadium rozwoju tej technologii, i wszytsko jest jasne. Ale przeciez zdanie nasze sie nie liczy :D jeden z nich powiedzial ze to ma zalety lcd i wyeliminowano w oledach to co jest wada w lcd :D Jak mniemam nawet nigdy nie czytał o tej technologii tylko uslyszal piate przez dziesiate i teraz rznie tutaj experta :D w uproszczeniu jak to on ujal :D

Kolego hellhammer Ci co wychwalają Oled ponad miare nie mają pojęcia co się z tym dzieje wogóle . Ludzie się czepiają że Panasonic ma powidoki , których praktycznie nie widać i wyeliminowali to zjawisko prawie do zera . Natomiast nie widzieli Oleda na którym powidoki są problemem 100 razy większym od Plazmy . Tam się wypala bardzo szybko logo i to nie w formie duszka białego tylko łądne pełnokolorowe logo i nie ma szans tego pousuwać niczym .Jednym słowem osobiście uważam że oled przejdzie do historii jako prototyp i nic więcej , lub co najwyżej sprzedadzą kilka tysięcy tego po czym zrezygnują z produkcji . Tak skończy żywot Oled . A jak padną plazmy u wszystkich producentów to szybko ludzie za nimi zatęsknią . Ale z drugiej strony kolego na tym forum się wypowiada zdecydowana większość laików co kupiła za namową LCD LED i wypowiadają się jako EXPERCI W BRANŻY :) . Bo wstyd im się przyznać że wywalili kase w błoto i szukają potwierdzenia w innych że błedu nie popełnili . Jak byś poczytał wszystkie moje posty na tym forum , wiedział byś że ja jako jeden z nielicznych , kupuje telewizory po prezentacji we własnym domu , nawet jak się to wiązę z wywalenem kasy za pokaz i nic nie kupienie . Miałem w domu wszystko co najlepsze w kazdej technologii jaka jest i zawsze zostawala plazma , która w bezpośrednim porównaniu łeb w łeb miażdżyła każdy telewizor nawet 2 razy droższy . Więc tylko takie porównanie ma sens , a nie kupno w sklepie i zachwyt jak to śmiga bo nie widział co innego . :) Pozdrawiam
 

marcinkoleksl

New member
kolego, pogon za nowinkami jest dzisiaj fatalna. ja ostatnio najadłem się wstydu w banku, bo chcialem mieć dostęp do konta oszczędnościowego i okazało się, ze na telefon muszę ściągnąć token. gdy powiedziałem panience, ze mam net wyłączony u operatora, bo z tego nie korzystam, panienka o mało z krzesła nie spadła. skończyło się przeniesieniem konta do bardziej przyjaznego banku. oled? to jak wypowiadanie się o kobietach, nie dotykając ich... temat zamknięty. kto widział oleda, proszę o wpis i o podzielenie się wrażeniami

EDYTOWANO PRZEZ ADMINISTRACJĘ
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Radzę nie pisać na PW w sprawie otrzymanych ostrzeżeń w tym temacie. Proszę pisać na temat, jakiekolwiek zwracanie się i używanie epitetów w kierunku innych użytkowników będzie nagradzane, jakiekolwiek nawet najmniejsze prowokacyjne zdania będą nagradzane ostrzeżeniem itd itp.
 

kkdrg

New member
Bez reklam
No cóż technologia LCD i urządzenia mobilne namieszały bardziej niż się wydawało.
Złe w tym wszystkim jest to że zmniejsza się liczba producentów TV a to będzie skutkowało zmniejszeniu konkurencji.
 
Do góry