Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

digitalus

Banned
Wyłączenie owerscanu powoduje ok 4 mm mniejszy obraz niż jest wielkość matrycy. Czy taki pasek na około matrycy nie wypali się ?

Okularki idzie wyrwać na eBay za 2 pary 30 euro dobrze ze pasują
Mam inny model ale caly czas mam wlaczona funkcje 16;9 overscan .Jesli funkcja jest wylaczona , na niektorych programach czarne paski maja 2 cm.Szeczegolnie jest to widoczne na kanalach na ktorych nadawane sa programy zarejestrowane w formacie 4:3 ale sztucznie rozciagane przez stacje do formatu 16:9 np na kanale tvp historia.
 
Ostatnia edycja:

viki0987

Member
Tv ma problem z odtwarzaniem plik w mkv. Wszystko ładnie szybko się ładuje tv zaczyna odtwarzać filmy i na każdym filmie po około 10 min. Obraz zaczyna klatkowac przycinać nie idzie tego oglądać, dodam że dźwięk leci prawidłowo. Jakieś pomysły co jest nie tak? Filmy mkv z napisami.

Druga sprawa czy to normalne że przy jasnym wyświetlaniu np. Koloru białego na ekranie plazma zaczyna bzyczec?
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Z kazdego zrodla jest tak samo? tzn po podlaczeniu pendrive lub dysku twardego do telewizora filmy zacinaja sie?.
Mozesz sprobowac przywrocic ustawienia fabryczne w telewizorze i sprawdzic czy bedzie poprawa.Po przywroceniu ustawien wabrycznych trzeba oczywiscie wybrac w menu dom.
Bardzo czesto po przywroceniu ustawien fabrycznych lepiej dzialaja aplikacje internetowe np tvn player.Tak wynika z postow na forum.
przyklad
http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/103466-vt-30-problem-z-tvn-player-em.html

Z wczesniejszych postow wynika tez ze bzyczenie moze byc glosniejsze w czasie jasniejszych scen.
Osoby ktore maja dobry sluch moga uslyszec bzyczenie w plazmie i lcd.
przyklady w linku.
http://www.hdtv.com.pl/forum/705109-post178.html
cytat
Każda plasma bzyczy, niektórzy maja po prostu gorszy słuch. Miałem plasme Panasonica v10 i także bzyczała, ja słyszałem a moja dziewczyna zupełnie nie i stwierdziła że jestem nienormalny.
 
Ostatnia edycja:

viki0987

Member
Obojętnie czy dysk czy USB to samo zacina się pojawiają się u góry ekranu jakieś szumy i obraz przeskakuje tak jakbym oglądał zdjęcia. Dodam że przez pierwsze kilkanaście minut wszystko działa prawidłowo
 

viki0987

Member
Inne filmy działają wiec coś musi być z tymi co dostalem ale z drugiej strony przez pierwsze kilkanaście minut działały super

np.Video
ID : 1
Format : AVC
Bit rate : 2 552 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 534 pixels
Display aspect ratio : 2.40:1
Frame rate : 23.976 fps
 
Ostatnia edycja:

viki0987

Member
Panowie pomoże mi ktoś rozwiązać ten problem . Problem wystepuje tylko z filmami mkv z napisami w formacie srt. Filmy ściągane z strony filmyhd,net. Na kompie wszystko ładnie chodzi. Podpinam dysk do tv wszystko ładnie sie włącza film ogladam i po jakis 10 min zaczyna sie zacinać zawsze w tym samym momencie. Wygląda to tak jakbym zrobił pauze , do góry ekranu wystepuja szumy kratki itd. nastepnie obraz przeskakuje dodam ze dźwięk leci cały czas prawidłowo.

Dziwne jest to ze przez pierwsze minuty film leci normalnie i nic sie nie dzieje

jakieś pomysly?
 

db86

New member
czas pracy tv

Witam. Panowie jak sprawdzić czas pracy tej plazmy,zastanawiam się nad zakupem ale chciałbym ewentualnie sprawdzić sobie to w sklepie.
 

El Greco

New member
Nie widac na twojej fotce nic, bo mala, ale to nie to.

Chlopak napisal ci jak to sprawdzic, przeciez to proste jak drut, do cholery.

Wchodzisz w Menü i klikasz na jego ostatnia pozycje tj. "pomoc",tam klikasz na przedostatnia "info o systemie", a tam pod "Status 4" odczytaj ilosc goszin po literze "C" i zerze...

Jak mozna ci jeszcze wytlumaczyc:niewiem:
 

El Greco

New member
Na twoim miejscu sprawdzilbym lepiej tv na powidoki, skoro juz ryzykujesz kupujac wystawowy. Przejrzyj panel na jasnej i ciemnej planszy, ale sklep, to nie sa odpowiednie warunki na akie eksperymenty.Zobacz tez w jakim trybie byl wlaczony, konrast, ostrosc &&&
 

db86

New member
Nie widac na twojej fotce nic, bo mala, ale to nie to.

Chlopak napisal ci jak to sprawdzic, przeciez to proste jak drut, do cholery.

Wchodzisz w Menü i klikasz na jego ostatnia pozycje tj. "pomoc",tam klikasz na przedostatnia "info o systemie", a tam pod "Status 4" odczytaj ilosc goszin po literze "C" i zerze...

Jak mozna ci jeszcze wytlumaczyc:niewiem:
Już wiem pomyliłem się ,byłem dziś zobaczyć u mnie w ME ale 50" i sprawdzałem godziny ale miała nalatane 3,5 tyś i 480 uruchomień:D ale nie zauważyłem żadnych defektów na ekranie.
 
Do góry