ONKYO TX-SR805 lub 806 a może 875

Jinxed

New member
Wie ktos moze czy Onkyo 805 w kolorze czarnym jest jeszcze gdzies dostepny i w jakiej cenie ewentualnie bo szukam szukam i znalesc nie moge :|
 

PopaY

New member
Bez reklam
Patrząc na ceny w necie to ta cena 2999zł nie wydaje się aż tak wysoką jak by się mogło zdawać. Do tego można jeszcze ponegocjować. A najlepiej zapytać blackninjy na PW.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytaj blackninja na priw - powinien mieć jeszcze .
Chyba że zaszalejesz z 905 Onkyo bo jest jeszcze w starej cenie:D
 

urad

New member
Czy w 805 mozna regulowac opóźnienie dzwięku?
potrzebuje taki ampli z taką funkcją, gdyż po włączeniu wszystkich ulepszaczy obrazu w moim LCD obraz ma znaczne opóżnienie w stosunku do dźwięku gdy mam podłączony DVD bezpośrednio do ampli.
 
Ostatnia edycja:

irka

New member
805,806 ,875

A może jednak 876.Wiem że cena ale opnie i testy są super.
Sam się zastanawiam nad Yamahą 1900 lub onkyo 876.
Na początku brałem pod uwagę Denka 1909.
hejjj....:confused:
 

urad

New member
PopaY napisał:
Patrząc na ceny w necie to ta cena 2999zł nie wydaje się aż tak wysoką jak by się mogło zdawać. Do tego można jeszcze ponegocjować. A najlepiej zapytać blackninjy na PW.

2999 za czarny, 2799 za srebrny w MM w Markach, niestety nie dało rady wynegocjować niższej ceny... nawet przekonując Pana Kierownika iż zakup będzie za gotówkę ...
 

willow74

New member
805 kable

Witam serdecznie

Mam pytanie o kable glosnikowe. Glosniki to zestaw Kef Kht3005 a amplituner oczywiscie onkyo 805. Bylem zdecydowany kupic 2x2,5 ale pan w sklepie stwierdzil, ze nie potrzeba, a 2x1,5 beda akurat. prosze o podpowiedz.
Dzieki, pozdrawiam.
 

urad

New member
No to ja go nie dostalem :( norma :(

mam jeszcze jedno pytanie, czy podswietlenie gałki (na niebiesko) jest u was równomierne czy też jest tak jak u mnie... jedna dioda u góry przez co dół podswietlenia gałki jest prawie niepodświetlony ? :confused:
 

urad

New member
jakis szok cenowy z 805tkami... jeszcze niedawno były po 2500pln dzis juz są po 3500pln !!! szok , czemu az taki skok cenowy ?
 

bob1969

Member
Bez reklam
To dobra cena. Jak mają nówki na magazynie a nie jakieś demo, to brać, kupować, nawet srebrne. Taniej nie będzie. W EIC-u chyba już nie mają 805.
 
Do góry