Oficjalne ceny detaliczne modeli Philipsa dostępne w marcu w Polsce.

matipol

New member
A czy 47PFL7008 będzie dekodował DTS? Ponawiam prośbę do Kikiego o termin dostępności oraz ewentualnie realną cenę zakupu tego TV :) Z góry wielkie dzięki!
 

matipol

New member
Zauważyłem, że seria 7008 pojawiła się już na stronie Philips Polska, więc w sklepach powinna być lada dzień...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam go już u siebie, nawet porównywałem z plazmą Panasonica vt60 i rzeczywiście kilka rzeczy ma imponujących.
W sprawie ceny jak zawsze napisz na PW - dostaniesz info.
 

matipol

New member
Mam go już u siebie, nawet porównywałem z plazmą Panasonica vt60 i rzeczywiście kilka rzeczy ma imponujących.
W sprawie ceny jak zawsze napisz na PW - dostaniesz info.

Napisałem na PW już wcześniej, ale jak na razie żadnej odpowiedzi nie dostałem. Na wszelki wypadek wysyłam PW jeszcze raz ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
matipol - Wieczorem będę odpisywał.
===========================

Na stronie Philipsa jest pomyłka systemowa. Zaraz będzie poprawiona !!!
 

sixis

New member
Szkoda że nie ma opcji "Kup Teraz"...;-)
Tak to powinny wyglądać normalne ceny,te które są podane na początku to pomyłka:(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tam jest błąd systemowy, ceny się wysypały z innej kategorii. Jutro będą poprawione.
 

icecoldart

New member
Witam, wlasnie kupilem model 47PFL6008k, pozniej takze podziele sie opinią. Jesli ktos zdecyduje sie na zakup z RTV euro wchodzcie przez ceneo, dostaniecie rabat 200zl. W sklepie na polce 4490, na stronie 4190 a po rabacie 3990 :)
 
Do góry