Oficjalne ceny detaliczne modeli Philipsa dostępne w marcu w Polsce.

WojtR

Member
Bez reklam
.... Ja mam już model u siebie więc wiem coś co zapewne Ty wiesz jak zawsze lepiej.


Z niecierpliwością czekam na test i porównanie co jest lepiej w 6008 w stosunku do 6007 i jaki będzie finalny pułap cenowy

mi nadal chodzi po głowie ten TV ... wieszak wisi , kable wystają i czekają i już nie wiem czy szybciej pojawi się na rynku 6008 czy TVN Player ;-) :grin:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
heniumon - widać że dajesz się łapać na lep.
Myśmy porównywali swego czasu 200.000:1 Pioneer i 10.000.000 : 1 LG.
Pioneer był 1000 razy lepszy ale wg Ciebie Lg byłby lepszy bo miał przecież dużo cyferek .....
A papier cierpliwy i przyjmie wszystko.
Sprawdź proszę organoleptycznie zanim zaczniesz oczerniać niesłusznie.
 

ktp

New member
Akurat wniedawno widziałem ten sam film na 5507 i 6007 stojących obok siebie i pamiętam, że się zdziwiłem czemu na 5507 tak skacze przy poziomym ruchu skoro na 6007 jest płyny. Dopiero ostatnio czytając o philipsach na 2013r przeczytałem że seria 5 ma 50 Hz a 6 100 Hz panele. Tak więc wydaje mi się, że jednak ma to znaczenie. Ciekawe gdzie oni piszą jakie tv mają 100Hz a jakie standardowe 50 bo na stronie philipsa tego nie znalazłem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki, gdzie i kiedy ta prezentacja/test byl?
Dlaczego ja sie teraz dowiaduje..
Rewelacja, czapki z glow.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Mam na mysli Targi ON/Off, te Warszawskie. Kiedy sie odbyly z prezentowantym na zdjeciach "testem"?

Na plakacie ze zdjęcia masz date 26.10.2010r. po samych modelach TV widać, że test odbył się jakiś czas temu.

Z tymi Hz w jedną i w drugą strone to czysty marketing. Przy sygnale 1080p/24Hz mimo, że tylko to jest 24Hz też drgań nie uświadczysz. Bardziej to kwestia przeplotu chociaz tzw. nadpłynność łatwo zidentyfikować czy zaobserwować.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Targi były w W-wie jeśli dobrze pamiętam wczesną jesienią 2010 r. W ślepym teście na najlepszy obraz bezkonkurencyjny był Fil. Tam zburzono rowniez mit niedoścignionej czerni plazm.
 

accu

New member
Bez reklam
Targi były w W-wie jeśli dobrze pamiętam wczesną jesienią 2010 r. W ślepym teście na najlepszy obraz bezkonkurencyjny był Fil. Tam zburzono rowniez mit niedoścignionej czerni plazm.

Witam uprzejmie,

Zgadza się . To był model telewizora firmy Philips 46PFL9705H/12.;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Accu bo to najlepszy tv philipsa jaki wyszedl z ktorym praktycznie zadnych problemow nie bylo w porownaniu do tego co dzieje sie teraz... ale podoba mi sie to co Kiki piszesz uwielabiam to , ja na miejscu philipsa wystawilbym ci pomnik za promocje philipsa ( pisze calkiem powaznie) ba mysle ze jakby mieli takich ludzi jak ty u siebie w firmie to philips moze by i lepiej sie sprzedawal...i oczywiscie rewelacja tv wszystko bajka i 50 hz to co z tego wazne ze 1 osoba zauwazyla roznice miedzy powiedzmy 50hz a 100Hz widac reszta powinna sie zglosic do okulisty bo ciezko tego nie zauwazyc majac w domu chocby 100 hz i 50 hz tv... ale takim tokiem rozumowania idac dalej to mysle ze w przyszlym roku wszystkie tv wlacznie z oledami beda 50 hz bo przeciez to zadnej roznicy nie ma miedzy 50 hz a 100 hz....wiec po co wiecej placic... czlowiek cale zycie sie uczy...
Ale racje masz odnosnie cen , ceny na pewno beda nizsze , w tych cenach to nikt nie kupi tych tv czy nie tylko tych, bo panasonic pokazujac cene na europe zach. tez zaszalal... ( oczywiscie mowie o naszym bogatym kraju )...
lolek
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Lolek mylisz Herze i obróbkę obrazu. LCD 50 Hz nie musi smużyć jeśli jest odpowiednio opracowany algorytm obrazu. Przy CRT 50 HZ migotały, co widział niemal każdy w przypadku LCD ten problem już nie występuje. Jeśli w dzisiejszych modelach pojawia się smużenie to niezależnie od tego ile HZ ma panel, odpowiedzialne za taki stan rzeczy może być jedynie wyłączenie funkcji poprawy płynności ruchu. To dlatego w sklepach takie kwiatki wychodzą a po kalibracji różnice są niezauważalne.
Oczywiście opisałem produkty uznanych firm a nie tych z supermarketów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ok Brodacz moze i tak jest jak piszesz ja nie jestem fachowcem od tv i nigdy za takiego sie nie uwazalem ale chodzi o fakt a choc troszke mysle ze ma jednak wplyw 100 hz na lepszy obraz moze nie duzo ale jednak cos ma... z philipsa nikt tego nie potwierdzi bo wiadomo o co chodzi ale jakby nie mialo to znaczenia calkowicie to inne firmy tez by robily tv ze slabszej serii 50 hz a tak nie jest...
lolek
 

robin_23

New member
Hej KIKI.

Witam.
Kiki czy wiesz już kiedy będziesz miał w ofercie 47pfl6008? Chętnie bym kupił, mam tylko nadzieję że poprawili dwie istotne dla mnie sprawy, mianowicie: 1. lepsza płynność menu, 2. odtwarzanie dźwięku DTS - oczywiście nic przy tym nie psując.
 
Do góry