Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

olesz

New member
Nie twórz na paluchu żadnych katalogów. Najprościej to skopiuj plik, który ściągnąłeś na pendriva i kliknij go dwa razy. Nic nie zmieniaj po pokazaniu się okienka, kliknij ok. Po wypakowaniu włóż pena do usb w tv, potem aktualizacja i tutaj dostaniesz zapytanie o aktualizację z usb. Dajesz ok i już.
 
Właśnie tak zrobiłem i gdy naciskam akt.teraz pisze że nie mam nowych aktualizacji,żadnego pytania o aktualizacje z pendriva?
CO ROBIĘ NIE TAK?
 
Ostatnia edycja:

olesz

New member
Napisałeś "stworzyłem katalog na pendrivie o nazwie 1116 w nim podkatalog image i tam rozpakowałem" Wszystko co musisz zrobić to wypakować pliki na pendriva nie tworząc żadnych folderów.
 
Ale jesteś w stanie zrozumieć,że ja nie mam do wyboru pamięci usb tak jak na obrazku po prawej od dołu?
Robie tak samo jak jest napisane.

Podłączam pendriva,naciskam exit/return i wchodzę do menu-pomoc techn.-aktualizacja oprogramowania i mam takie coś -

l0h7.jpg

tvfj.jpg


Gdy wciskam akt.teraz to pisze,że nie ma nowych aktualizacji.
 
Ostatnia edycja:

olesz

New member
To coś nie tak z plikami na paluchu. Spróbuj jeszcze raz. Skopiuj plik na palucha, kliknij go dwa razy, poczekaj chwilkę i na instal. Musi ruszyć.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ściągasz soft ze strony rozpakowujesz na pendrive tak żeby był katalog z nr softu w nim folder image a w nim plik upgrade

odpalasz TV wkładasz pena do usb czekasz chwilę dajesz pomoc aktualizacja aktualizuj teraz
 

Buch87

New member
A ja mam takie trochę głupie pytanie. Mam dekoder CP (Sagemcom). Chciałem się dowiedzieć czy port HDMI, który wybieram ma jakiekolwiek znaczenie? Mam obecnie ten dekoder podpięty pod HDMI4. Chodzi mi o jakość obrazu. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 
U was też tak smuży tv przy jakiejś szybszej akcji?
Jeżeli tego nie zauważyliście to polecam tv podłączyć do pc i włączyć sobie paint-narysować czarny kwadrat,zaznaczyć go i poruszać nim po białym polu - wtedy możecie zauważyć smużenie.
Jakie będą najlepsze ustawienia,aby zmniejszyć to smużenie?
 

dzik86

New member
Zamawialiście może tv z neonetu, może dostarczają z lipnymi matrycami :d ?

Teraz mają jakąś promocje +2lata gw., a ja już się tak napaliłem, że dziś chce zamówić.
 
Ostatnia edycja:

oziek

New member
Witam,

mam pytanie trochę nie na temat. Przeczytałem już masę postów i chce kupić sobie ue55f6500. Problem w tym, że muszę go kupić przez jakiś sklep internetowy wraz z dowozem do domu. Mam pewne obawy jak kurier będzie go transportował. Mieliście już kiedyś jakiś przypadki źle transportowanego TV przez kuriera ?
Pytam bo kiedyś widziałem jak jeden kurier otwierał przede mną drzwi swojego auta i na pace widziałem biednego samsunga przy ścianie a koło niego przyciśnięte inne paczki , opony itp.

dzięki za odpowiedź
 

logan_x

New member
Zamawialiście może tv z neonetu, może dostarczają z lipnymi matrycami :d ?

Teraz mają jakąś promocje +2lata gw., a ja już się tak napaliłem, że dziś chce zamówić.

W neo24.pl kosztuje tylko samo, a można za 8 lub 15 złotych wykupić możliwość zwrotu i dodatkowe ubezpieczanie transportu.

neo24 i neonet to ta sama firma, wiec promocja na 4 lata gwarancji tez jest.
 

dzik86

New member
Witam,

mam pytanie trochę nie na temat. Przeczytałem już masę postów i chce kupić sobie ue55f6500. Problem w tym, że muszę go kupić przez jakiś sklep internetowy wraz z dowozem do domu. Mam pewne obawy jak kurier będzie go transportował. Mieliście już kiedyś jakiś przypadki źle transportowanego TV przez kuriera ?
Pytam bo kiedyś widziałem jak jeden kurier otwierał przede mną drzwi swojego auta i na pace widziałem biednego samsunga przy ścianie a koło niego przyciśnięte inne paczki , opony itp.

dzięki za odpowiedź

Chyba nigdy nic nie kupowałeś kurierem
Zwykle kurierzy jak przewożą tv to raczej uważają aby nic się nie stało, ale zawsze warto przy nim sprawdzić czy wszystko jest ok, ew. można się dogadać, że w przypadku gdyby nie zadział to niech podjedzie i wypiszecie protokół szkody.

ps.
Bardziej chodzi mi o to czy jak ktoś kupował to jakie matryce dostawał.
 
Ostatnia edycja:

krzys1216

New member
Koledzy. Czaję się na ten telewizor. Mam do wyboru philips 47pfl6007k za 2900zł lub 46F6500 za 3099zł Generalnie poczytałem sporo o tych telewizorach i im więcej przeczytam tym dalej w las. Jest ktoś wstanie tak na chłopski rozum polecić których z tych ?
 

Drako

New member
Witam .Interesuje mnie ten samsung tylko50" >mogę go mieć za 3999zł.Jak wyglada sprawa z input lagiem? Może za tą wotę lepiej wziąć sony w685 ? Tv bedzie słuzył głównie do ps3 i ps4 ,filmy z PC i weeb.tv .Priorytet to konsole.Proszę o radę :)
 
Do góry