Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam

Zdjęcia moich chmur na podświetleniu 16 i jasności 60. Jakie macie te wartości? Poniżej jest już dla mnie za ciemno.
Następna rzecz. Możecie sprawdzić na tych zdjęciach czy u was też kolory zlewają się w jeden? Na środku i po bokach w ogóle nie widać granic w odcieniach, dopiero zjechanie z parametrem KOLOR na 20 daje jakiś tam zarys ale po bokach i tak nic nie widać a kolory wyblakłe. Zdjęcia można znaleźć w google jako "obrazy testowe komputer świat". Kurcze czy naprawdę trafiłem w taką felerną sztukę czy te typy tak mają i nic już się z tym nie da zrobić. Wiem, że można skalibrować tv ale jest to mój już trzeci tv w tym roku i trochę tam pojęcie mam o ustawianiu. TDX móglbyś zrobić zdjęcie tych kolorków na F6500? Może ten model zakupie (w sumie miałem kupić 46F6500 ale nie mieli na stanie w Saturnie a zależało mi na odbiorze osobistm z możliwością zwrotu TV).

Znam tę stronę.


Robisz ustawienia z jpg z usb czy podpinasz z PC?

Mój clouding wygląda tak
[YOUTUBE]leNyh2JpM6E[/YOUTUBE]



A tu masz F6770
[YOUTUBE]LgGfwbQnQcM[/YOUTUBE]
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Ping nawet powyżej 1000 się zdaża.Źródło sygnału to dekoder hd 5000 cp,internet neostrada 10mb połączony do tv za pomocą kabla.

Jak przez hdmi to telegazete odpalasz na dekoderze a nie na tv :)
A zainstalowales wczorajsza aktualizacje przegladarki ze smart huba?

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

mariogsxf

New member
Robisz ustawienia z jpg z usb czy podpinasz z PC?

Mój clouding wygląda tak
Podpinam pod USB bo głównie oglądam wszystko z USB. Moje zdjęcie jest z ISO100 a wygląda jak u Ciebie na ISO800. Jeśli chodzi o jakość obrazu to ta plazma wcześniejsza zrobiła złą robotę bo teraz widzę przepaść w obrazie w stosunku do LEDa. Niestety w plazmie przeszkadzało mi jeszcze delikatne migotanie na jasnych statycznych obrazach. Poczekam jeszcze na jakieś odpowiedzi z tymi kwadracikami kolorowymi czy da się to ustawić inaczej czy szkoda czasu. Może ktoś sprawdzi...
 

tdx

New member
Bez reklam
No to powiem Ci że akuratnie ze zdjęć nic nie ustawisz było to już wałkowane nie raz.
Spróbuj to samo przez HDMI z PC to zobaczysz różnice :D
 

zorro128

New member
Jak przez hdmi to telegazete odpalasz na dekoderze a nie na tv :)
A zainstalowales wczorajsza aktualizacje przegladarki ze smart huba?

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12

tdx dzięki za zainteresowanie.co znaczy że telegazete odpalam na dekoderze...(jestem trochę zielony:D)Aktualizacja oprogramowania 1112
 

tdx

New member
Bez reklam
zobacz w swoim dekoderze czy masz funkcje telegazety. << ale chyba HD5000 nie było możliwości opalenia telegazety po hdmi
ściągnij 1116 ze strony samsunga i będzie działać dobrze
 
Ostatnia edycja:

paparobert

New member
Witam włosy można sobie wyrwać z głowy. Podłączyłem moduł CAM a teraz próbuje importować spersonalizowaną listę kanałów tylko nie mogę znaleźć takiej funkcji w tym tv. POMOŻECIE ?
 

prezy

New member
Bez reklam
Z USB powinien samy wykryc. Jeżeli nie to Menu Ekranowe>>Nadawanie>>lista kanałow >> import/eksport.

Jeżeli można spytać: Co to za moduł CAM i kto jest operatorem?
 

jacenty54

New member
f6400 obraz

od miesiąca mam telewizor f6400 i nie podoba mi się obraz ani standartd ani film prosiłbym o podanie mi ustawienia tych dwóch trybów sam próbowałem i za każdym razem wychodzi coraz gorzej będę zobowiązany
 

paparobert

New member
jest bezpośrednio na nośniku, co się nie zgadza to model mój to 6640 ale przecież to te same softy co w tytule tematu. Mógłbyś sprawdzić dokładną scieszke jak jest u Ciebie. W nadawaniu >> liście kanałów nie ma nic export/import
 

prezy

New member
Bez reklam
Spróbuj tak:
Menu ekranowe>>Nadawanie>>Ustawienia kanałów>>Transfer listy kanałów>>Importuj z urządzenia USB/Eksportuj na urządzenie USB
 
Do góry