Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

ok to mi wystarczy, nic wiecej na dekoderze moi rodzice nie robią oprocz wlaczania go, przelaczania kanalow a glosniej/ciszej robia za pomoca pilota od tv. Dzieki za info
 

ggrzegorzz

New member
Znalazł ktoś rozwiązanie na to pikanie przy wyłączonym tv? wiem, że nie jestem sam bo pisało kilka osób na pw w tej sprawie... Automatyczna akt. wyłączona tak jak pisał "TDX".
 

szarlejak

New member
Aston 2.26

Wbre temu co czytałem tu na forum na moim tv nie wykrywa Astona 2.26, w menu nie podświetla mi common interface. Niby murga na zielona, więc zasilanie jest. Nie wiem co dalej. Kupiłem drugą nową kartę ale znowu to samo. Samsung się wypina, że tylko "kompatybilne" działają. Jakieś rady?
Wszystko na pewno dobrze podłączone. Kanały do nc+ wyszukane.
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie ale temat ogólnie był generalnie "śliski"
Pamiętam że moduł w moim starym samsungu przestał na chwile działać po zmienię softu na nowszy i po kolejnym upgrade wszystko śmigało jak powinno....
 

chudy007

New member
przykra sprawa, szkoda mi 600-700 zł :/ dla mnie to zbyt duża kwota, czytałem dużo na forum, ludzie mają problemy z samsung+aston 2.26 ,że trzeba pare razy wyjmować kartę ,aby zatrybiło i takie tam
 

ander8

New member
Koledzy oorientujecie sie moze czy podlaczajac do 55F6500 ori kamerke samsunga bede miec mozliwosc sterowania gestami? Dodam ze w menu telewizora w zakladce smart tv mam tam ta opcje wlaczona.
 

ander8

New member
Dzieki tdx. U mnie ta opcja była właczona akurat jak kupiłem tv.Czyli gesty po podpieciu kamerki samsunga beda na 100% działać?
 

labach07

New member
Witam
Jestem tu nowy i witam wszystkich userów tego forum. Mam dziwny problem z 55f6670, co jakiś czas wyskakuje okienko, że nastąpi wyłaczenie TV (taki komunikat w lewym dolnym rogu ), włącza się odliczanie w sekundach -mogę przerwać to wciskając OK. Mozna to jakoś wyłączyć ? TV jest podłączony via hdmi do tunera sat i zaczyna mnie to irytować, że oglądając film lub mecz wyskakuje telewizor chce się wyłaczyć
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak masz ustawiony aromatyczny czas ochrony domyślnie na 2h jak nie używasz pilota to pojawia się ten komunikat wystarczy zwiększyć czas lub całkowicie tą funkcję wyłączyć
 
Do góry