Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
Radzi sobie z TAB i SBS, pamiętaj jednak że max rozdzielczość filmu może być 1920x1080, efekty będą raczej takie same, choć większość filmów jest raczej w SBS

3d_format.gif
 

bigmar

New member
Męczę się z pobraniem wielkości tv.
Waham się między 46 a 55 cali. Odległość max 2,70m.
Niby 55 fajne, ale obawiam się że oglądając filmy z napisami to będę głową obrażał, a grając na ps3 nie ogarnę całej akcji. Już z miarą po sklepach chodzę,sprawdzam patrze i głupieję coraz bardziej czy 46 nie będzie optymalne.
 

tdx

New member
Bez reklam
To jest bardzo indywidualna kwestia ja gram na 46 z 1 m i jest ok ale najlepiej wziasc pena z filmem i gameplay z gry odpalic w sklepe z takuej odleglosci jaka podajesz i zobaczyc na wlasne oczy

Wysłane z mojego GT-I9100
 

Ivanez

New member
Przecież masz jeszcze 50tke ja się właśnie na nią zasadzam. Chociaż to tylko 4 cale więcej od 46 to jednak prawie 1000 więcej i też się łamie :-(

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
 

SDman

Banned
Powiedzcie czym różni się poprzednia seria ES od F?
Widzę że można dostać ES 7000 w przyzwoitej cenie.

Witam,
różnic na korzyść F będzie sporo:
- nowszy smart TV -przy ES trzeba dokupić Evo (kasa dodatkowa)
- nowsza matryca inna technologicznie (ponoć lepsza)
- paleta kolorów lepsza oraz kontrast i głębia czerni.
- szybsze procesory
- odrobinę lepszy dźwięk
- dwa tunery w tym DVB-S2
- dłużej utrzymywany support softu.

Ogólnie warto -chyba że różnica w cenie idzie w tysiące.

Pozdr.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Jest jakas szansa dogrania Ipli do tego tv?.idzie sie zalogować na PC do swojego konta Samsung i pobrac na tv? Do wyboru w tv sa tylko Austria,i Niemcy .Macie jakieś pomysły ?
 

RafMat

New member
Witam,
różnic na korzyść F będzie sporo:
- nowszy smart TV -przy ES trzeba dokupić Evo (kasa dodatkowa)
- nowsza matryca inna technologicznie (ponoć lepsza)
- paleta kolorów lepsza oraz kontrast i głębia czerni.
- szybsze procesory
- odrobinę lepszy dźwięk
- dwa tunery w tym DVB-S2
- dłużej utrzymywany support softu.

Ogólnie warto -chyba że różnica w cenie idzie w tysiące.

Cześć. Nie, nie zupełnie jest tak jak piszesz i zależy jakie modele ze sobą porównujesz. Es8000 a F 8000 mają taką samą matryce, chcąc mieć taki sam procesor 4 rdzeniwy lepszą grafikę, poprawione algorytmy wiecej pamięci RAM i ulepszony smart hub musisz już dokupić do Es przystawkę evo kit o której chodzą legendy.Bo jeszcze nikt w praktyce z niej nie korzystał. A za rok,tak jak w tym roku modele Es pójdzie w od stawkę seria F i bzdury piszą ci co wierzą w dłuższą pomoc softową jak i serwisową. Tak miało być przy modelach z tamtego roku jak i wcześniej. Ogólnie tak jak każda firma obiecuje a potem ma to gdzieś.Jak na razie aktualizacje do Es jeszcze wychodzą i tak ma być przez 5 lat.



Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

SDman

Banned
chcąc mieć taki sam procesor 4 rdzeniwy lepszą grafikę, poprawione algorytmy wiecej pamięci RAM i ulepszony smart hub musisz już dokupić do Es przystawkę evo kit o której chodzą legendy.Bo jeszcze nikt w praktyce z niej nie korzystał. A za rok,tak jak w tym roku modele Es pójdzie w od stawkę seria F i bzdury piszą ci co wierzą w dłuższą pomoc softową jak i serwisową. Tak miało być przy modelach z tamtego roku jak i wcześniej. Ogólnie tak jak każda firma obiecuje a potem ma to gdzieś.Jak na razie aktualizacje do Es jeszcze wychodzą i tak ma być przez 5 lat.

Czytaj ze zrozumieniem bo wydaje mi się, że trochę przekręciłeś mój wpis.
SERIA "F" JEST LEPSZYM WYBOREM -ZAKUPEM - myślę, ze teraz wszystko jasne.

Pozdr.
 

RafMat

New member
Czytaj ze zrozumieniem bo wydaje mi się, że trochę przekręciłeś mój wpis.
SERIA "F" JEST LEPSZYM WYBOREM -ZAKUPEM - myślę, ze teraz wszystko jasne.

Pozdr.

A CZY TY CZYTASZ CO JA NAPISAŁEM. Nie napisałem ze F jest gorszy tylko że różnice jakie Ty napisałeś nie przedstawiają prawdy. Jak bym mógł to na dzień dzisiejszy kupił bym serię "G" ta na pewno ma dłuższe wsparcie i lepszą matryce :) popraw się. ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Wszystko kwestią jest tego co potrzebujemy niezaprzeczalnie ES7000 to matryca 200Hz.
I teraz jeśli komuś bardziej zależy na jakości obrazu to faktycznie może ES być fajną opcją w stosunku np do F6500 (choć chyba w tym momencie już ciężko znaleźć świeże ESy)
Jeśli zaś komuś zależy też na wszystkich dodatkach to lepiej wybrać świeższy model

Ja kilka miesięcy temu zamieniłem D7000 na F6500 i jest to dla mnie zmiana na plus...
 
Do góry