Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
F6500 jest lepszy - równiejsze podświetlenie, mniejszy clouding matryca nie jest ultra clear panel i nie daje takich odbić jak C7000
 

cureman

Active member
Bez reklam
Kolega mnie tu cały czas pyta.A jak wyglada sprawa z grami czyli granie na konsolach ,PC,chodzi mi o lagi .Jak kontrast ,czerń itd.Dziekuje za pomoc .
 

tdx

New member
Bez reklam
Gra mi się dobrze na PS3 i PC (śmigałki, arcade, mordobicia ;)) beż potrzeby włączanie trybu gra.
TV równie podświetlony dobra czerń za dnia jak i w nocy :)






a tu masz filmiki
TDX - YouTube
 

cureman

Active member
Bez reklam
Dzieki za pomoc ! Jutro kolega jedzie do sklepu .Jeszcże jedno pytanie jakie sa polskie programy internetowe ipla TVN player ?
 

moonalisa80

New member
Nie wiem czy mój poprzedni post został dodany, bo jak przełączam strony to wskakuje mi inny temat. Bynajmniej problem z HD3000 rozwiązany, zamieniłam kabel HDMI na Alphard i jest OK. Ciekawe ten nie działający na 2 TV i PS3 gra ok. Może samsung ma te wyjścia HDMI o mniejszej mocy ? i musi być dobry kabel, w instrukcji piszą że grubość min. 14mm.
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie wiem czy mój poprzedni post został dodany, bo jak przełączam strony to wskakuje mi inny temat. Bynajmniej problem z HD3000 rozwiązany, zamieniłam kabel HDMI na Alphard i jest OK. Ciekawe ten nie działający na 2 TV i PS3 gra ok. Może samsung ma te wyjścia HDMI o mniejszej mocy ? i musi być dobry kabel, w instrukcji piszą że grubość min. 14mm.

Czasami tak jest że kabel nie gra dobrze z jakimś konkretnym urządzeniem a z innym już jest OK. Grubość kabla nie ma znaczenia. Najważniejsze że już jest ok :)
 

Michalolsz

New member
Witam.
Panowie 2 pytanka być może nawet banalne :)
- Czy obojętnie pod który port HDMI podłączamy PS3 czy jest do tego jakiś konkretny ??
- Przy ustawieniach w menu, przy aplikacjach i przy próbie dodania w PS3 pilota TOUCH SMART prosi mnie tv o kod 4 cyfrowy PIN - gdzie on jest umieszczony, jest jakaś dodatkowa karta z tą informacją ???
 

Michalolsz

New member
Dziękuje za odpowiedź :)
Powiedzcie mi jeszcze jak przypisać pod złącze PS3 bo mam tylko zwykły odtwarzacz BLURAY SONY albo kino domowe SONY a nawet XBOX jest na liście ???
 

tdx

New member
Bez reklam
Dziękuje za odpowiedź :)
Powiedzcie mi jeszcze jak przypisać pod złącze PS3 bo mam tylko zwykły odtwarzacz BLURAY SONY albo kino domowe SONY a nawet XBOX jest na liście ???

Ja zrodlo pc i ps3 zostawil w spokoju bo nie znieniasz tylko nazwy ale tez zmieniaja sie mozliwosci edycji ustawien.
Jak ktos ustawi sobie zrodlo pc dvi to czesc opcji w menu obraz calkowicie zostake wylaczona

Wysłane z mojego GT-I9100
 

tdx

New member
Bez reklam
Sterowanie np dekoderami kablowymi typu vectra multimedia lub innymi zewnetrznymi.

Wysłane z mojego GT-I9100
 

ADRI4N

New member
Mylę się czy pomimo tego, że TV posiada dwa tunery, dvb-s i dvb-t to można korzystać tylko z jednego? Skorzystanie z drugiego wiąże się z przełączeniem sygnału w opcjach i wyszukaniem listy kanałów na nowo (z zastąpieniem poprzedniej listy)?
 

ak123

New member
W jaki sposób ustawić S Recomendation na tym tv gdy jest podpięta karta z kablówki pod TV przez moduł CAM ? Wpisanie kodu pocztowego nic nie daje i nie da się włączyć S Recomendation!

W opcjach ustawienia kanałów kraj (obszar) / Smart TV są tylko 3 kraje do wyboru: Niemcy/Austria/Szwajcaria.
Pomoc Samsunga stwierdziła, ze mój TV Model code: UE40F6500SSXZG to TV na rynek DE/AT/CH
i że to wina kablówki.
Ciekawe bo TV kupiony w Polsce w polskim sklepie internetowym. Zmieniałem region na Polskę wg poradnika "Zmiana regionu SMART HUB w serii F Samsunga" nic nie daje nadal brak Warto obejrzeć.Oczywiście kablówka odsyła do Samsunga i tak się koło zamyka.
 
Do góry