Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

TV3D

New member
Bez reklam
Pod jakim względem jest lepszy 6770 oprócz 600Hz, designu z oraz MD? To jest 700 zł różnicy między tymi modelami

Jutro po niego jadę :)) Testowałem dzisiaj tv w MM i byłem zachwycony jakością ;)

Lepiej przed zakupem F6500 sprawdż sobie matrycę oraz cluding;)
 

Bebol

New member
Lepiej przed zakupem F6500 sprawdż sobie matrycę oraz cluding;)

Z tego co pamiętam, to TDX pisał, że właśnie na F6770 jest bardziej widoczny clouding niz na F6500, a poza tym pisał również, że różnicy w obrazie za bardzo nie widać, więc wydaje mi się, że akurat dobrze zrobił kupując F6500. Ja tylko na jego miejscu kupiłbym go z 4 letnią gwarancją, ale co kto woli :)
 

adgjm

Member
TDX jeśli mógłbym Ciebie prosić o sprawdzenie jak jest u Ciecie na ps3 jeśli masz konsole podłączoną przez hdmi.Wybierając ustawienia dźwięku - hdmi - automatycznie co się wtedy pojawia,jakie ustawienia.
Dziękuję za dotychczasowe porady.
 

Jann

New member
Z tego co pamiętam, to TDX pisał, że właśnie na F6770 jest bardziej widoczny clouding niz na F6500, a poza tym pisał również, że różnicy w obrazie za bardzo nie widać, więc wydaje mi się, że akurat dobrze zrobił kupując F6500. Ja tylko na jego miejscu kupiłbym go z 4 letnią gwarancją, ale co kto woli :)

Dokładnie :) po przeczytaniu całego wątku również to zapamiętałem :) matrycę sprawdzę na spokojnie w domu . Mam 10 dni na zwrot.
 

ptaszeczek

New member
Mam pytanie 3 metry nie zamało na 46 cali. Do Sportu i bajek co z tych 3
Samsung 46F6500 - 2830 PLN
Sony 42w05 - 3000 PLN
Panasonic 42ST60- 2600 PLN

Zależy mi na ostrym, płynnym obrazie przesiadka z 32 LCD
 

levvy

New member
Dodam, że właśnie wymieniłem baterie wiec opcja słabego zasilania nie wchodzi w grę

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

mkbd2

New member
Panowie jest jakaś inna możliwosć sprawdzenia matrycy bez wchodzenia w menu serwisowe. Na na klejce z tyłu mam version no 02.
 

tdx

New member
Bez reklam
Rozkrecic tv i zobaczyc na naklejce kto jest producentem matrycy

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

mkbd2

New member
dzieki za info. móglbyś wrzucić w faq o 6500 jakieś ciekawe ustawienia albo załoźyc nowy temat bo w tym wątku jest tyle postów źe wychwycenie czegoś wymaga czytania set postów
 
Do góry