Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Bebol

New member
A ja zdecydowałem się na zakup w neonet z 4 letnią gwarancją. Wolę dołożyć 100zł i mieć dłuższą gwarancję. Dzisiaj jest nowa gazetka i raty 12x0%. W gazetce nie jest jasno napisane, które produkty są objęte ratami ale sklep mam "pod nosem", więc za jakieś 2 godziny będę wszystko wiedział. Jeśli będzie na stanie to powinienem dzisiaj mieć nowy, większy tv w domu :). Mam tylko nadzieje, że telewizory na 20014 rok nie będą miały jakiegoś bajeru i nie będę żałował zakupu :).

Ja też przykładam dużą wagę do gwarancji, teraz sprzęty robią coraz słabsze, i wolę mieć 4 lata spokoju praktycznie za tę samą kasę. Chciałem kupić Soniaka W8 z 5 letnią gwarancją, ale trafił się Szajsung z 4 letnią gwarancją i tym sposobem 900zł zostało w kieszeni :p Poki co jestem zadowolony, zobaczymy jak długo :)
 

rufix

New member
też kupiłem 46F6500 ze względu na 4 letnią gwarancję, ale musiałem czekać kilka dni bo ponoćmieli jakieś lipne kody, dzisiaj sobie wydrukowałem gwarancje, mam nadzieje że się nie przyda,
przeleciałem całe menu i gdzie się sprawdza częstotliwość odświerzania?
 

Bebol

New member
też kupiłem 46F6500 ze względu na 4 letnią gwarancję, ale musiałem czekać kilka dni bo ponoćmieli jakieś lipne kody, dzisiaj sobie wydrukowałem gwarancje, mam nadzieje że się nie przyda,
przeleciałem całe menu i gdzie się sprawdza częstotliwość odświerzania?

Ja na kody czekałem ok. miesiąca, przesłali mailem, później tylko formularz na stronie Samsunga i 4 lata gwarancji gotowe.

A po co ci ta częstotliwość? Matrycę masz 100Hz.
 

Bebol

New member
TDX wymyślileś coś jeszcze z tymi moimi czarnymi pasami?? W menu dekodera nic specjalnie nie znalazłem, chyba że w zakładce instalacja, ale tam trzeba PIN:) którego nie pamiętam..
 

tdx

New member
Bez reklam
Zażyj do instrukcji w pdf jak nie chce Ci się szukać papierowej :) pin znając życie to 0000 ;D
 

Bebol

New member
Zażyj do instrukcji w pdf jak nie chce Ci się szukać papierowej :) pin znając życie to 0000 ;D

W zakładce instalacja w dekoderze, miałem ustawione 4/3 teraz ustawiłem 16/9 innej opcji nie było. W Tv ma być też "16/9" czy zmienić na "dopasowane do ekranu" ("automatyczne mam nieaktywne")?. Jak będzie lepiej??.

Jeśli chciałbym kupić dłuższy kabel zasilający, to wystarczy zwykły 2 pinowy tak?? Nie musi być jakiś specjalny czy coś?
 
Ostatnia edycja:

przeeemek

New member
Z ratami 0% w neonet jest wielka ściema. Okazało się, że z CAŁEJ gazetki tylko jeden produkt jest objęty promocją! Jakiś laptop z pierwszej strony. Żenada

Skoro po przedłużoną gwarancję trzeba pisać do samsunga to mogli zrobić to dla wszystkich zakupionych telewizorów :). Nieraz była taka promocja w Sony i Panasonicu.

Teraz do zakupu Samsung daje kod do IPLEX na 200 filmów do pobrania.
 

dzudzu9

New member
Jann napisał:
Pozwolili Ci podłączyć telewizor do prądu? Ja otrzymałem informację , że mogę tylko go sprawdzić pod względem uszkodzeń mechanicznych :-( ewentualnie mogę go zwrócić do 10 dni...

Dostarczył mi go kurier. Na szybko jedynie rzuciłem okiem czy karton cały. Jeszcze przed pracą zdążyłem go wyjąć z kartonu i zawiesić na ścianę, ale nie chciałem włączać z racji, iż trochę pobył na zimnie. Testowałem go przez parę dni (codziennie po pół godzinki, więcej czasu niestety nie miałem) i nie znalazłem nic do czego mógłbym się przyczepić.
Jest 10 dni na zgłoszenie zwrotu, więc nie ma się co przejmować, tylko podejść do tematu na spokojnie.
 

doubleube

New member
czy u Was tez ten iplex.pl tak chodzi, ze nie chodzi?
co za zmula
wczoraj dostalem kod i chyba z godzine wpisywalem login, haslo i ten kod
wogole brak reakcji na naciskane klawisze w pilocie, tzn reakcja po 10 sekundach na kazdy wpisywany znak (czywiscie dioda w telewizorze reaguje jak nalezy)

tez tak macie?
 

kajfux

New member
Ja mam pytanie do kolegi tdx'a,
co prawda posiadam f6400 ale pewnie player jest w obu taki sam, a moje pytanie dotyczy tego czy da się jakoś ustawić, tak jak to jest w większości playerów żeby po włączeniu filmu można było wybrać czy ma być wznowiony czy iść od początku?

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 

ptaszeczek

New member
Witam już się prawie zdecydowałem na plasme 42st60, ale przez przypadek zobaczyłem Samsunga 46F6500. Gabarytowo podobnie a wielkość kilka cali więcej ...nie miał być Samsung ale może ... sygnał mam z nc+ głównie będzie do Sportu i Bajek ..zależy mi na płynnym i o ostrym obrazie wszystkie inne dodatki przy okazji...dodatkowo jest 4 lata gwarancji wg. neonet może to dobry wybór.. jak z płynnością?
 

TV3D

New member
Bez reklam
. Zadowolony z niego jesteś? Czytałem, że jest trochę z nim problemów ale idealnego TV nie znajdzie człowiek :)

Tdx go chwalił więc w sumie dlatego go też wziąłem i nie dopłacałem do 6770.

Mam już ustaloną datę odbioru na środę po 17 :D

Moim zdaniem żle zrobiłeś ! ,że nie dopłaciłeś do F6770:)
Teraz jeśli miałbym kupować szajsunga to byłby to 46F6770

Witam już się prawie zdecydowałem na plasme 42st60, ale przez przypadek zobaczyłem Samsunga 46F6500.


Jeśli zależy Ci na jakości obrazu to Panas 42St60 to bdobry wybór;-)
 
Ostatnia edycja:

Jann

New member
Pod jakim względem jest lepszy 6770 oprócz 600Hz, designu z oraz MD? To jest 700 zł różnicy między tymi modelami i nawet jak będzie trochę gorszy obraz to nie będzie mi to przeszkadzać, gdyż nie będę miał porównania... Cena w euro to 3500 zł tego modelu. Dla mnie jest to za duża suma jak na TV. Nie dysponuję, aż taką gotówką.

Jutro po niego jadę :)) Testowałem dzisiaj tv w MM i byłem zachwycony jakością ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry