Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Bebol

New member
Stało się... zakupiłem 46f6500 z morele.net za 2860 zł :) Mam nadzieję, że przesiadka z 40c650 będzie pozytywna.

W czwartek będzie do odbioru. Gdzieś czytałem, że kombinują z ilością okularów - dodają jedną parę i chcą udzielać rabaty. Prawda to ?;> Kupował ktoś w morele?

Gratuluje zakupu!. Widze jednak, że wolałeś zaoszczędzić ok. 100zł i kupić bez 4 letniej gwarancji, mam nadzieję, że nie będziesz żałował po 2 latach :)

PS. Jeśłi już zależało Ci na cenie, to trzeba było kupić w Neo24 tam jest za niecałe 2840, bo dostawa jest gratis:) Byłoby na skromne "opicie" zakupu :p
 

adgjm

Member
Ja kupiłem w Morele i były dwie pary okularów.
Co do mojego problemu z ps3 po wgraniu najnowszego softu nadal brak dźwięku DD i DTS.

Wysłane z mojego HTC Desire przy użyciu Tapatalka
 

Jann

New member
Bebol dziękii, od wczoraj już spać nie mogę :D

Postanowiłem kupić w morele z 2letnią gwarancją, gdyż mam ten sklep w Krakowie. Przed zakupem wyciągnę go z pudła i będę dokładnie sprawdzał :) Materiały na usb już mam;)

Niestety neonet nie ma punktu w Krakowie, a po drugie mam duże zaufanie do morele. Odkąd pamiętam zamawiam tam towar i nigdy nie miałem problemów. Jak go odbiorę to na pewno coś o nim napiszę :)
 

Bebol

New member
Bebol dziękii, od wczoraj już spać nie mogę :D

Postanowiłem kupić w morele z 2letnią gwarancją, gdyż mam ten sklep w Krakowie. Przed zakupem wyciągnę go z pudła i będę dokładnie sprawdzał :) Materiały na usb już mam;)

Niestety neonet nie ma punktu w Krakowie, a po drugie mam duże zaufanie do morele. Odkąd pamiętam zamawiam tam towar i nigdy nie miałem problemów. Jak go odbiorę to na pewno coś o nim napiszę :)

Mam nadzieje, że TV spełni twoje oczekiwania, i będzie Ci długo służył :) Sprawdź wszystko sobie na spokojnie, żeby nie było, a później ciesz się telewizorkiem! Ja z kolei swojego Szajsunga i sporo innych rzeczy kupowałem w Neo24 i odpukać też wszystko było okej.

W kartonie miałem 2 pary okularów i tyle chyba powinno być.
 
Wie ktoś może czemu przesuwa mi dźwięk do przodu w filmach po wybraniu 2 ścieżki dzwiękowej z pendriva?
Czasami pomagało ponowne włączenie filmu,a czasami pomaga przesunięcie filmu od nowa.Co jest!
Na komputerze jest wszystko ok.
Powoli mam dość tego tv,ciągle jakiś nowy problem!
 
Ostatnia edycja:

Jann

New member
Mam nadzieje, że TV spełni twoje oczekiwania, i będzie Ci długo służył :) Sprawdź wszystko sobie na spokojnie, żeby nie było, a później ciesz się telewizorkiem! Ja z kolei swojego Szajsunga i sporo innych rzeczy kupowałem w Neo24 i odpukać też wszystko było okej.

W kartonie miałem 2 pary okularów i tyle chyba powinno być.


Z tego co kojarzę to posiadasz ten model... Zadowolony z niego jesteś? Czytałem, że jest trochę z nim problemów ale idealnego TV nie znajdzie człowiek :)

Tdx go chwalił więc w sumie dlatego go też wziąłem i nie dopłacałem do 6770.

Mam już ustaloną datę odbioru na środę po 17 :D
 

przeeemek

New member
A ja zdecydowałem się na zakup w neonet z 4 letnią gwarancją. Wolę dołożyć 100zł i mieć dłuższą gwarancję. Dzisiaj jest nowa gazetka i raty 12x0%. W gazetce nie jest jasno napisane, które produkty są objęte ratami ale sklep mam "pod nosem", więc za jakieś 2 godziny będę wszystko wiedział. Jeśli będzie na stanie to powinienem dzisiaj mieć nowy, większy tv w domu :). Mam tylko nadzieje, że telewizory na 20014 rok nie będą miały jakiegoś bajeru i nie będę żałował zakupu :).
 

dzudzu9

New member
Jann napisał:
Stało się... zakupiłem 46f6500 z morele.net za 2860 zł :) Mam nadzieję, że przesiadka z 40c650 będzie pozytywna.

W czwartek będzie do odbioru. Gdzieś czytałem, że kombinują z ilością okularów - dodają jedną parę i chcą udzielać rabaty. Prawda to ?;> Kupował ktoś w morele?

Ja również kupowałem w Morele.
Przesiadałem się z 37B650 i jestem bardzo zadowolony.
W zestawie było wszystko jak powinno. Jedyna rzecz - nie podbita gwarancja. Napisałem maila czy wyślą mi naklejkę. W odpowiedzi otrzymałem, że mam wysłać gwarancję z dowodem zakupu i mi ją podbiją. Zamiast tego przejechałem się do ich oddziału w moim mieście i podbili mi na miejscu. Ważne: bez tego Samsung nie rozpatrzy ew. gwarancji.
 

dzudzu9

New member
Yamakasi512 napisał:
Wie ktoś może czemu przesuwa mi dźwięk do przodu w filmach po wybraniu 2 ścieżki dzwiękowej z pendriva?
Czasami pomagało ponowne włączenie filmu,a czasami pomaga przesunięcie filmu od nowa.Co jest!
Na komputerze jest wszystko ok.

Ja zauważyłem przesunięty dźwięk na filmie Transformers 3 w 1080p. Pomogło ustawienie opóźnienia dźwięku (w moim przypadku bodajże na wartość 60). Ciekawe, ale na 37B650 dźwięk był zgrany, nie było potrzebne żadne przesuwanie.

Yamakasi512 napisał:
Powoli mam dość tego tv,ciągle jakiś nowy problem!

Mi również parę rzeczy nie do końca pasuje, jak np.:
- nie można powrócić do początku filmu (przyciski niedostępne)
- te przesunięcie dźwięku (póki co zauważone tylko w jednym filmie)
- TV jakby dłużej w porównaniu do poprzedniego (37B650) odczytuje zawartość USB
ale są to wg mnie drobnostki, z którymi można żyć i nie mają wpływu na ogólne, bardzo dobre wrażenie jakie robi ten TV.
 

Maniek32

New member
Ważne: bez tego Samsung nie rozpatrzy ew. gwarancji.

Serio Samsung robi problem może ktoś miał już doświadczenie w tym względzie też kupiłem swojego f6500 w morele i szczerze to olalem niepodbita gwarancję czy jednak warto odesłać do podbicia. W dzisiejszych czasach ze względu na popularność zakupów w necie powinni przymykac oko na niepodbita gwarancję a brać pod uwagę fakturę
 

tdx

New member
Bez reklam
Wystarczy dowód zakupu (zalecam zawsze branie faktur imiennych) + czysta karta gwarancyjna.
 

ptaszeczek

New member
Nie brałem Samsunga w ogóle pod uwagę, ale może jednak:) jak F6500 radzi sobie ze szybkimi scenami, sport piłka nożna? Sygnał z NC+
 

dzudzu9

New member
tdx napisał:
Wystarczy dowód zakupu (zalecam zawsze branie faktur imiennych) + czysta karta gwarancyjna.

Możliwe, że to wystarczy. Ale jak sądziłem że mam problem z pilotem i napisałem o tym do Samsunga, to w odpowiedzi dostałem, aby wysłać im pilota, dowód zakupu oraz podbitą gwarancję.
Z pilotem okazało się że jest wszystko OK, ale gwarancję dla pewności podbiłem.
 

tdx

New member
Bez reklam
Oczywiście, że jak można mieć podbitą to jak najbardziej. Ja wypowiadam się tylko za swoje lokalne podwórko :D
 

jarjar82

New member
Z tym rozjazdem dźwięku z obrazem spotykam się od czasów cyfrowego dekodera z USB...DVD z USB...i teraz TV z USB .....jeden klik na przewijanie o kilka sec w tył i start ...film zazwyczaj idzie już później spójnie.
 

adgjm

Member
adgjm sprawdź dla świętego spokoju inny kabel hdmi :D

Sprawdziłem dwa inne kable hdmi oraz jeszcze raz wszystkie wejścia w tv ale bez rezultatu.Nadal brak dźwięku DD i DTS w grach.Jak wybieram automatyczne ustawienia dźwięku to konsola wybiera tylko Linear PCM 2 kan.Wtedy dźwięk jest ale tylko 2.0.Jeśli nie znajdzie się jakieś rozwiązanie to wrucę do starego podłączenia.
 

Jann

New member
Ja również kupowałem w Morele.
Przesiadałem się z 37B650 i jestem bardzo zadowolony.
W zestawie było wszystko jak powinno. Jedyna rzecz - nie podbita gwarancja. Napisałem maila czy wyślą mi naklejkę. W odpowiedzi otrzymałem, że mam wysłać gwarancję z dowodem zakupu i mi ją podbiją. Zamiast tego przejechałem się do ich oddziału w moim mieście i podbili mi na miejscu. Ważne: bez tego Samsung nie rozpatrzy ew. gwarancji.

Pozwolili Ci podłączyć telewizor do prądu? Ja otrzymałem informację , że mogę tylko go sprawdzić pod względem uszkodzeń mechanicznych :-( ewentualnie mogę go zwrócić do 10 dni...
 

Bebol

New member
Z tego co kojarzę to posiadasz ten model... Zadowolony z niego jesteś? Czytałem, że jest trochę z nim problemów ale idealnego TV nie znajdzie człowiek :)

Tdx go chwalił więc w sumie dlatego go też wziąłem i nie dopłacałem do 6770.

Mam już ustaloną datę odbioru na środę po 17 :D

Też mam F6500. Dla mnie jak za cenę 2300zł za 40 cali i 4 lata gwarancji to jest git!!!.
 
Do góry