Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

byry007

New member
Myślałem ze to odświeżanie 200 to jest odświeżanie obrazu czyli się na ciałem?

Wysłane z mojego Xperia Neo V przy użyciu Tapatalka
 

batyflay

New member
problem z aplikacją vod bajki

problem z aplikacją vod bajki w samsung 46F6500 po uruchomieniu aplikacji pojawia się błąd, vod onet też kiepsko działa, dodam że oprogramowanie jest uaktualnione do najnowszego, jaka może być przyczyna?. Mam jeszcze pytanie odnośnie wi-fi, mam ok. 7 Mbps czy będzie jakaś poprawa jeśli net będzie podłączony kablem ?
 

kajfux

New member
Dvb-s, podswietlwnie, cmr 400hz, ciensza ramka

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12

Przeglądałem testy f6400 na zachodnich serwisach i wersja o oznaczeniu UA F6400, chyba na amerykę, ma micro dimming i CMR 400Hz, znając życie pewnie też tam mniej kosztuje przeliczając na złotówki. Europa zawsze w plecy.


Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 

wtyczka

New member
Witam wszystkich,

Ostatnio widziałem w Auchanie model ue46f6500 ( nie pamiętam w jakiej cenie ale wydała mi się atrakcyjna, dzisiaj jeszcze to sprawdzę), zaskoczyło mi tylko że przy nazwie modelu były jeszcze dwie litery: SS, więc cała nazwa była następująca: ue46f6500SS. Wiecie o co chodzi z tym oznaczeniem, jest to jakiś inny model, gorszy, przeznaczony tylko do marketu ? Jaka sprawa wygląda z zakupami TV właśnie w marketach typu Auchan.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz
 

tdx

New member
Bez reklam
Przeglądałem testy f6400 na zachodnich serwisach i wersja o oznaczeniu UA F6400, chyba na amerykę, ma micro dimming i CMR 400Hz, znając życie pewnie też tam mniej kosztuje przeliczając na złotówki. Europa zawsze w plecy.


Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Ale napisałeś amerykańce za to nie mają F6500 i F6770 u nas jest po prostu więcej modeli
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam wszystkich,

Ostatnio widziałem w Auchanie model ue46f6500 ( nie pamiętam w jakiej cenie ale wydała mi się atrakcyjna, dzisiaj jeszcze to sprawdzę), zaskoczyło mi tylko że przy nazwie modelu były jeszcze dwie litery: SS, więc cała nazwa była następująca: ue46f6500SS. Wiecie o co chodzi z tym oznaczeniem, jest to jakiś inny model, gorszy, przeznaczony tylko do marketu ? Jaka sprawa wygląda z zakupami TV właśnie w marketach typu Auchan.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz

To to samo co F6500 już z 10 razy ktoś o to pytał...
 

tdx

New member
Bez reklam
problem z aplikacją vod bajki w samsung 46F6500 po uruchomieniu aplikacji pojawia się błąd, vod onet też kiepsko działa, dodam że oprogramowanie jest uaktualnione do najnowszego, jaka może być przyczyna?. Mam jeszcze pytanie odnośnie wi-fi, mam ok. 7 Mbps czy będzie jakaś poprawa jeśli net będzie podłączony kablem ?

Możesz sprawdzić, możesz zrestetować smart huba, zbadaj czy nie masz innych sieci na tym samym kanale
 

zapisz

New member
Czy jest możliwość zdalnego zarządzania PVR (poprzez smartphona, komputer) z poziomu internetu? Przykładowo będąc w pracy chciałbym ustawić, które programy ma mi nagrać TV. Mam aplikacje w iphonie Smart View, jest w niej opcja Schedule Recording, gdzie ustawiam zakres godzinowy i date nagrywania. Ale łączy się ona z TV tylko jeśli jestem w tej samej sieci. Nie wiem czy to coś pomoże ale w obu miejscach mam NASy Synology, na których można ustawić serwer VPN.
 
Ostatnia edycja:

doubleube

New member
Witam wszystkich,

Ostatnio widziałem w Auchanie model ue46f6500 ( nie pamiętam w jakiej cenie ale wydała mi się atrakcyjna, dzisiaj jeszcze to sprawdzę), zaskoczyło mi tylko że przy nazwie modelu były jeszcze dwie litery: SS, więc cała nazwa była następująca: ue46f6500SS. Wiecie o co chodzi z tym oznaczeniem, jest to jakiś inny model, gorszy, przeznaczony tylko do marketu ? Jaka sprawa wygląda z zakupami TV właśnie w marketach typu Auchan.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz

juz wiesz za ile byl i gdzie?
 
Do góry