Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

ggrzegorzz

New member
Na początku korzystania z smart hub wszystko ładnie śmiagło, teraz gdy przechodzi z smart hub do programu tv strasznie muli? u was też takie coś można coś z tym zrobić?
 

tdx

New member
Bez reklam
pisałeś o smart hubie i tu działa płynnie rekomendacje mi się znudziły to tak że całkowicie ten ekran wyłączyłem... (ale nie mulił na tym też)
 

TV3D

New member
Bez reklam
@tdx

Jeśli szczęśliwie nastąpi zmiana przeglądarki;) i wszystko wróci do normy;)
to może będzie jakaś możliwość by np:
w menu-serwisowym zablokować dalsze aktualizacje-przeglądarki:?:
 
Ostatnia edycja:

Pablo190

New member
Witam.
Trochę odstąpię od tematu. Jeśli zły wybrałem wątek to z góry przepraszam, ale problem dotyczy jednak tej serii telewizora.
A więc. Problem dotyczy edycji kanałów w programie PC. Gdy już dostosowałem kanały do własnych potrzeb, przy importowaniu listy, telewizor wczytał jedynie kanały cyfrowe DVB-T, a kanały analogowe z kablówki niestety nie. Z tego wynika, że telewizor nie wyświetla uporządkowanej przeze mnie listy kanałów analogowych, bo przy ponownym wyeksportowaniu listy kanałów na pendrive'a, program PC widzi poprawnie przeze mnie ułożone kanały analogowe.
Dodam, że pendrive był próbowany z formatowaniem FAT32 jak i NTFS. Programy testowane to: czSCMedytor, SamChannelEditor v0.11, a Channel List PC Editor w ogóle nie otwiera pliku. Wersja oprogramowania TV: 1111
Męczę się z tym cały już dzień. Dzięki i pozdrawiam.
 

Tomek M.

New member
Trochę przykro mi to pisać ale egzemplarze UE46F6500 z produkcji wrześniowej (dziewiąty znak numeru seryjnego równy 9) posiadają matryce produkcji firmy AU Optronics Corp. (46R1AF6V) - być może nie wszystkie.

Zamówiłem w październiku dwa egzemplarze tego telewizora (w odstępie półtora tygodnia) i obydwa posiadają matryce w/w producenta. Pierwszy posiadał zawieszony subpiksel, którego w ciągu tygodnia nie potrafiłem "ożywić" ogólnie znanymi metodami, więc skorzystałem z prawa zwrotu towaru w 10 dni bez podania przyczyny. Drugi egzemplarz jest już ok, choć ma minimalny banding (ujawniający się po sporym wypatrywaniu go przy szybkich scenach na szarym tle).

Plus powyższych zakupów jest taki, że mam dwa kody do aplikacji Cineman VOD (po 52 filmy na każdy kod) :)
 
Ostatnia edycja:

wojtaszek_

New member
Czy mogę kogoś poprosić by sprawdzić czy jak się nagrywa (sat, kablówka) na dysk to jest możliwość przelączyć się na inne źródło np. Smart, dekoder bądź odtwarzać coś z dysku?
 

skorup84

New member
Trochę przykro mi to pisać ale egzemplarze UE46F6500 z produkcji wrześniowej (dziewiąty znak numeru seryjnego równy 9) posiadają matryce produkcji firmy AU Optronics Corp. (46R1AF6V) - być może nie wszystkie.

Zamówiłem w październiku dwa egzemplarze tego telewizora (w odstępie półtora tygodnia) i obydwa posiadają matryce w/w producenta. Pierwszy posiadał zawieszony subpiksel, którego w ciągu tygodnia nie potrafiłem "ożywić" ogólnie znanymi metodami, więc skorzystałem z prawa zwrotu towaru w 10 dni bez podania przyczyny. Drugi egzemplarz jest już ok, choć ma minimalny banding (ujawniający się po sporym wypatrywaniu go przy szybkich scenach na szarym tle).

Plus powyższych zakupów jest taki, że mam dwa kody do aplikacji Cineman VOD (po 52 filmy na każdy kod) :)

Kupiłem 46F6770 w pierwszym tyg października, tv jest z września i ma matryce Samsunga:)
 

Ivanez

New member
Trochę przykro mi to pisać ale egzemplarze UE46F6500 z produkcji wrześniowej (dziewiąty znak numeru seryjnego równy 9) posiadają matryce produkcji firmy AU Optronics Corp. (46R1AF6V) - być może nie wszystkie.

Zamówiłem w październiku dwa egzemplarze tego telewizora (w odstępie półtora tygodnia) i obydwa posiadają matryce w/w producenta. Pierwszy posiadał zawieszony subpiksel, którego w ciągu tygodnia nie potrafiłem "ożywić" ogólnie znanymi metodami, więc skorzystałem z prawa zwrotu towaru w 10 dni bez podania przyczyny. Drugi egzemplarz jest już ok, choć ma minimalny banding (ujawniający się po sporym wypatrywaniu go przy szybkich scenach na szarym tle).

Plus powyższych zakupów jest taki, że mam dwa kody do aplikacji Cineman VOD (po 52 filmy na każdy kod) :)

Kupowałeś w tym samym sklepie czy w różnych?
 
Do góry