Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

rudzik136

New member
Z tego co zauważyłem to to HbbTV jest tylko na EskaTV i tak naprawdę nie używa się tej funkcji, przynajmniej w PL, bo żaden inny kanał tego nie nadaje;/
Jak było Euro 2012 to były na TVP informacje po Hbb...
 

Bojar1

New member
Witam, piszę w sprawie takiej iż zakupiłem tv i mam troszkę problemów z konfiguracją. Posiadam dekoder orange tv podłączone pod złącze. W wyborze po kliknięciu w source mam jako 2 kategorie. Jako kategoria tv nie mogę nic ustawić... Gdy konfigurowałem smart hub to po wpisaniu modelu dekodera nie mogło wyszukać shd-85 i pilot nie działa wie może ktoś jak to zrobić? Do dekodera mam podłączony kabel od talerza jak wiadomo, czy aby odbierać dvb-t muszę poprawić również kabel do tv jako złącze 2? Może gdzieś na internecie jest poradnik jak krok po kroku zabrać się za tą całą konfigurację... jakoś nie mogłem na niego natrafić.

Jestem całkowicie zielony więc z góry dziękuje za pomoc, Pozdrawiam

Zwykłą antene poprowadz kabelkiem bezposrednio do telewizora i w źródłach bedzie wtedy to jako tv. Dekoder masz jako złącze lub jako hdmi jeśli podlaczyles kablem hdmi. Zeby znaleźć dekoder w ustawieniach wybierz "cały obszar". Nie wpisuj kodu pocztowego. Zresztą, cofnij sie kilka stron w tym temacie i masz w punktach opisane jak zrobić, żeby pilot obsługiwał dekoder.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

ggrzegorzz

New member
o to właśnie mi chodziło o czym piszesz ;) wiem wiem, że jest ;) Na której stronie jest opis tego pilota bo nie moge odszukac ... :/

PS. mam na pilocie klawisz Guide za cholere nie działa od czego to?
 
Ostatnia edycja:

dbq

New member
Witam serdecznie:) Mam do was kilka pytań .Właśnie zamówiłem model 46f6500 potrzebuje jakiegoś uchwytu ściennego.Polecacie coś konkretnego?Albo czym powinienem się kierować przy wyborze.Zaznaczam że to mój pierwszy tv. W zestawie są 2 pary okularów o ile się nie mylę tak?
Będę korzystał z internetu planuję webb tv jako główne źródło.Czy długie oglądanie w przeglądarce wpływa na opóźnienia np.zbyt duże obciązenie procesora(spowolnienia itp.)? Dodam też iż zamówiłem z Redcoon czy to ma jakieś znaczenie?
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
W zestawie są 2 pary okularów o ile się nie mylę tak?
Dodam też iż zamówiłem z Redcoon czy to ma jakieś znaczenie?

Witam,
tak są 2 pary - wszędzie jest tak napisane.
Może mieć, może nie być polskich treści internetowych, trzeba dopytać w sklepie
czy jest to TV z polskiej dystrybucji.

Pozdr.
 

prezy

New member
Bez reklam
nCAM HD

Sorry, słabo sprecyzowałem. Miałem na myśli telewizję na kartę, obecnie ten pakiet: SMART HD+ => ncplus.pl. Który moduł byłby najlepszy w połączeniu z tym TV i tą ofertą?

Tak i tak kupiłbym komplet nCAM + karta - masz już za 199 PLN (moduł + 3 miesiące telewizji za darmo i pewność że to współpracuje - oferta jest chyba jeszcze w euro)
Kupisz sam moduł a nc+ wtedy nie bierze odpowiedzialności za odbiór.
Kupisz jeden z proponowanych modułów za około 130 PLN + oferta którą proponujesz i masz to samo cenowo bez gwarancji współpracy.
 

Bojar1

New member
o to właśnie mi chodziło o czym piszesz ;) wiem wiem, że jest ;) Na której stronie jest opis tego pilota bo nie moge odszukac ... :/

PS. mam na pilocie klawisz Guide za cholere nie działa od czego to?

Instrukcja od tdx! :)
Ja robię to tak
1. Musi być połączenie z NETEM
2. Podłączasz dekoder pod hdmi1 opisane jako STB
3. Moduł umieszczasz tak by był skierowany w stronę urządzenia na które ma działać
4. System>>menadżer urządzeń>>konfiguracja pilota uniwersalnego
5. uruchom>>dekoder
6. cały obszar
7. cyfra +
8. zaznaczasz hdmi 1
9. czy dekoder zmienił kanał jak zmienił to tak jak nie to nie
10. wyszukujesz model pisząc dsi
11. schodzisz na sam dół dajesz pokaż więcej
12. Ostatni modele na samym końcu


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

dbq

New member
właśnie rozmawiałem z konsultantem z Redcoon,telewizory nie są z polskiej dystrybucji,treści są w jezyku polskim menu internet itd.Serwis jest realizowany poprzez Quadra-net.Cena tv 3080,czekam na przesyłkę:)
 

minio75

New member
Mam taki problem: chciałem obejrzeć coś w HBO GO, ale przeglądarka w tv nie może odpalić filmu i krzyczy że brak odpowiedniej wersji (a może nawet w ogóle brak?) Silverlight. Odsyła na stronę do pobrania, ale jednocześnie nie chce nic pobrać. Czy można to jakoś uruchomić? Czy może muszę odpalić z laptopa i ustawić tv jako monitor? I tu kolejne pytanie: mogę to jakoś zrobić przez wifi czy muszę połączyć urządzenia przez hdmi?
Pomóżcie laikowi :)
 

ADRI4N

New member
Tak i tak kupiłbym komplet nCAM + karta - masz już za 199 PLN (moduł + 3 miesiące telewizji za darmo i pewność że to współpracuje - oferta jest chyba jeszcze w euro)
Kupisz sam moduł a nc+ wtedy nie bierze odpowiedzialności za odbiór.
Kupisz jeden z proponowanych modułów za około 130 PLN + oferta którą proponujesz i masz to samo cenowo bez gwarancji współpracy.

okej dzięki, ale te pakiety TV z ncam są z TNK, a mimo wszystko ciekawszy wydaje mi się SmartHD z NC+, chyba że teraz to jedno i obojętnie co kupię i tak mam SmartHD z nc+ ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Mam taki problem: chciałem obejrzeć coś w HBO GO, ale przeglądarka w tv nie może odpalić filmu i krzyczy że brak odpowiedniej wersji (a może nawet w ogóle brak?) Silverlight. Odsyła na stronę do pobrania, ale jednocześnie nie chce nic pobrać. Czy można to jakoś uruchomić? Czy może muszę odpalić z laptopa i ustawić tv jako monitor? I tu kolejne pytanie: mogę to jakoś zrobić przez wifi czy muszę połączyć urządzenia przez hdmi?
Pomóżcie laikowi :)

Nie zainstalujesz silverligtha więc tego nie oglądniesz HBO GO
 
Do góry