Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

bob1969

Member
Bez reklam
Zwroty lepiej uzgadniać ze sprzedawcą, chyba że jest coś w regulaminie. Żeby nie było pretekstu, że coś jest nie tak i nie przyjmą zwrotu.
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
@TDX , czy F6470 ma matryce te sama co F6500 ? ogladalem w sklepie wlasnie 55F6470 na ktorym byl puszczony ARD HD i obraz byl znakomity jak na sklepowe tv czywiscie w905 byl chyba lepszy ,ale i cena ponadpodwojna , f6500 nie widzialem , bo nie bylo
 

apri

New member
Zwroty lepiej uzgadniać ze sprzedawcą, chyba że jest coś w regulaminie. Żeby nie było pretekstu, że coś jest nie tak i nie przyjmą zwrotu.

Kupując przez net jest 10 dni na zwrot. Zrobiłem zgłoszenie chęci zwrotu. Nie musiałem, ale wyjaśniłem dlaczego chcę zwrócić. Po dwóch mailach i jednym telefonie mam info - spakować i odesłać z oryginałem formularza i kopią faktury.
Chyba wystarczy.
Nic nie zniszczyłem, nie porysowałem, woreczki niektóre niestety będę musiał zastąpić swoimi. Z TV i podstawy folii nie zdejmowałem.
Nie wiem tylko czy robić factory reset przed oddaniem, czy po prostu wyzerować z normalnego menu co się da.
 

milekp

New member
Wybaczcie za głupie pytanie ale gdy włączam, bądź wyłączam TV słyszę takie dość wyraźne "pyk" i nieraz widzę jakby taki lekki błysk przechodzący przez środek matrycy, przez całą jej długość. Czy to normalne, czy powinienem się martwić? Może coś z wtyczką nie tak, jakieś przebicie?
Z góry dzięki (mam 55F6800)
 

tdx

New member
Bez reklam
Dźwiękiem bym się nie martwił jeśli jest przy włączeniu i wyłączeniu TV nie powinien być głośniejszy niż kliknięcie myszką.
Po włączeniu masz włączenie podświetlenia potem TV dostosowuje się do nastaw obrazu i źródła.

Powiedziałbym że raczej jest ok najlepiej nagraj filmik :)

[youtube]AsDMsPt_GJc[/youtube]
 

rogal3

Member
2 pytania (prośby) szanownych Kolegów,
Może ktoś podać wymiary kartonu dla TV 55 cali?
I jak sprawdzić w sklepie jaką mamy matrycę? Rozumiem że ta od Samsunga jest najlepsza?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
Tv na czuwaniu wciskasz po kolei na pilocie
Info menu mute power

Tv się włączy po chwili pojawi się menu serwisowe wciskasz raz ok na pilocie
Spisujesz co jest w Type i wyłączasz tv powerem na pilocie



potem odczytujesz
wg oznaczeń:
A — panel manufacturer (A = Samsung; D = CMO; L/R = AUO; I = CPT)
1 — frequency (6 = 50/60 Hz; 1 = 100/120 Hz; 2 = 200/240 Hz)
U — panel (A = AntiGlare; T = TN; U = Ultra Clear)
F — resolution (F = Full HD; H = HD; U = UHD)
0 — 1st, 2nd panel and so on (1st = 0; 2nd = 1 ...)
C — backlight unit (C = CCFL; L = LED; E = Edge LED; V - Vertical Edge LED (above and below); S - Side by side LED (left & right))
 
Ostatnia edycja:

milekp

New member
ostrzegajcie, że menu serwisowe rozwala ustawienia obrazu ... Dobrze, że sobie spisałem wcześniejsze, bo nieźle bym klął na was ;-)

A tak swoją drogą mam - 55A1AF6V
 

tdx

New member
Bez reklam
W samsungu niestety raczej ciężko :)
Zasada 1 nie aktualizować jak wszystko działa
Zasada 2 zawsze znajdzie się ktoś kto nie zna zasady 1 i od niego się dowiemy ;)
 

TV3D

New member
Bez reklam
Zmiana przeglądarki na Sofcie 1111 na wyższą wersje


@tdx czy jest możliwość wyłączenia aktualizacji przeglądarki ? bo może znowu coś się namieszać?
 
Ostatnia edycja:
Do góry