Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

TV3D

New member
Bez reklam
Od ostatniego razu TV nir widzi żadnej nowej aktualizacji i weeb działa normalnie

Czyli od jakiego ostatniego razu? bo na sofcie 1104 weeb.tv działała stabilnie a najlepiej na 1102 i 1103;) a od 1105 tragedia:sad:

Nie ma w ogole szansy na powrót do tego co mialem po wyjęciu z pudełka czyli 1104?

na tym sofcie 1104 weeb.tv działa =ok
 
Ostatnia edycja:

Maniek11

New member
Dzisiaj dzwoniłem do Samsunga w sprawie powrotu do wcześniejszego firmware i dowiedziałem się, że owszem da się - ale zrobi to serwis odpłatnie...
Nie pozostaje nic innego jak drążyć temat - na pewno jest jakiś sposób, żeby zrobić to samodzielnie.
 

Maniek11

New member
O koszt nie zapytałem - rozłożyła mnie sama informacja, że za coś co popsuła aktualizacja trzeba płacić, nawet na gwarancji. Spróbuj jutro się dowiedzieć o koszt dzwoniąc i napisz.

Możliwe, że jest jakiś sposób na downgrade - trzeba przekopywać zagraniczne fora.
 

TV3D

New member
Bez reklam
O koszt nie zapytałem - rozłożyła mnie sama informacja, że za coś co popsuła aktualizacja trzeba płacić, nawet na gwarancji. Spróbuj jutro się dowiedzieć o koszt dzwoniąc i napisz.

.


ok ,czekam na info;)
Wydaje mi się ,że aby wgrać niższy soft do F6500 najpierw trzeba coś zmienić-przestawić w
menu-serwisowym F6500?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Gdyby to było takie proste :)
W Serii B była aplikacja do wgrywania wcześniejszego softu stworzona przez chłopaków od sammygo - Force firmware back

Później było trudniej należało odblokować telnet ściągając trojana ;)
Dla serii D
SamyGO • View topic - TV D-Series Firmware Downgrade (SamyGO Proof of Concept)

O serii F na razie nic nie słychać....

@Maniek11
- rozłożyła mnie sama informacja, że za coś co popsuła aktualizacja trzeba płacić, nawet na gwarancji.
Mnie rozłożył Twój post. Możesz napisać do weeb.tv żeby oni przyjrzeli się temu dlaczego nie działa poprawnie ich strona bo Samsung ani palcem nie kiwnie w tym temacie.
 

dominvip

New member
Oczywiście, że Samsung nie zrobi nic w samym temacie weeb.tv, pytanie czy błąd tkwi w flash player'rze czy innym czynniku który ma wpływ na zachowanie się obrazu.
Inne filmy ze stron typu ekstraklasa.tv chodzą bez problemu, ale z kolei nie posiadają tak wysokiej jakości jak sygnał nadawany przez weeb.tv
 

tdx

New member
Bez reklam
Oczywiście, że Samsung nie zrobi nic w samym temacie weeb.tv, pytanie czy błąd tkwi w flash player'rze czy innym czynniku który ma wpływ na zachowanie się obrazu.
Inne filmy ze stron typu ekstraklasa.tv chodzą bez problemu, ale z kolei nie posiadają tak wysokiej jakości jak sygnał nadawany przez weeb.tv

Dlatego uważam że warto raczej uderzyć do weeb TV. Może oni szybciej po swojej stronie coś zmienią
 

dominvip

New member
Nie jestem znawcą, ale przyszła mi jeszcze jedna myśl.
Czy czasem problem nie dot. w tej chwili samej przeglądarki w TV...?
Być może jakiś konflikt nowego softu i właśnie browsera?
Może aktualizacja samej przeglądarki usunie problem...od czasu do czasu Samsung wypuszcza update'y.
 
Do góry