Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

electro69

New member
WWNS tak z Ciekawości ...którego niby Panasonica stawiasz za tego Samsunga ?? Oczywiście z uwzględnieniem poziomu cen....bo chyba nie Et60 czy inne cudo na ips ...jeśli tak ..to nie wiesz o czym piszesz :D
Zgadzam się z @Jarjar82 choćby pod względem tak ważnego koloru czarnego ... matryca IPS nie ma szans do np. matryc Samsunga ... do chwili kupna tego TV byłem sceptycznie nastawiony do tej krytyki matryc IPS ... ale po zobaczeniu tego "smolistego" czarnego na TV Samsunga i porównaniu go z "szarym czarnym" jaki jest na IPS w moim monitorze nie mam wątpliwości, która matryca jest górą w tym starciu.
Pozdrawiam
ps. po wczorajszym meczu na TVP 1 mogę spokojnie stwierdzić, że ten model jest pozbawiony bandingu, (a jeśli już gdzieś jest to bardzo minimalny), cloudingu też nie zauważyłem.
 

gadzeciarz

New member
W kompie chodzi idealnie ale już na ekranie f6500 to katastrofa...Może ktoś pomóc!!?? Da się coś ustawić!!??...:?::shock:

Czy jest możliwość podłączenia samsunga f 6500 do kompa nie przez HDMI? Potrzebne mi do płynnego oglądania weeb.tv a mój laptop nie ma hdmi tylko VGA. Próbowałem kablem VGA-chinch/Euro i nic z tego. Komp nie widzi ekranu zewn..:x...Da radę inaczej??...
 

gizmos

New member
gizmos masz moze slabej jakosci film. zapodaj moze jakies foty z filmu w full hd ale dobrej jakosci.
ma ktos moze jakies foty jak prezentuje sie tv podczas meczykow ??

Niestety nic nie zapodam ponieważ TV wyjechał dziś z powrotem do sklepu.

electro69 ma rację „ przy normalnych oglądaniu czyli patrząc po prostu w "środek ekranu" tego praktycznie nie widać bo po prostu nie ogarniam tak wzrokiem rogów ekranu .... dopiero jak zacznę się przyglądać po bokach to już wiadomo jaki jest tego finał niestety ... bardziej męczy to psychicznie bo człowiek wie że coś takiego jest i próbuje podświadomie tam zaglądać"
 

RHJG

New member
Bez reklam
Testowałem wczoraj weeb.tv na flagowym modelu 46f8000 i również nie podobał mi się obraz.
A ja wczoraj testowałem afgańską TV bezpośrednio od talibów i również nie podobał mi się obraz.A tak przy okazji na jakich parametrach był ustawiony Twój testowany TV-proszę o w miarę dokładne
dane to porównamy.pozdrawiam.
 

gadzeciarz

New member
Czy jest możliwość podłączenia samsunga f 6500 do kompa nie przez HDMI? Potrzebne mi do płynnego oglądania weeb.tv a mój laptop nie ma hdmi tylko VGA. Próbowałem kablem VGA-chinch/Euro i nic z tego. Komp nie widzi ekranu zewn..:x...Da radę inaczej??...

weeb.tv może płynnie chodzić tylko przez kompa ale ja niestety nie mam wyjścia hdmi...pozostaje mi oglądanie meczyków na ekranie mojego starego lapka...:niewiem:
 

taki__jeden

New member
A ja wczoraj testowałem afgańską TV bezpośrednio od talibów i również nie podobał mi się obraz.A tak przy okazji na jakich parametrach był ustawiony Twój testowany TV-proszę o w miarę dokładne
dane to porównamy.pozdrawiam.

Nie chodzi mi o sam telewizor (bo np. filmy z ipli wyglądają super) tylko jak odtwarza konkretnie kanały hd z weeb.tv w porównaniu do komputera. Parametry nie mają tu znaczenia ;P
 

TV3D

New member
Bez reklam
Witam, mam problem z Pilotem touchpadem a mianowicie z przyciskiem na nim TV-Wł/Wył ten czerwony.
Na początku zaczął się zacinać ,raz włączył TV a raz nie .Teraz chyba całkiem nie działa?
Wiecie co jest grane ? czy raczej SERWIS?
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
Poza tym jednym przyciskiem TV-czerwonym ,reszta przycisków DZIAŁA! na klawiaturze Pilota touchpad.
 

sylweksz

New member

Attachments

  • DSC02956.jpg
    DSC02956.jpg
    1011,1 KB · Wyś: 381

Adam2245

New member
a jak tam z obsługo klawiatury i myszki bo chcialbym zakupic sobie tv z tej seri tzn F a dokładnie UE22F5400 i jak do tej pory nie moge nic na necie i forum znależdz o tym
 

pit630

Banned
Ponieważ coraz bardziej skłaniam się do zakupu Samsunga UE46F6770 ale kuszą mnie jeszcze: Panasonic TX-L47FT60E i LG 47LA740S, @tdx napisz proszę Twoją sugestię, który wybrać?
 
Do góry