Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
Rożnica to matryca CMR i DVB-S.
Moim zdaniem warto zobaczyć na własne oczy :) <-- więc zapraszam
 

sylweksz

New member
cześć!
kupiłem 55F6500 i zanim przyszedł (dziś) powiem szczerze trochę się bałem czytając ten wątek.
ale już pierwsze minuty użytkowania rozwiały wszystkie moje wątpliwości.
jestem mega zadowolony (póki co;-)
nie widzę żadnego cloudingu, ani ciemnych rogów. ale to wcale, a wcale.
też jak dla mnie nie potrzebna była żadna kalibracja. ustawienia fabryczne są mega (jak dla mnie;-)

siedzę 2,5m od tv i dla tych co mają wątpliwości (ja miałem) czy to nie za blisko dla 55'', stwierdzam kategorycznie- nie za blisko !!! :) ogląda się super

kolory, ostrość,,, normalnie mega:)

jedyny bezużyteczny bzdet to sterowanie głosem. po co w ogóle to jak i tak trza gadac do pilota hehe:)

:?: a teraz pytanie,,, czy jest jakaś klawiatura na telefon do pisania w smart hub'ie?
 

tdx

New member
Bez reklam
na ostatnie pytanie Masz odpowiedź w wątku :)
ok podpowiem samsung smart view

poczekaj do nocy potem ustaw TV według zaleceń ze wcześniejszych stron a gwarantuje że będziesz jednak ciut bardziej zadowolony
 

electro69

New member
cześć!
nie widzę żadnego cloudingu, ani ciemnych rogów. ale to wcale, a wcale.
Spokojnie jak pierwsze emocje opadną to dobrze rozglądnij się po rogach ekranu ;) zobacz też jak będzie się prezentować w nocy bo tutaj może być z tym różnie (ewentualny clouding) ... chociaż muszę przyznać, że u mnie zjawiska cloudingu nie widzę, bandingu na szczęście też (chociaż to się tak naprawdę okaże jak sobie dzisiaj mecz oglądnę wieczorem).
Pozdrawiam
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
na początku nic nie widać i jest pełen zachwyt, z czasem człowiek zaczyna coś zauważać, ale wtedy tylko my to widzimy hehe:)
 

sylweksz

New member
Spokojnie jak pierwsze emocje opadną to dobrze rozglądnij się po rogach ekranu ;) zobacz też jak będzie się prezentować w nocy bo tutaj może być z tym różnie (ewentualny clouding) ... chociaż muszę przyznać, że u mnie zjawiska cloudingu nie widzę, bandingu na szczęście też (chociaż to się tak naprawdę okaże jak sobie dzisiaj mecz oglądnę wieczorem).
Pozdrawiam

na początku nic nie widać i jest pełen zachwyt, z czasem człowiek zaczyna coś zauważać, ale wtedy tylko my to widzimy hehe:)

no nie wiem, ale skoro teraz nic nie widzę, a specjalnie się przyglądam to chyba jest ok? ;-)
widziałem filmik tdx'a z ciemnymi rogami no i tam rzuca się w oczy fest, to fakt.
z resztą,,, zrobię wieczorem fotki i wrzucę to obadacie:)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
już nie chodzi o ciemne rogi, bo na nich się skupiłeś no i ich nie ma. Mówię tylko, że z czasem człowiek może dopiero coś zauważyć jakieś drobne niedociągnięcia :). Miałem tak ze swoim pierwszym LCD. Początkowo ideał. Z czasem dopiero zauważałem pewne wady:)
 

tdx

New member
Bez reklam
no nie wiem, ale skoro teraz nic nie widzę, a specjalnie się przyglądam to chyba jest ok? ;-)
widziałem filmik tdx'a z ciemnymi rogami no i tam rzuca się w oczy fest, to fakt.
z resztą,,, zrobię wieczorem fotki i wrzucę to obadacie:)

Mam nadzieje że nie GRID2 :) bo tam są ciemne filmowe rogi w replay :)
 

gadzeciarz

New member
czemu na tym telewizorze weeb.tv tak zamula?

W kompie chodzi idealnie ale już na ekranie f6500 to katastrofa...Może ktoś pomóc!!?? Da się coś ustawić!!??...:?::shock:
 

wwns

Member
Samsung to syf bez dwóch zdań sam się nadzialem na 55 6640 nie polecam nikomu lepiej wybrać Panasonic osobiście mialem wczesniej jvc 42 90sb i niebo dla oczu obraz płynny itd a na samsungu jak by nie ustawial to syf obraz klamuje milion ustawien nie potrzebnych zeby wlaczyc tryb gry trzeba przebijac się przez gąszcz ustawień chmury ma każdy i w rogach też przyciemnianie jest widoczne jakaś masakra a multimedia to tylko przegladarka jakoś dziala jak w telefonach z hspda 7.2 reszta sie w trakcie oglądania wylancza iplex itd osobiście nie polecam
I jeszcze jedno nadaje się do wyświetlania fotografii tylko do tego

Wysłane z GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

jarjar82

New member
WWNS tak z Ciekawości ...którego niby Panasonica stawiasz za tego Samsunga ?? Oczywiście z uwzględnieniem poziomu cen....bo chyba nie Et60 czy inne cudo na ips ...jeśli tak ..to nie wiesz o czym piszesz :D
 
Do góry