Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

dzudzu9

New member
dzudzu9 napisał:
Skonfigurowałem pilot uniwersalny do sterowania dekoderem Vectry. I właśnie - tu jest jeden problem - na zwykłym pilocie nie działa przycisk Guide. Czasem załapie, ale zdarza się to bardzo rzadko. Na pilocie z touchpadem nie ma z tym najmniejszego problemu.

Po kolejnych dniach testów zauważyłem ciekawą rzecz - jeżeli dioda na TV mrugnie raz, to lista kanałów się wyświetli, jeżeli mrugnie więcej niż raz - to nie.
Także jak się klika szybko, tak aby do TV wyszedł tylko jeden impuls, to wszystko działa prawidłowo.
 

dzudzu9

New member
Mam 2 pytania:
1) Podczas używania funkcji AllShareCast (tablet Samsung Galaxy Note 2 -> 46F6500) obraz wyświetlany na TV nie jest na pełny ekran i po bokach są ciemniejsze rogi (materiał: internet, zdjęcia; filmów nie sprawdzałem). Wydaje mi się, że jest w rozdzielczości tabletu. Czy istnieje możliwość zmiany rozdzielczości, aby była FHD?
2) Podczas odtwarzania filmów z USB, po przerwaniu w jakimś momencie wznowienie następuje od tego momentu. Jest to OK, ale czy możliwe jest film startował jednak od początku? W 37B650 miałem tak, że po przerwaniu, film startował od początku, ale na ekranie wyświetlana była informacja, że aby wznowić od momentu na którym się skończyło trzeba nacisnąć niebieski przycisk - po jego naciśnięciu film automatycznie przeskakiwał do momentu na którym się skończyło.
 

tdx

New member
Bez reklam
ad1
jak się bawiłem s3 to wypełniał po obrocie całość ekranu >> piszę o filmach
jak wciśniesz info na pilocie to co pokazuje?

ad2



wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

abonent

New member
1113 na F6650 1116 na F6500 :) na F6400 stalowałem 1117 i też problemów nie ma

Który z tych modeli polecisz(46")?
Przy F6400 niby warto dopłacić do F6500, a jak z F6650? To prawda, że clouding większy od F6500?
Czy jak postawie te 3 modele obok siebie to widać dużą różnice w obrazie i na czerni?
 

panasłoik

New member
Najbardziej oplaca sie brac F6500.
Czy mogły ktoś z doświadczonych forumowiczów w dzisiejszych telewizorach napisać jakieś wiążące informacje na temat wersji tego Samsunga 6500 ale w wersji 50 cali
50" Samsung UE50F6500 S 3D LED 400Hz, WIFI,Dodatkowy Pilot Touch- 2x okulary + Uchwyt na ścianę wartości 190,00 Gratis!!! - AFG Computers
Chodzi mi o jakość obrazu, jakoś matrycy skalowanie do góry. Priorytetem programy telewizji naziemnej SD i czasem HD oraz filmy, koncerty DVD z płyt. Po przestawieniu mebli do TV będę miał od oka 4,4 m Planowałem zakup Sony 47 W 805 albo Panasonika TX-L47 FT 60E.
Pomóżcie kochani :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Na pewno nie matryca samsunga ale nie ma co dramatyzować kąty podobne kontrast zbliżony najbardziej w tych matrycach trzeba uważać na bandinng.
Czyli jak zwykle sprawdzić TV w czasie zakupu by nie być rozczarowanym.

To akurat temat o F6500. Więc lepiej obiektywnie zadać pytanie w dziale LCD. Na szybko zarówno FT jak i W8 to matryce IPS LG z zaletami i wadami tego rozwiązania :D
 

adgjm

Member
Dzięki Waszym opiniom na temat tego tv postanowiłem dzisiaj zamówić 46f6500.Mam nadzieje że się nie zawiodę.Gdy tv do mnie dotrze to napisze coś więcej.
 

dominvip

New member
Trzeba będzie chyba pomyśleć o jakimś spotkaniu integracyjnym w centrum Polski :) codziennie przybywa użytkowników F6500 :)
 

abonent

New member
Najbardziej oplaca sie brac F6500.


wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
A widać różnice w jakości miedzy tymi trzema modelami?
F6640 i F6650 to jest to samo tak? Czy clouding w nim nie jest większy niż F6500 czy to zależy jak sie trafi? Bo jeden z użytkowników forum nie był zadowolony z wyższego modelu. Pytam dlatego, bo cena obu jest teraz bardzo podobna.
 

grassofobik

New member
Panowie a mysz i klawiatura bezprzewodowa kazda jest kompatybilna z naszym f6500? Czy są tylko wybrane, jeśli pasują tylko niektóe to prosiłbym o jakąś sugestie w wyborze myszki i klawiatury (odpada klawiatura z touchpadem, wole myszke i klawe osobno). Pozdrawiam.
 

tdx

New member
Bez reklam
banding jest akurat bardzo łatwo sprawdzić :D

test
[youtube]NxWeH-M3O6M[/youtube]

a tu od czego uciekać
[youtube]MjKLKnUNA-g[/youtube]
 
Do góry