O cudownym PS3-awaria winy użytkownika

Masta_J

Active member
Bez reklam
Mylisz się, agresja bije ze wszystkich moich postów i tematów nie tylko o PS3.
Jak pytam o pieluchy dla dziecka na forum dla ojców to jest dokładnie to samo.

Skomentuj może, że ktoś wali offtopa bo nie chce pisać w odpowiednim do tego wątku i jedynym powodem jest to, że założyła go nie ta osoba co trzeba - brak mózgu to jest bardzo delikatnie powiedziane bo się bardzo powstrzymywałem.

Wystarczy poczytać moje posty o włamaniu do PSN, tam to dopiero wychodzi jakim jestem fanboyem, tutaj to jest mały pikuś.

I gdzie Ty masz oczy? Przecież każdy ma oczy... Ehh...

Pozdrawiam,
 

wrx

New member
Bez reklam
Sorry stary ale jeśli chodzi o tematy o ps3, to zawsze w nich wychodzi z Ciebie agresja i nie ma wtedy żadnych złudzeń, że jesteś fanbojem sony. Końcówki posta komentować nie muszę bo każdy ma oczy ale ode mnie krótkie - chamstwo. Najlepsze jest to twoje pozdrawianie - obrażasz kogoś by go potem pozdrowić - zdecydowałbyś się na coś.
Wiesz, mozna byc fanbojem czegokolwiek, a mozna byc inteligentnym i kulturalnym fanbojem czegokolwiek, co w tym wypadku nie ma miejsca.
Zal.pl.:(
 

wrx

New member
Bez reklam
To wszystko na cie stac?
Widac, ze brak PSN nie pomogl w elokwencji...

Nie, nie bede, nie lubie debili i mimo, ze z takimi walcze, to z beznadziejnymi przypadkami daje sobie spokoj.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Powiedz w takim razie jak to jest walczyć ze samym sobą? Bo w miarę dobrze Ci to idzie i nie wiem czy nie jesteś dla siebie zbyt surowy w epitetach.

Pozdrawiam,
 

dariuszd1

New member
Sony znowu padło ofiarą ataku hackerów

Sony znowu padło ofiarą ataku hackerów - FrazPC | Twój Vortal Technologiczny | Board | Aktualności | Artykuły |

Cóż, news mówi sam za siebie. Ja (nie wiem czy przed tym atakiem ale chyba tak) wszedłem na swoje obydwa konta i DEFINITYWNIE usunąłem z nich dane dot, karty kredytowej. Zakupy w PS Store robiłem na polskim i amerykańskim koncie. Te kroki, to oczywiście moje konsekwentne postępowanie związane najpierw z YLOD i podejściem wtedy firmy do mnie jako swojego klienta oraz sam niedawny wyciek danych i udostępnienie ich wbrew mojej woli przez Sony nie wiadomo komu.

Sklepowi PS Store powiedziałem żegnaj. Oczywiście żadna to strata, bo co dla takiej mega korporacji znaczy jeden taki człowieczek jak ja, Masta Ty na pewno kupujesz tam za dwóch:).

Ale w sumie dzięki tej całej sprawie od jakiegoś czasu nabyłem i posiadam PCta, gdzie nie mam najmniejszego problemu z odpalaniem gier w FULL HD (pełnym) z dużo większymi detalami i w stałym 60 fps, tak więc zawsze coś dobrego ze złego wyniknąć może.

Co do PS3, czekam jeszcze na którąś kolejną część FF (jestem ich fanem/nie mylić z fanboyem), oraz może jak stanieje na Allegro, zakupię LBP 2 oraz Killzone 3 (tak 120 zł dam za tą grę), no i oczywiście Uncharted 3, bo 2 poprzednie przeszedłem. Uncharted 4 już z resztą nie wyjdzie na ps3, tylko co najwyżej na ps4, ponieważ czas tej konsoli dobiega już chyba niestety powoli do końca. Szału graficznego na nią niestety już raczej nie ujrzę. Wiedźmina 2 na szczęście przeszedłem już na PC, którego pewnie na ps3 nie będzie nam dane ujrzeć z wiadomych względów-zbyt skomplikowana architektura, żeby go przenieść i słabsza (w porównaniu z xboxem)
wydajność, zwłaszcza pamięć ram, a wszyscy którzy tą grę widzieli w akcji wiedzą jak wysokiej jakości i różnorodne są w niej użyte tekstury. Życzę sobie aby oczywiście ona wyszła na ps3 ale uważam, że tak się nie stanie.

Jedyna chyba znana mi gra, która niemal identycznie wyglądała na wszystkich platformach (poza vsync i rozdzielczością) to seria Dirt 2, 3, gdzie Codemasters na prawdę odwala kawał dobrej roboty na tym swoim engine.

No ale wracając do głównego wątku, to polityka Sony w tym rozdaniu, była bardzo zła, co odbiło się na nich jak widać już za życia obecnego produktu. Ciekawe jak i czym będą przekonywać ludzi do tego, żeby zdecydowali się nabyć (zwłaszcza w przysłowiowym dniu premiery) następną swoją konsolę o ile taka wogóle powstanie, bo Sony bardzo dostało po portfelu i to wielokrotnie.
 
Do góry